18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma na Kongresie Gospodarczym Ruchu Palikota

sauerps • 2013-03-03, 20:48
Około 30 agresywnych osób próbowało przerwać odbywający się dzisiaj (03.03.2013) w Szczecinie Kongres Gospodarczy Ruchu Palikota. Wśród nich byli przedstawiciele prawicowych aktywistów. Musiała interweniować policja.
Kilku osobom udało się wejść na salę, w której odbywało się spotkanie sympatyków „Europa+”. Przeciwnicy poglądów i działań Janusza Palikota zaczęli wykrzykiwać obraźliwe hasła oraz rzucać w kierunku przewodniczącego Ruchu Palikota prezerwatywy.

Osoby odpowiedzialne za utrzymanie porządku w trakcie spotkania próbowały w pokojowy sposób wyprowadzić nieproszonych gości. Niestety próba wyproszenia wzbudziła w zgromadzonych agresję. Doszło do przepychanek. Dopiero po pojawieniu się kilkunastu policjantów udało się wyprowadzić oponentów Palikota z budynku „Pleciugi”.

Nikomu nic poważnego się nie stało. Po tym incydencie kongres przebiegał dalej spokojnie.

Jak Janusz Palikot skomentował dzisiejsze zajście w Pleciudze?

- Ja się bardzo cieszę, że to spotkanie zostało zakłócone. Dlaczego ci ludzie przychodzą? Dlaczego oni obrażają, atakują, ubliżają? Bo ich boli serce. Po prostu oni nie mogą żyć. Nie mają pracy, bo nie potrafiliśmy im stworzyć pracy. W wielu przypadkach nie mają godziwej płacy. I z tej rozpaczy przychodzą pokazując w pewnym sensie nadzieję. Mówią nam, wykrzykują do mnie ten ból. Oni go nie wykrzykują Kaczyńskiemu czy innym. Wykrzykują go do mnie. Ja im za to dziękuję, bo dzięki temu wiem, że w gruncie rzeczy jak ja rozwiążę ich problemy to oni będą po mojej stronie. – mówił po kongresie Janusz Palikot.

W programie odbywającego się w naszym mieście Kongresu Gospodarczego znalazły się dyskusje panelowe o sytuacji gospodarczej w Polsce i regionie zachodniopomorskim, a także rozmowy o trudnej sytuacji Szczecina.




Źródło: http://wzp24.pl/szczecin-i-okolice/item/2164-zadyma-na-spotkaniu-z-palikotem-foto-video

Ork.Fajny

2013-03-03, 20:54
sauerps napisał/a:

Po prostu oni nie mogą żyć. Nie mają pracy, bo nie potrafiliśmy im stworzyć pracy. W wielu przypadkach nie mają godziwej płacy. I z tej rozpaczy przychodzą pokazując w pewnym sensie nadzieję.


Panie Januszu... Od Bieruta do dziś mamy próbę państwowego zaradzenia tej sytuacji...
Może wreszcie przygłupi socjalisto wpadniesz na pomysł że jeśli nie będziesz ludzi okradał to sami najlepiej swoimi pieniędzy zarządzać będą...?

ds...........gr

2013-03-03, 21:25
Zaraz będą wpisy lewaków, że bydło a gdy będzie temat o walkę o kraj napiszą, że nikt nic nie robi ;)

kubaiks

2013-03-03, 21:33
Oj tam zadyma! Jest to po prostu naturalna i prawidłowa reakcja na niebezpieczeństwo spaczenia ludzi lewacką ideologią.

