18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajechanie autobusem motocykla

fantastico • 2017-02-25, 11:32
Autobus powoduje wypadek.


_H...........r_

2017-02-25, 11:35
Fantastico, tak się zastanawiam czy ty pracujesz czy robisz coś w ogóle ? Posty codziennie o każdej porze dnia i nocy (Tomitomala (TT4) to samo) . Bez obrazy, po prostu się zastanawiam jak znajdujecie czas na ciągłe postowanie tematów tutaj.

nerusss

2017-02-25, 11:55
Homar wydaję mi się że gdyby nie mieli pracy to by nie mieli internetu, sam jak miałem kiedyś sporo czasu to wstawiałem jeden filmik za drugim, sprawia to dużo przyjemności zwłaszcza czytanie komentarzy, wdawanie się w dyskusję, a najlepszą nagrodą jest jak nikt ci czegoś nie wypomina typu złe taki czy jakiś błąd językowy.

fantastico

2017-02-25, 11:56
_Homar_ napisał/a:

Fantastico, tak się zastanawiam czy ty pracujesz czy robisz coś w ogóle ? Posty codziennie o każdej porze dnia i nocy (Tomitomala (TT4) to samo) . Bez obrazy, po prostu się zastanawiam jak znajdujecie czas na ciągłe postowanie tematów tutaj.



Wrzucenie tematu to 2 minuty roboty, 10 tematów to max 20 minut ;) Przerwa na kawę siedząc przy komputerze wystarczy, żeby ogarnąć temat ;)

A czasami nie trzeba przerwy jak masz luz przy kompie w robocie ... wystarczy jakiś przestój, jedni wolą posiedzieć wtedy na pudelku inni wrzucić cos na sadola. Ot całą filozofia.

manson__

2017-02-25, 13:32
fantastico napisał/a:

Ot całą filozofia.


I tu Cię mamy! :krejzi: