18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadzwoniłem do superstacji

majsterPn • 2014-04-01, 22:07
Zadzwoniłem dziś do superstacji :-D i taki oto efekt. Pierwszy raz takie coś odj***łem wiec połowa rzeczy z głowy wyleciała . Ale uważam że PROPAGANDA MUSI BYĆ


Sora za jakość ale sam nagrywałem wiec dzwiek ze skajpa leci.

KarmazynowyKucyk

2014-04-01, 22:13
Miało być okej. Chciałeś dobrze, ale źle formułowałeś, nie potrafiłeś ich odpowiednio "zgasić"(rozumiem że trema, ja bym zbroje osrał) i wyszedłeś na GŁOMBA. Trzeba było coś kreatywnego wymyśleć np. pokazanie środkowego palca, bądź nas pozdrowić :<

Mastema

2014-04-01, 22:14
Ale masz krzywy ryj.

szopenfeldziarz

2014-04-01, 22:14
Ja pie**olę. Kolejny ziomek od Ukraińcy=banderowcy. A Polacy=złodzieje.

Marllix

2014-04-01, 22:15
W sumie to mi się zle nie żyje w tym kraju pracę dobrą dorwałem po szkole ale jeszcze 3 lata doświadczenia i wypie**alam stąd,niech mnie w innym kraju okradają ale przynajmniej dadzą więcej zarobić i godnie żyć.

SharpSe

2014-04-01, 22:26
Coś tam słyszysz że bije ale nie wiesz w którym kościele. Co do banderowców się zgadzam co do reszty to puste słowa i slogany często pojawiające się na tym portalu. Wydajesz się kolejnym dzieciakiem popierającym Ruch Narodowy i Knp czyli wiesz jak podpalać a nie masz pojęcia jak budować. Jak na Ukrainie. Przykre.

markop4321

2014-04-01, 22:29
A u mnie masz piwo chociaż troche popie**oliłeś. No i z tą nową prawicą przestan k***a.

marcinc53

2014-04-01, 22:30
Panie Adamie, co pan pie**olisz najlepszego ?

skasowane

2014-04-01, 22:45
Ten ryj to kwintesencja plebejstwa i podwórkowego cebulactwa...

NieWiemZeWiem

2014-04-01, 22:57
No i k***a głąbie znowu kolejna sobą wkręciła w to KNP...nosz k***a. Teraz k***a dałeś pretekst lewakom i innym kolejne argumenty.

I jeszcze to o Ukraińcach.... a ty masz komputer składany w niemczech z niemieckimi udziałami...k***a i co mam cie nazwać sponsorem SS?

Historia historią ale bez przesady

Br...........ki

2014-04-01, 23:07
Nie pie**olcie głupot.

Prawdę powiedział, skorzystał z 5 minut na antenie, bo media o takich sprawach nie mówią. Wasz problem polega na tym, że nikt nigdy was wpuścił by na antenę, bo zjebów się nie wpuszcza na salony

Misiek1035

2014-04-01, 23:13
masz piwo, mimo iż troche poj***łeś ale git

Fragless

2014-04-01, 23:21
Mogłeś nas pozdrowić przy okazji.

A tak w ogóle to zamiast cisnąć od banderowców ja bym osobiście podkreślił "fakt", że zamiast zajmować się sprawami własnego kraju to politycy próbują wspierać Ukraine. Nie oszukujmy się - To co się działo na Majdanie stanie się niedługo w Polsce. Ludzie w końcu się wk***ią i wyjdą na ulice. NATO zaś ch*ja zrobi bo cała matka Ziemia ma nas głęboko w dupie.

Mogłeś to wszystko lepiej przemyśleć zanim wlazłeś na antene. Teraz będą Cię mieli za nacjonucha, że od banderowców i morderców wyzywasz.

____

2014-04-02, 00:18
Przekaz emocjonalny, w którym zawierało się to co myśli dosyć sporo ludzi 1. po ch*j wtrącać się w sprawy Ukrainy 2. komunistyczne kolesiostwo ciągle żywe a od wielu lat przekazuje pałeczkę swoim dzieciom.

Robimy jakieś zakłady kiedy autora odwiedzi seryjny samobójca? stawiam na piątek wieczór :D