18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebał kuzyna

Flodzia • 2023-12-12, 08:43


Cytat:

Saad Bin Radhi Al-Anzi, obywatel Arabii Saudyjskiej i bojownik Daesh, został stracony przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych za morderstwo swojego kuzyna, którego zwabił na obszar pustynny. Al-Anzi został skazany za różne ataki terrorystyczne.

Przestępstwo zyskało rozgłos po nagraniu go na wideo, na którym widać, jak ofiara błaga o życie. Al-Anzi popełnił także dwa inne przestępstwa, w tym zabicie dwóch obywateli na komisariacie policji i zastrzelenie sierżanta wydziału ruchu drogowego.

Został schwytany podczas operacji bezpieczeństwa we wrześniu 2015 r., podczas której zginął wspólnik i policjant. Do operacji zapoczątkowano film udostępniony w mediach społecznościowych, który pomógł władzom zidentyfikować Al-Anziego jako lojalistę Daesh zamieszanego w wielokrotne zabójstwa.


Payan

2023-12-12, 09:36
Jego modły zostały wysłuchane :ok:

Mzimu

2023-12-12, 10:12
Flodzia, nie zj***ł, tylko ZAJEBAŁ. Dla błagającego ciapateksa to wielka różnica :-)

nowynick

2023-12-12, 10:53
Mzimu napisał/a:

Flodzia, nie zj***ł, tylko ZAJEBAŁ. Dla błagającego ciapateksa to wielka różnica



Tak czy owak ciapak przestał działać :amused:

PrezesTegoBurdelu

2023-12-12, 11:16
Mzimu napisał/a:

Flodzia, nie zj***ł, tylko ZAJEBAŁ. Dla błagającego ciapateksa to wielka różnica



nowynick napisał/a:

Tak czy owak ciapak przestał działać



Mnie tam nie bawi ten film, chyba się postarzałem. Ja tu widzę chłopa błagającego o życie. Religia to straszne gówno, ten film pięknie to pokazuje. Schizofrenik z bronią palną twierdzący że rozmawiał z Bogiem i to Bóg kazał mu zabić kuzyna...

smc

2023-12-12, 11:27
Kargul i Pawlak na wakacjach w Egipcie...

enerpeka

2023-12-12, 11:30
Ciapate same się zapie**alają?! Rewelacja! :mrgreen:

S.Cat

2023-12-12, 11:33
PrezesTegoBurdelu napisał/a:

Mnie tam nie bawi ten film, chyba się postarzałem. Ja tu widzę chłopa błagającego o życie. Religia to straszne gówno, ten film pięknie to pokazuje. Schizofrenik z bronią palną twierdzący że rozmawiał z Bogiem i to Bóg kazał mu zabić kuzyna...



Allah to tylko narzędzie służące kontroli społeczeństwa w rękach muzułmańskich elit.Wtłaczają słabo wyedukowanemu społeczeństwu do głowy świętą wojnę i męczeńską śmierć od małego.Ten chłop zapewne był wyjątkowo dumny z zaj***nia członka swojej rodziny.Ciężko określić czy to nadal są ludzie czy jednak już tylko zwierzęta niezdolne do interpretacji tego co jest złe czy dobre bez głosu imama.

AndrzejDuuupa

2023-12-12, 12:13
Przynajmniej nie marnowali niepotrzebnie kulek, jedna prosto do celu i po kłopocie.

KrólOrtalionu

2023-12-12, 12:33
Na pewno przyłapał brata ze swoją kozą.

cocktajl

2023-12-12, 13:14
Arabia Saudyjska to jeden z najbardziej fanatycznych krajów Islamskich, który dodatkowo prawdopodobnie posiada broń nuklearną. Saudowie kolportowali najbardziej ekstremistyczną wersję Koranu na wszystkie kraje Arabskie. Poprzez wszelkie wydarzenia sportowe i pomoc medyczną i humanitarną wybielają się na arenie międzynarodowej.

MoNsTeR.pl

2023-12-12, 13:30
Daesh to inaczej ISIS. Wszystkie religie to zło, dążą do kontroli nad ludźmi.

Caanonierka

2023-12-12, 16:39
Ale jak oni się do tego mordowania,czyściutko,na biało,galowo ubierają!Elegancja! :-)

shoe5maker

2023-12-12, 16:46
Gdzie się podziała ta jego ciapacka odwaga?

krasnal_hałabała

2023-12-17, 10:50
Bydło ciapate, ale sami jesteśmy sobie winni, zauważcie, ze pie**olić zaczęło się kiedy szlauchy dostały prawa wyborcze.

I w ogóle jakiekolwiek prawa.