18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebiste hobby nie dla biedaków...

Halman • 2020-10-05, 07:20

fakt, trzeba mieć rozmach żeby wydać tyle hajsu na coś co cię prędzej czy później zabije... :szydera:

St...........on

2020-10-05, 18:53
Halman napisał/a:

tak jest, masz ode mnie piwo i okolicznościową grafikę z autografem;



Grafika stulejarza z ch*jowego portalu (gdzie renoma się posypała przez IQ użyszkodników typu Hall, Poligon,Loaloa - tak k***a stoisz w jednym rzedzie z tymi zjebami kretynie) , gdzie gimby przekrzykuja się jak na korytarzach w szkole w czasie przerwy. Ciebie jak i reszte gimbów trzeba poprostu traktować jak niedojeba i tyle w temacie.

P.S. Nie zapomnij jeszcze koledze opie**olić berła :amused:

Halman

2020-10-05, 19:00
SteinarBjorgvinsson napisał/a:


P.S. Nie zapomnij jeszcze koledze opie**olić berła



a to znasz?

nie zesraj sie

URAGE

2020-10-05, 21:25
Ktoś jeszcze wpadł poczytać komentarze równo bóldupiących motop*zdeczek i super maczo w golfach 3? :D

pve11

2020-10-05, 22:32
Ja słyszałem jeszcze o takim hobby jak rozjeżdżanie starych bab na pasach, też nie dla biedaków podobno.

janlew

2020-10-06, 08:52
fieryangel napisał/a:

@janlew
Ten "sam silnik na dwóch kółkach" zjada twój sportowy kabriolet w połowie drugiego biegu... Pomijam fakt, że kabriolet to najbardziej niedoj***na wersja nadwozia jaką można dziś kupić.
Jeśli myślisz, że moto to tania zabawa, to lepiej nic nie mów, bo widać, że bredzisz od rzeczy. A co do tego czy jest zajebiście czy nie to kwestia gustu. Niektórzy wolą siedzieć przez kompem, inni ćpać, albo pisać zj***ne komentarze na sadolu, jak ty, a inni jeżdżą na moto.


Ty piszesz zj***ne komentarze i jeździsz na motopiździelstwie, a ja sportowymi autami i motorówkami, bo ja kask toleruje tylko w rajdówce. A co do moto jeżdziłem na różnych i chyba jedyny jaki ma sens to cross.
- nie jezdzi po drodze stwarzając zagrożenie dla normalnych ludzi
- nie naraża się życia swojego i innych jak idiota, co najwyżej kości na złamanie
- nie ma prawdziwej alternatywy na 4 kołach, nawet 10x droższej
- ergo, nie kupuje się go z biedy

twojadziewczynajestgruba

2020-10-06, 12:35
Wszystkie zabawki z silnikiem są zajebiste. Zawsze prowadzicie zj***ną dyskusję. Każdy sprzęt w rękach idioty lub kogoś bez doświadczenia narobi szkód i może pozabijać innych ludzi. Skąd się urwaliście? Szczekacie jak pieski, których oddziela płot :) Nie zesrajcie się :)

CaptainTrips

2020-10-06, 14:09
Jestescie p*zdy w ch*j, zazdrosne paly bo wasze jaja wielkosci pestek od wisni by wam nie pozwolily wsiasc na taka maszyne i poczuc troche adrenaliny, tak adrenalina to jest to uczucie kiedy walisz konia i mama wchodzi do pokoju , a predzej czy pozniej i tak wszyscy umrzemy albo jak p*zdy z ch*jem w reku albo robiac to co sie kocha.

alucard321

2020-10-07, 02:05
CaptainTrips napisał/a:

Jestescie p*zdy w ch*j, zazdrosne paly bo wasze jaja wielkosci pestek od wisni by wam nie pozwolily wsiasc na taka maszyne i poczuc troche adrenaliny, tak adrenalina to jest to uczucie kiedy walisz konia i mama wchodzi do pokoju , a predzej czy pozniej i tak wszyscy umrzemy albo jak p*zdy z ch*jem w reku albo robiac to co sie kocha.



Kochać to można kobietę A nie jak to nazwałeś "maszynę", ale r*chaj sobie co tam chcesz.

mabrothrax

2020-10-07, 09:18
Nigdy nie przestanie mnie bawić sytuacja w której ktoś ocenia ludzi na podstawie takich głupot jak na przykład pojazd jakim się poruszają. Trzeba być serio zakompleksionym lamusem szukającym poklasku wśród ludzi swojego rodzaju.

Koleś z filmu to kretyn, i zapłacił cene - jak tysiące innych kretynów na całym świecie poruszających się każdym możliwym środkiem transportu, będących różnej narodowości itd etc. Kretynizm, debilizm itd to rzecz ludzka.

to...........10

2022-05-05, 16:15
mabrothrax napisał/a:

Nigdy nie przestanie mnie bawić sytuacja w której ktoś ocenia ludzi na podstawie takich głupot jak na przykład pojazd jakim się poruszają. Trzeba być serio zakompleksionym lamusem szukającym poklasku wśród ludzi swojego rodzaju.
Koleś z filmu to kretyn, i zapłacił cene - jak tysiące innych kretynów na całym świecie poruszających się każdym możliwym środkiem transportu, będących różnej narodowości itd etc. Kretynizm, debilizm itd to rzecz ludzka.



Tutaj jest pełno takich sp***olin, których jedynym "osiągnięciem życiowym" jest to, że urodzili się biali i wyposażeni w ch*ja, więc muszą się dowartościować.