18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagadka

szymy • 2015-03-07, 02:52
Co to jest: wchodzi Juan a wychodzi Antonio?



Polka na Erasmusie.

Krechafety

2015-03-07, 08:15
Ostatnimi czasy to raczej "Wchodzi Allah, wychodzi Akbar".

freaky

2015-03-07, 10:27
Wyczyny Polek na Orgasmusie są na tyle legendarne, że dowcip można rozumieć wielorako. Ja najpierw pomyślałem, że Juan i Antonio bawią się na dwa baty :-P

gabrychchch

2015-03-07, 10:58
U nas w mieście w latach '80 włosi pracowali przy budowie proszkowni mleka, kobity się puszczały za 50 lirów bo myślały, że to w ch*j pieniędzy a do tego makaroniarze byli dla nich bardzo egzotyczni i tacy inni po dziś dzień o tych paniach krążą legendy po ulicach, tak że erasmus to tylko kolejny etap.

robson101

2015-03-07, 11:02
zaraz odezwie się pierwsza święta

Lysack

2015-03-07, 11:09
Raczej na odwrót...

Wychodzi Juan, wchodzi Antonio;
Wychodzi Antonio, wchodzi Raul;
Wychodzi Raul, wchodzi Jose;
Wychodzi Jose...

I tak dalej, wszyscy z dyskoteki ;)

SamSobieBogiem

2015-03-07, 11:19
@up byli wszyscy a ona dalej marzy o murzynu.

Thunbi

2015-03-07, 11:29
Smutne to jest, ale niestety trochę tego naszego społeczeństwa jest głupie.
Ci sami ludzie, którzy kupują "4arte, 5iąte auto w niemieckiej rodzinie"; 60k przebiegu, 2 lata, 1/3 rozsądnej ceny, dają dupy na erazmusach, emigracjach, wyjazdach itp. Oczywiście należy rozróżnić płcie.
I nie mówie tu o wykształćeniu, czy zarabianej kasie. Chodzi mi raczej, o taka inteligencję cywilizacyjną/społeczną - nie wiem jak to nazwać. Prosty rolnik może ją mieć, a wyciągający 12k miesięcznie byznesmen z Wawy, nie.
I takich ludzi jest w naszym Narodzie z 25/35% - tak na moje oko.

oczami20latki

2015-03-07, 11:57
No i ch*j erazmus fana spraw można się r*chać do woli co na wyjeździe zostaje na wyjeździe a chłopak w nieświadomości żyje że parę miechów temu w dupce było dwóch hiszpanów, ohhh <3

Pa...........li

2015-03-07, 12:26
@up, ja pie**ole :D jaką ty jesteś zepsutą k***ą,
ale nie można mierzyć wszystkich tą miarą, są szmaty które tak czy siak dawały by dupy, nieważne czy w domu czy na wyjeździe, ale nie można wrzucać wszystkich kobiet z polski do jednego wora, tym bardziej że nie wszystkie interesują się tego typu programami jak erasmus

Loaloa

2015-03-07, 13:03
Okazuje się, że nawet Antonio, Mohammad, Ngebe i Carlo są lepsi od śmierdzących, niedomytych polaczków. Przestańcie wreszcie toczyć ból dup i weźcie się za siebie. Kupcie normalną odzież, a dresy, w których chodzicie na codzień zostawcie na siłownię, treningi i do biegania. Druga sprawa - maszynką na jeden milimetr golili w wojsku i podczas epidemii wszawicy, to k***A NIE JEST FRYZURA. Kolejny punkt to zęby - idźcie do dentysty. Wiem, że zaległości z lat nie nadrobi się podczas jednej wizyty, ale systematyczne dbanie o zęby przyniesie wam wymierne korzyści, a zainwestowane pieniądze zwrócą się z nadwyżką. Jak już zrobicie porządek z zębami zacznijcie się uśmiechać. Waszych polackich ryjów nie upiększycie, ale to nie ma aż takiego znaczenia, w końcu nie każdy Włoch, Hiszpan, Turek i Nigeryjczyk jest piękny. Uśmiech oznacza pozytywne nastawienie do świata, wy się będziecie uśmiechać, to i do was się zaczną uśmiechać. I po jakimś czasie, kto wie, może ci znienawidzeni przez was ciapaci zaczną się wk***iać, że Polki już im nie dają, bo ich rodacy są bardziej atrakcyjni. Pamiętajcie - chcecie zmienić świat, zacznijcie od siebie.

SamSobieBogiem

2015-03-07, 13:10
@up jakoś mi się smutno zrobiło sk***ysynu...

saloterus

2015-03-07, 13:34
@up Loaloa ty chyba lubisz Testo oglądać, co? :)

Thunbi

2015-03-07, 14:23
@up
Ale ziomek Loaloa ma rację. Nie usprawiedliwia to co prawda kurestwa i ubierania w nieswoje dziecko jakiegoś chłopa, ale w przypadku młodych lasek może mieć to wpływ. Ogólnie wśród młodych jest coraz lepiej ale jak patrzy się na niektórych 20paru/30paro latków, to tak jak napisano, aż włos się jeży na głowie.