18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagrajmy w crapa- Catechumen

dzorczKlunej • 2015-02-08, 16:23
Kolejna gra katolicka przedstawiona w zajebisty sposób. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie: Szatan - Pan Zniszczenia, Gwiazda Zaranna, Antychryst, Diabeł, Bies, Lucyfer, Książę Ciemności, Beelzebub, Upadły Anioł, Kusiciel, Belial, Lewiatan, Wielki Smok, Król Babiloński, Władca Tyru, Kusiciel, Syn Zatracenia, Ojciec Kłamstwa, Przech*j ch*j nad Najch*jowsze ch*je!

Bartas1992PL

2015-02-08, 20:30
Zajebiste. Ja tam lubię energeja.

RealG

2015-02-08, 20:32
Nazwa gry mówi sama za siebie :amused:

butcher25

2015-02-08, 20:59
dzorczKlunej napisał/a:


:ja_pie**ole:



Wypie**alać mi z tym j***nym gifem z pedziem w roli głównej. Trzeba być k***a poj***nym, żeby wrzucać gifa ze słuszną częścią tekstową, ale z jakimś Bieberem w tle. Tylko mnie to wk***ia?

RockyWood

2015-02-08, 21:05
akurat ten youtuber miał niezły pomysł i może czasem zaszaleje ale ja tam nie mam mu nic za złe - można obejrzeć i się trochę pośmiać.

I życzę Wam więcej luzu napinacze bo wam dupy popękają!

marcinc53

2015-02-08, 21:21
dzorczKlunej napisał/a:

@up Czekamy zatem na materiał od ciebie o ekspercie. Jestem przekonany, że będziesz mówił z głowy, na żywo, bez cięć oraz będziesz dowcipny, elokwentny i nienapięty. Dalej, pokaż nam jak się robi dobry materiał. Ucz nas o Wielki, żebyśmy wiedzieli co jest godne wrzucenia.
:ja_pie**ole:



O wielki proroku, władco i obrońco, popleczniku biedoty umysłowej. Uwierz mi, że nie jest to żadna sztuka. Mówię to jako człowiek z doświadczeniem w tej branży, jeżeli w ogóle można to tak nazwać. Zrozum, że gdy ktoś przeklina na siłę, bo uważa, że jest to zabawne, to ja nie mam słów do takich ludzi. Bawi cię to? Gratuluję w takim razie. Po 2 zarzucam mu te wszystkie błędy bo mam takie prawo. Ja zamieszczając swoje twory gdziekolwiek, liczę się z krytyką, nie mówię, że on musi, no ale k***a - Koleś ma pół tysiąca filmów na kanale a dalej recytuje jakby był na wiosennym konkursie wierszowania w przedszkolu. Polecam proste ćwiczenie z nauczeniem się tekstu a potem parafrazowaniu go, a nie ładowaniu z automatu. Na początek wychodzi mniej sztucznie. Nie pozdrawiam.
Poza tym sprawdzając, ile ma filmów na yt natrafiłem przypadkiem na jego live. Mówi normalnie i naturalnie. Więc jednak umie jak chce, to nie autyzm.

Heathen

2015-02-08, 21:40
k***a koleś brzmi jak Donald Tusk
LOOOOOOOOOOL

TajemniczyZbir

2015-02-08, 21:56
Aj tam pie**olicie, mi się podobało. Ale i tak nic nie przebije faktu, że na tą gre wydano 830 tys $ :mrgreen: Nawet nie wiedziałem o tym, że takie komercyjne gówno może powstać :D

kamilqa

2015-02-08, 22:08
Annnjjjoł Gabriiiel Burneika Pudzianowski!