Pater patriae

2013-03-03, 21:43
W sumie to nie wiem po ch*ja oni tam łażą. Żeby podrzeć mordy przez chwilę i dać pożywkę różnym "ciekawym" mediom, które zaraz to zręcznie wykorzystają?
Nie lepiej ten czas poświęcić na jakieś próby edukacji, czy informowania społeczeństwa o różnych sprawkach rządu? :-/

SrogiSrom

2013-03-03, 21:53
Jak słyszę palikot to zbiera mnie na srake

brb

!Timon

2013-03-03, 21:56
@Pater patriae

Myślisz, że ktoś z rządu przejmie się felietonami, artykułami prasowymi, rozprawkami i wypracowaniami o tematyce antyrządowej? Obawiam się, że nie.
Kilku krzykaczy to sygnał, że jak zaczną jeszcze bardziej odpie**alać to będzie ich więcej. Też mi się nie podoba takie załatwianie spraw, ale na chwilę obecną nie ma innej możliwości walczyć o swoje. Dopiero w 2015 a do tego czasu zostaje krzyk i pięść.

zły_chemik

2013-03-03, 22:00
k***a na taką akcje mogli zgniłe jajka wsiąść to na pewno nie tylko oni by stamtąd wyszli :-D

sadolx

2013-03-03, 23:27
Jakbyście chociaż raz byli na konferencji u Palikota to byście dowiedzieli się jak bardzo jestesmy okradani przez rządzących. Palikot ma rację co do wielu spraw, kilka mi się nie podoba np dot. pederastow itd (bo lesbijki są w sumie fajne:P). Ja nic do niego nie mam i w wielu kwestiach popieram jego poglądy, a Wy najpierw obczajcie kto Was na codzień okrada kaczofapy i tuskoloversi. tyle

sauerps

2013-03-03, 23:46
sadolx napisał/a:

Jakbyście chociaż raz byli na konferencji u Palikota to byście dowiedzieli się jak bardzo jestesmy okradani przez rządzących. Palikot ma rację co do wielu spraw, kilka mi się nie podoba np dot. pederastow itd (bo lesbijki są w sumie fajne:P). Ja nic do niego nie mam i w wielu kwestiach popieram jego poglądy, a Wy najpierw obczajcie kto Was na codzień okrada kaczofapy i tuskoloversi. tyle


Ale My wiemy jak bardzo jesteśmy okradani przez rządzących. Aż za dobrze. Każdy już tym bełta i zaczyna obczajać gdzie w jego mieście bruk da się łatwo wyrwać w razie czego. A to, że lesbijki są fajne to jedno, a że nie dadzą Ci dupy, bo są lesbami to drugie, więc po co hodować taki syf? O pedałąch nie wspomnę. Fajnie, że palikot wyciąga wiele syfu na wierzch, ale jak chce syf syfem zastąpić to ja dziękuję. I jacy tudkoloversi? Ty chyba nie wiesz co się na sadolu o tusku myśli. Jeżeli już takim tokiem myślenia idziemy to Ty w takim razie jesteś fanem jointów w homogronie. Tyle.

Pater patriae

2013-03-04, 00:10
!Timon, oczywiście, że nie. Oni przecież dobrze wiedzą jaka jest sytuacja. Nie mogę zrozumieć, czemu niektórzy traktują tych co rządzą jako nieudaczników, czy głupków, przecież ogłupianie społeczeństwa i robienie geszeftów naprawdę wymaga sporo sprytu.
Chodzi mi o to, że ludzie powinni się organizować oddolnie, udzielać się społecznie, ale nie w ten sposób. Przecież jest OGROMNA liczba ludzi wk***ionych na rząd i tych wszystkich politykierów, trzeba tylko ich uświadamiać i właściwie nakierować. Wiem, że łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, ale cóż, sama frustracja nie wystarczy.

sauerps

2013-03-04, 00:56
@Up porażką jest, że ta akcja ma sie odbyć o godzinie 12 z tego co mi wiadomo

MojeAvi

2013-03-04, 02:56
Zgadnijcie który to ja? =-D

~Velture

2013-03-04, 04:39
Gdzie tu k***a jest 30 osób to po pierwsze a po drugie gdzie tu jakaś wielka agresja przy próbie wyprowadzenia ich?

Do tego nie lubie podwójnych standardów - jak lesbo-eko-pedało-lewico-aktywisto-ch*jwieco przerywa jakieś wydarzenie czy to konferencje czy spotkania jakieś to jest super i odrazu robi się z nich męczenników i bohaterów. Jak grupa 20-30 osób przerywa wykład żydówy na UW albo kongres palikota to już bandyci i faszyści.
Fuck logic.