18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakochani są wśród nas

phrontch • 2020-10-21, 22:57
Dobrali się idealnie


daihat

2020-10-22, 19:24
Po ilu piwach babcia wygląda na 18-stke?

Silverface

2020-10-22, 19:46
Toż to już mogiłą czuć.

proncislaw

2020-10-22, 21:19

"Czego to człowiek nie zrobi by zamoczyć.
spotykałem się z dziewczyną 5/10. Ona mówi że już czas na pierwsze bzykanko, ale nie jest pewna czy jestem wystarczająco dobry. Spaliliśmy lolka, do tego 0,7 trzasnęło i nie wiadomo kiedy pojawił się Krzysiek. Ona mówi żebym na Krzyśku pokazał na co mnie stać. Ja nawalony w trzy d... zgodziłem się zapiąć typa. Ja sapie, typ jęcz, dziewczyna też jęczy bo się palcuje przyglądając nam. Wytrzymałem cztery minuty i ona stwierdziła, że całkiem nieźle, ale jeszcze chciałaby zobaczyć jak typ robi mi loda. Ja rozochocony (bedą seksy i lodzik) poszedłem pod prysznic umyć pindola ( zapinałem Krzyśka bez gumki) i zimna woda mnie otrzeźwiła - przecież ten kolo to gej. Wyszedłem z łazienki, ubrałem się, laska pyta o co chodzi, a ja na to że nie będę pukał laski która kumpluje się z gejami. I poszedłem. Więcej jej nie spotkałem. Pisała mi smsy że chciała by się spotkać i mi obciągnąć, ale dla mnie (wówczas korwinisty i trochę narodowca) jej znajomość z gejem była nie do przyjęcia.
Teraz starszy i o dojrzalszych poglądach żałuję i tęsknię. Krzysiek, jak to czytasz to odezwij się.... "

Seligos

2020-10-23, 21:19
Cytując Kapitana Bombę "jeżeli się kochają, to ch*j z nimi"

yoyobart

2020-10-25, 08:35
...noc ciemno jak u murzyna w dupie obok mnie coś leży i świszcze czyżbym wyr*chał świstaka
nie macam jakiś cyc jest wstaję zapalam światło i...k***a mówią że dinozaury wyginęły nieprawda istota która leżała obok pochodziła chyba z epoki jury brzydsza od babki kiepskiej fałd na ciele więcej niż u zawodników sumo okulary jak denka od słoika co ja zrobiłem???????????????????????
Wytrzeżwiałem błyskawicznie i przysiągłem sobie,że nigdy tak się nie schleję,żebym nie wiedział,co do wyra biorę.I ODPUKAĆ DO DZIŚ TAK MAM
A dla wszystkich taka rada"pij tyle człeku,pij,żebyś rano w łóżku znalazł lachona,a nie świński ryj"
dobranoc