18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajechanie konia

phrontch • 2018-08-15, 14:06
Koń nie wytrzymał trudów turystycznej atrakcji


mlekozklasa

2018-08-16, 09:25
E tam nie ma się co spinać. Przecież nie podpięli psa do wozu, tylko k***a KONIA! Zwierzę, które całe wieki pracowało dla ludzi! Ale teraz to pewnie i konie są tak samo płone jak i ludzie. Ekolodzy na każdym rogu i czają się, żeby dopie**olić, bo ktoś konia "zajechał". Najlepiej to kupić sobie "kabanosa" i trzymać go w sypialni. Do tego świat zmierza.

Danek1994

2018-08-16, 09:55
Więcej osób do konia leci pomuc a jakby człowiek leżał to omijają :-/

Proximate

2018-08-16, 10:33
@mlekozklasa
Ciebie mogę zaprząc i będziesz mi orał pole, jak kiedyś robili chłopi.
To jest sytuacja podobna jak trzymanie psa w zamkniętym aucie na słońcu podczas upałów, sadyzm i tyle, jak tego nie rozumiesz to musisz mieć IQ co najwyżej ameby.

DoubleBorger

2018-08-16, 10:48
Etam, tydzień w sanatorium i jeszcze powozi na morskie oko leniwe p*zdy

miskolargol

2018-08-16, 15:20
Ciekawe czy oddali pieniądze za przejezdzke ?

Tulkas

2018-08-16, 16:02
zaraz TVNy to przerobio i będzie znów ryk że konie nad morskim okiem umierajo

AN...........or

2018-08-16, 17:53
ja codzień zajeżdzam swojego konia

URAGE

2018-08-17, 02:30
Nie rozumiem tego pie**olenia, żeby wszyscy to mieli chodzić piechotą, żeby koni nie przemęczać, że to wina turystów. Fakt, jest popyt to jest i podaż na takie jazdy, ale wina jest tylko i wyłącznie po stronie właściciela/woźnicy. Turystom nic do tego, skąd mają wiedzieć ile taki już dziś ciągnie? Koń nie zdycha po jednym przejeździe z kilkoma osobami parę razy dziennie. Tutaj widać bryczka, czy tam karoca dość sporawa, w środku przynajmniej 8 osób + jak liczyć żółtego grubasa i woźnicę to 10. Konik ciągnął przynajmniej 700kg. Jak w 30-kilku stopniach ma tak jeździć kilka godzin codziennie to dla mnie zaskoczenia nie ma. j***ć się powinno sk***ysyna co chce kosztem zwierzęcia zarobić jak najwięcej. "Miejsc mam sześć, ale się dogadamy to wezmę państwa w ósemkę.", "Panie koń na szkwał, można jechać i zaraz."

Ca...........on

2018-08-17, 07:07
Co się dzieje... Ludzie!

Abraxus i Loaloa w komentarzach pod jednym tematem i ani słowa o Polsce!