18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajechanie drogi

~_Yarko_ • 2020-09-22, 16:42

Zdarzenie z Łotwy.

Cezar87

2020-09-22, 23:10
Spinacie sie do motocyklistow ale jak by ktos autem jechal to lojjjj wymuszenie pewnie baba za kierownica. Przyznajcie sie ze wam zal dupe sciska jak ktos motocyklem przejezdza, a wasza dziewczyna badz malzonka sie odwraca za n im ;) A co do filmu chlopak wcale nie zaperdalal, prawdopodobnie jechal z normalna predkoscia.

Xumme

2020-09-23, 00:52
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ale jechał swoim pasem



To mu to napiszna nagrobku. Na pewno będzie mu lepiej i każdy, kto będzie przechodził obok sobie pomyśli "Ooo no ch*j, że zapie**alał.. ale najważniejsze, ze jechał swoim pasem."

dwakilo

2020-09-23, 00:59
Wygląda na Litwę.

Cz...........as

2020-09-23, 05:40
pro_avenger napisał/a:

Pisowski sędzia.







Cezar87 napisał/a:

A co do filmu chlopak wcale nie zaperdalal, prawdopodobnie jechal z normalna predkoscia.



Wcześniej już ktoś napisał, jak by jechał normalnie to by nie fruwał jak kukła.


St...........on

2020-09-23, 21:43
Xumme napisał/a:

To mu to napiszna nagrobku. Na pewno będzie mu lepiej i każdy, kto będzie przechodził obok sobie pomyśli "Ooo no ch*j, że zapie**alał.. ale najważniejsze, ze jechał swoim pasem."



Rób z logiki k***ę, a logika zrobi z ciebie k***e! Gdzie ja napisałem ,że popieram szybka jazdę przez wieś, miasto na moto? A na nagrobku napiszą ,że jakaś ślepa k***a wpie**oliła się w na jego pas tuż przed nim, i nie ma znaczenia czy zapie**alał czy nie, obrazenia śmiertelne można odnieść już przy 10km/h jeśli cię wkręci pod auto. Tak ,że jak chcesz się wpie**alać w dyskusję z dorosłymi to najpierw ogarnij czytanie ze zrozumieniem.

AyCaramba napisał/a:

Wcześniej już ktoś napisał, jak by jechał normalnie to by nie fruwał jak kukła.



gdzieś k***a imbecylu był na lekcjach fizyki!?!? III zasada dynamiki Newtona imbecylu! Wcześnie tez ktoś pisał ,że ssiesz pod biedrą , znaczy mam w to uwierzyć? (to było pytanie retoryczne) won do lekcji!

buchcik

2020-09-23, 22:10
Drogi lepsze niż w Polsce.

Cezar87

2020-09-23, 23:03
AyCaramba napisał/a:

Wcześniej już ktoś napisał, jak by jechał normalnie to by nie fruwał jak kukła.



Jak by jechal nawet te 100 na godzine to by sie o te ploty pewnie rozbil a on ledwo co przekoziolkowal po ziemi. Rozpedz sie rowerem do 30 i zapierdziel w jakis slupek podobnie wylecisz. Ale z was niektorych to naprawde bezmozgie stworzenia, widza motocykl to wiadome ze musi zapie**alac. Polecam isc do kosciola i siasc razem z moherami dla ktorych kazdy kto ma tatuaze to satanista, niczym sie od nich nie roznicie.

Cz...........as

2020-09-23, 23:07
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

gdzieś k***a imbecylu był na lekcjach fizyki!?!? III zasada dynamiki Newtona imbecylu!



Weź wyjdź bo ci żyłka pęknie... 3 zasada dynamiki co tu udowodni?? Samochód w trakcie uderzenia prawie stał, zadziałał na motop*zdę małą siłą, a motor przestawił auto o jakieś 20-30 stopni.

Motop*zda tak zapie**alał że pomimo zadziałania na niego samochodu miał jeszcze tyle zachowanej energii kinetycznej że leciał jak j***na kukła.

SteinarBjorgvinsson napisał/a:

won do lekcji!


żałosny jesteś


Cezar87 napisał/a:

Jak by jechal nawet te 100 na godzine to by sie o te ploty pewnie rozbil a on ledwo co przekoziolkowal po ziemi.



Przeleciał w powietrzu całą szerokość jezdni po czym sunął po ziemi następne 10-12m poszukaj sobie crash testów motorów na YouTubie. Zobaczysz jak się zachowują pojazdy i kukły przy 50km/h

ellsworth

2020-09-24, 18:56
SteinarBjorgvinsson napisał/a:


gdzieś k***a imbecylu był na lekcjach fizyki!?!? III zasada dynamiki Newtona imbecylu! Wcześnie tez ktoś pisał ,że ssiesz pod biedrą , znaczy mam w to uwierzyć? (to było pytanie retoryczne) won do lekcji!


Ty serio taki głupi jesteś, czy udajesz?? Zgodnie z III zasadą dynamiki samochód zadziałał na niego siłą o PRZECIWNYM ZWROCIE, więc jakby motocyklista jechał wolno to wypie**oliłoby go do tyłu tam skąd przyjechał, a tymczasem poleciał DO PRZODU z dużą szybkością. Dalej mam tłumaczyć jak ułomnemu, czy już pojąłeś?

LordVIP

2020-10-04, 11:38
Taka ładna okolica, myślę jakieś miasteczko w USA. Czytam, okolice Łotwy. Patrzę za okno, a sp***olona Polska wygląda tak, że nawet nasranie na środku drogi niczego nie zmieni