18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagadnienie logiczne dla zmywarki...

Halman • 2022-09-05, 12:25

nie powiem, szybko znalazła rozwiązanie... :szloch:

lysymisio6969

2022-09-05, 12:29
może to jakiś cygański zabombon? co na to ękspęrci?

a może indiański? albo aborygenów?

alojz

2022-09-05, 12:39
to nie może być prawdą.

Sztruks

2022-09-05, 13:01
Nerwica natręctw, mam ziomka który nie przejdzie między „słupkami” musi przejść obok ale nigdy „między”

Prof._Kot_Budd

2022-09-05, 13:09
Sztruks napisał/a:

Nerwica natręctw, mam ziomka który nie przejdzie między „słupkami” musi przejść obok ale nigdy „między”



Prawdopodobnie jest jak piszesz, gdyby kierowała nią głupota to mózg insynktownie odnalazłby "najprostsze" rozwiązanie, czyli po prostu dałaby krok do przodu. Ja mam ziomka, który nie zapakuje nieparzystej liczby owoców w markecie, ja jak trenuje to robię zawsze nieparzystą liczbę powtórzeń, a jak byłem mały, to stawałem tylko na całe płyty chodnikowe (unikając przecięć mięczy nimi) a jak był polbruk, to nadeptywałem tylko na biały, lub tylko na czerwony :D Takie drobne dziwactwa hehe.

PabloSkills

2022-09-05, 13:22
A ten szefu obok zdziwiony jakby mu się matka boska ukazała.

Kriski

2022-09-05, 14:10
Naturalne obejście matrixa.

Ajot

2022-09-05, 14:31
W Chinach jest zabobon, że nie można przejść nad płynącą wodą, bo ona odbierze wtedy człowiekowi energię. Oni w to dalej wierzą, przynajmniej co niektórzy. Nie wiem czy w innych krajach nie ma podobnych wierzeń.

JG800

2022-09-05, 16:12
To ja Wam powiem, o co tu może chodzić. Zaznaczam, że sam nie wierzę w żadne zabobony.
Spójrzcie na jej bęben, wygląda na zaciążoną, a słyszałem dawno temu przesąd i wiele starszych osób w to wierzyło, że kobieta w ciąży nie powinna chodzić po wszelkiego rodzaju kablach, linach, wężach ogrodowych itp., bo jej się dziecko w pępowinę zaplącze i udusi przy porodzie. Według mnie, ktoś wymyślił taką głupotę, żeby się po prostu jedna z drugą nie potknęła i nie przewróciła, jak o coś zaczepi nogą, ale może taki przesąd krąży gdzieś jeszcze po świecie.

Halman

2022-09-05, 16:20
co wy o tych natręctwach, przesądach i zabobonach..? przecież to tylko baba jest.

Kriski

2022-09-05, 16:36
Ajot napisał/a:

W Chinach jest zabobon, że nie można przejść nad płynącą wodą, bo ona odbierze wtedy człowiekowi energię. Oni w to dalej wierzą, przynajmniej co niektórzy. Nie wiem czy w innych krajach nie ma podobnych wierzeń.



W Polsce istnieje zabobon że jak się pójdzie głosować na jakąś partię, to będzie lepiej.

Budrys2000

2022-09-05, 17:35
Sztruks napisał/a:

Nerwica natręctw, mam ziomka który nie przejdzie między „słupkami” musi przejść obok ale nigdy „między”



Mam podobnie, tylko na sadolu. Mogę dać piwo fantastico czy nawet Halmanowi, ale nigdy Flodzi

;-)

Mosian

2022-09-05, 22:04
Halman napisał/a:

co wy o tych natręctwach, przesądach i zabobonach..? przecież to tylko baba jest.


Jak by nie baba to by cię nie było cwaniaczku z za klawiatury

Prof._Kot_Budd

2022-09-06, 13:29
Mosian napisał/a:

Jak by nie baba to by cię nie było cwaniaczku z za klawiatury



Słyszycie ten delikatny tętent ? ...

To białorycerzyk w różowej zbroi zapie**ala na upośledzonym koniu bronić obcej niewiasty.


W ten sposób nie por*chasz... Ojjj nie por*chasz...

miedzianek

2022-09-09, 00:07
Prof._Kot_Budd napisał/a:

ja jak trenuje to robię zawsze nieparzystą liczbę powtórzeń, a jak byłem mały, to stawałem tylko na całe płyty chodnikowe (unikając przecięć mięczy nimi) a jak był polbruk, to nadeptywałem tylko na biały, lub tylko na czerwony Takie drobne dziwactwa hehe.



Witam w klubie.

Glosnosc muzyki w aucie tez ustwiasz na 6/11/16/21 zamiast 5/10/15/20?