18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakochani na przystanku

phrontch • 2020-12-18, 17:02
Oraz zapewne zazdrosny pan reżyser




Halman

2020-12-18, 17:04
r*chać się jak zwierzęta nie można...

Payan

2020-12-18, 17:07
Do domu wróci ucieszony, będzie fapać.

mariusz3pl

2020-12-18, 17:29
phrontch napisał/a:

Oraz zapewne zazdrosny pan reżyser



Już bez przesady pewnych rzeczy się nie robi na ulicy.

r*chają i srają na ulicy zwierzęta... no może też Ci z LPG czy jakoś tak ;-)

McQurwa

2020-12-18, 17:33
Ptaszki ćwierkają idzie wiosna

banerr

2020-12-18, 17:33
Jaka to rasa psów?

Czerstwy

2020-12-18, 17:56
Co można w miejscach publicznych to można, ale to jest już w ch*j przesada. Ode mnie osobiście gość dostałby lepe w pysk i kazałbym im wk***iać w pole. Nie tylko zważywszy na dzieci które mogłyby tamtędy przechodzić. Również z uwagi na swoje obrzydzenie i innych, bo nikt nie ma najmniejszej ochoty oglądać r*chających sie patusów na przystanku. No chyba, że inny patus.

Artixxxx

2020-12-18, 18:53
Polać wodą bo się zczepiły te k***y . Albo kopa

htp

2020-12-18, 19:16
mariusz3pl napisał/a:

Już bez przesady pewnych rzeczy się nie robi na ulicy.
r*chają i srają na ulicy zwierzęta... no może też Ci z LPG czy jakoś tak



Jak widać na załączonym filmie, r*chają się właśnie heterycy.

JaTylkonaChwile

2020-12-18, 21:56
pan rezyser? k***a mac chyba operator makery, kamerzysta a nie pan rezyser :homer:

ps. zazdroscic czego? ja jakas lampucere posuwa patol? k***a jesli to powod do zazdrosci to jeszcze duzo przed toba dzieciaku...

kiedys zamoczysz to zrozumiesz, ze r*chanie jakiegos k***iszcza na przystanku to nie powod do dumy...

outsidethebox86

2020-12-18, 22:10
Czerstwy napisał/a:

Co można w miejscach publicznych to można, ale to jest już w ch*j przesada. Ode mnie osobiście gość dostałby lepe w pysk i kazałbym im wk***iać w pole. Nie tylko zważywszy na dzieci które mogłyby tamtędy przechodzić. Również z uwagi na swoje obrzydzenie i innych, bo nikt nie ma najmniejszej ochoty oglądać r*chających sie patusów na przystanku. No chyba, że inny patus.



Popieram, jest tyle fajnych miejsc, gdzie nikt nie łazi i można zaliczyć fajną przygodę

hitmen

2020-12-18, 22:18
Aż księżniczce paluchy wykrzywiło.

Blantowy

2020-12-18, 22:39
Dlaczego zaraz zazdrosny?Przecież on to nagrał dla nas.A tak na serio to jak komuś nie podoba się coś to omija szerokim łukiem.A co dopiero tracić czas na komentowanie.Chyba nie zdarzyło wam się bawić na sunrise fesival. W Kołobrzegu był rok 2008 i też za widnego puknałem laskę kiedy wracaliśmy z imprezy na ławce.Na sąsiednich ławkach działo się tak samo i nikt pretensji do nikogo nie miał,jedynie straż miejska...Do r*chania to każdy ale jak ktoś inny r*cha to zaraz ,że zwierzęta.Nie jest zboczeniem ani zezwierzęceniem coś na co godzi się dwoje dorosłych ludzi.No chyba,że robi to dwóch ciepłych to wtedy tak ...

Bejker

2020-12-18, 23:10
banerr napisał/a:

Jaka to rasa psów?



cłowieki

EdmundKemper

2020-12-18, 23:15
Blantowy napisał/a:

Dlaczego zaraz zazdrosny?Przecież on to nagrał dla nas.A tak na serio to jak komuś nie podoba się coś to omija szerokim łukiem.A co dopiero tracić czas na komentowanie.Chyba nie zdarzyło wam się bawić na sunrise fesival. W Kołobrzegu był rok 2008 i też za widnego puknałem laskę kiedy wracaliśmy z imprezy na ławce.Na sąsiednich ławkach działo się tak samo i nikt pretensji do nikogo nie miał,jedynie straż miejska...Do r*chania to każdy ale jak ktoś inny r*cha to zaraz ,że zwierzęta.Nie jest zboczeniem ani zezwierzęceniem coś na co godzi się dwoje dorosłych ludzi.No chyba,że robi to dwóch ciepłych to wtedy tak ...



Ale do k***y nędzy jest różnica między r*chaniem się w jakimś bardziej ustronnym miejscu, nawet publicznym, a byle gdzie jak zwierzęta.