18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zadyma w poznaniu

terror997t • 2012-06-10, 23:19
latające krzesła na poznańskim rynku


kleryk66

2012-06-11, 22:33
1. To Chorwaci nie Polacy, chyba nie będziecie wszystkiego przypisywać nam?

2. Co piątek i sobotę (a w wakacje codziennie) w Polsce odbywa się kilka tysięcy dyskotek itp. Dochodzi do kilkuset pobić, kradzieży czy nawet do jakiś gwałtów. Co tydzień, i jakoś nikt przeciwko temu szczególnie nie protestuje. Ledwo przez parę dni pojawiło się kilka małych bójek i już napie**alacie na to EURO dla zasady.

PigFace667

2012-06-11, 22:33
jak to dobrze że mamy euro w naszym pięknym kraju.

Esz

2012-06-11, 22:42
@njus jesteś pałarzem i chcesz się dowartościować? teraz może nie przyjmują, ale pare lat wstecz brali jak leci, dzisiaj trzeba mieć chyba nawet mature ! Nie pie**ol, bo większość psów to tępaki, którzy wyżywają się na innych bo mają władzę i k***a nie przesadzam, większość! Owszem jest część porządnych policjantów, ale większość z nich to ścierwa. Nie jestem żadnym JP ani nic, ale widzę i potrafię wyciągać wnioski, a Ty to mówisz, bo nie miałeś nigdy z nimi do czynienia .

mcmt

2012-06-11, 22:50
Dzieci wojny bałkańskiej - wypie**alać z mojego miasta :evil:
Jak są do wojny przyzwyczajeni niech do sierra leone albo somalii jadą, tam by gnoju nie robili...

necrobarbara

2012-06-11, 22:52
Esz napisał/a:

@njus jesteś pałarzem i chcesz się dowartościować? teraz może nie przyjmują, ale pare lat wstecz brali jak leci, dzisiaj trzeba mieć chyba nawet mature ! Nie pie**ol, bo większość psów to tępaki, którzy wyżywają się na innych bo mają władzę i k***a nie przesadzam, większość! Owszem jest część porządnych policjantów, ale większość z nich to ścierwa. Nie jestem żadnym JP ani nic, ale widzę i potrafię wyciągać wnioski, a Ty to mówisz, bo nie miałeś nigdy z nimi do czynienia .




k***a umrzyj... :homer:

zajetynick

2012-06-11, 22:52
Esz taki kryminalista z Ciebie, czynnik kryminogenny wręcz :-)

LICH0

2012-06-11, 22:53
Tak to jest jak się organizuje strefy kibica a o strefie dla kiboli zapomina....przychodzą nieproszeni.

mlody354

2012-06-11, 22:54
NIE? co tak się k***a dzieje NIE, no NIE, patrz jak poleciało NIE, no k***a NIE, ale gnój NIE. nieeeee pie**ol!!

Se...........ki

2012-06-11, 22:58
Dowcip polega na tym, że bójkę wszczęli Chorwaci między sobą. Na Starym Rynku najlepszą oprawę robią Irlandczycy, pozytywna ekipa:-)

ul...........rt

2012-06-11, 23:02
@njus
Samo słowo gimbaza już świadczy o Twoim wieku szkoły podstawowej.Pewnie teraz mi powiesz że wszyscy policjanci znają po 3 języki,każdy ma dwa fakultety :) Wyłącz już komputer bo mama woła na kolację.

klopsu

2012-06-11, 23:02
I idź tu sobie na strefę kibica pooglądać mecz w miłej atmosferze..

tutus

2012-06-11, 23:11
tu widać jak sobie ładnie nasza Policja radzi z zadymiarzami w Poznaniu. Trzeba przyznać, że zgranie mają dobre :psycho:

wudun

2012-06-11, 23:16
Xenomorph08 napisał/a:


Chciałbym żeby na meczu Polska Rosja, kibice wtargnęli w połowie na murawe i porozrzucali (pewnie i tak już zepsute) krzesełka ze stadionu.


Ty to masz k***a marzenia. Nie ma co. Rada powiedz rodzicom że na sadolu radzą lżejsze zabawki.
Ja też mam marzenie;) Maże aby banda zj***nych pseudokibiców wj***ła się Tobie na chatę. Niezła wizja nie;)
Zapamiętajcie jełopy na tych stadionach są rodziny z dziećmi tam nie ma klatek

Fullmoon

2012-06-11, 23:33
zadyma, jutro ewentualnie pojutrze takich filmików lub podobnych będzie tu pewnie od zaj***nia