18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogórek

2024-04-25, 21:38
Myślałem że jej zajebie za te kocie ruchy. Czuję się zawiedzony ale zaskoczenie było nie powiem.

baronturbina

2024-04-25, 21:42
k***a, trans na scenie tańczy z tyłu operator siekiery. Fajna ktoś miał komunię.

KosmatyHui

2024-04-25, 22:10
Szczerze? Tak by wygladalo "Wejscie smoka" gdyby rezyserem byl Walaszek:D

Dejdwazlote

2024-04-25, 22:18
A już myślałem, że tancerka zacznie wymachiwać ku*asem.

smc

2024-04-25, 23:15
A tu ku*as wymach*je siekierą...

ibrahim

2024-04-25, 23:38
Zaraz mi się przypomina szpital w Malborku, zwany przez całą Polskę umieralnią. Byłem świadkiem resuscytacji i reanimacji prowadzonej przez dwóch lekarzy na "pacjencie", który właśnie tak samo oberwał siekierą w łeb. Ta niezwykle intensywna akcja reanimacji i resyscytacji, prowadzona przez dwóch wybitnych malborskich doktorów wyglądała w sposób następujący: wchodzę z kumplem do pomieszczenia , w którym zachodzi powyższa akcja....patrzymy, a leży facet na posadzce z lastriko , z rozwalonym łbem; pod głową szmaty nasączjące się krwią wypływającą z jego mózgu, a obok stoi dwóch wybitnych lekarzy malborskiego szpitala i palą szlugi, przyglądając się beznamiętnie "pacjentowi". Pytam z kolegą: co panowie robią ? Wybitni specjaliści malborscy odpowiadają : Nie widzicie? Ratujemy człowieka. I to by było na razie na tyle.

T3RMINATOR

2024-04-25, 23:45
Narąbany jak hindus

TwójCzarnyPan

2024-04-26, 01:43
Ożeż k***a! No, tego się nie spodziewałem. :-D

Rangraf

2024-04-26, 02:15
Kamerzysta się podniecił i zaczął w kulki grać

Paprotek

2024-04-26, 08:31
Porąbało go

baronturbina

2024-04-26, 08:41
ibrahim napisał/a:

Zaraz mi się przypomina szpital w Malborku, zwany przez całą Polskę umieralnią. Byłem świadkiem resuscytacji i reanimacji prowadzonej przez dwóch lekarzy na "pacjencie", który właśnie tak samo oberwał siekierą w łeb. Ta niezwykle intensywna akcja reanimacji i resyscytacji, prowadzona przez dwóch wybitnych malborskich doktorów wyglądała w sposób następujący: wchodzę z kumplem do pomieszczenia , w którym zachodzi powyższa akcja....patrzymy, a leży facet na posadzce z lastriko , z rozwalonym łbem; pod głową szmaty nasączjące się krwią wypływającą z jego mózgu, a obok stoi dwóch wybitnych lekarzy malborskiego szpitala i palą szlugi, przyglądając się beznamiętnie "pacjentowi". Pytam z kolegą: co panowie robią ? Wybitni specjaliści malborscy odpowiadają : Nie widzicie? Ratujemy człowieka. I to by było na razie na tyle.


Mogłeś jeszcze z dwa razy napisać z jakiego szpitala bo mogło niendostalem do czytających.

kupus

2024-04-26, 08:54
Czyste zabojstwo jak na kraj gownem plynacy

killua

2024-04-26, 13:12
Zaprawdę Deus Ex Machina (w tym przypadku Tanatos)

Somberoajaj

2024-04-26, 14:01
to był tzw. gwóźdź programu ;)