18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żądny krwi 7-latek pozabijał zwierzęta w zoo

Nero • 2008-10-03, 13:55
Siedmioletni chłopiec z premedytacją zabił kilkanaście zwierząt w zoo w Alice Springs. Mały Australijczyk najpierw ukamienował zwierzęta, a potem nakarmił nimi groźnego krokodyla - informuje serwis "news.com.au".

Wszystko to wydarzyło się w ciągu zaledwie 30 minut. Chłopiec przeskoczył przez płot zoo, a następnie kamieniami zabił kilka zwięrząt. Jakby tego było mało, żądne krwi dziecko wrzuciło martwe zwięrzęta na pożarcie mierzącemu trzy metry krokodylowi.

Ponad 200 kilogramowemu "Terry'emu" dorzucił jeszcze kilka żywych zwięrząt. Aby mieć lepszy widok, 7-latek wdrapał się na zewnętrzne ogrodzenie klatki krokodyla, ale czujniki ruchu nie wykryły chłopca, bo był zbyt mały.

Całe zajście zarejestrowały kamery ochrony zoo. Na nagraniu widać, że twarz chłopca jest zupełnie bez wyrazu. "To wyglądało, jakby grał w jakąś grę" - powiedział dyrektor zoo. Dziecko zabiło w sumie 13 zwierząt. Ich strata będzie kosztować zoo 7 tys. dolarów australijskich.

Chociaż zidentyfikowano chłopca, policja z Alice Springs nie może wnieść przeciwko niemu zarzutów, bo sprawca ma zaledwie 7-lat. "Ze wszystkich opisów wynika, że to dość wredny siedmiolatek" - powiedział dyrektor zoo, który zamierza pozwać rodziców chłopca do sądu.

("news.com.au")
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=530793

Savathus

2008-11-29, 13:18
:shock: Dzieci to zuo!

Lo...........ey

2009-04-08, 10:17
Ciekawe ,co będzie z niego jak dobije do 20-tki :shock:

w300i

2009-04-08, 12:19
pewnie to samo ;p

zabawy w zoo

tylko zamiast zwierząt polecą ludzie :)

Rh...........ox

2009-04-08, 14:35
Tam w australii zakazuja brutalnych gier, filmow, tekstow obrazajacych czyjes uczucia, jest straszna cenzura jesli o to chodzi. W naszym krajunie ma czegoś takiego i nikt tak nie odpierdla :-P

albikrew

2009-04-08, 19:02
Rhox masz przykład na to że gry sublimują agresję

Da_Ace

2009-04-13, 11:33
jak miałem 7 lat nie biegałem i mordowałem zwierząt w zoo :D
miałem inne twórcze plany :D
w dzisiejszych czasa dzieciaki to przyszłość apokalipsy same zuo :D

Kaelthas

2009-06-07, 23:10
Nero napisał/a:

S "To wyglądało, jakby grał w jakąś grę"




uwielbiam k*rwa te klimaty zabił bo grał .... do dyrektora tego zoo :idzwch*j:

endr1u

2009-06-07, 23:55
Cytat:


Na nagraniu widać, że twarz chłopca jest zupełnie bez wyrazu. "To wyglądało, jakby grał w jakąś grę" - powiedział dyrektor zoo.



Już widzę reportaż w Wiadomościach lub innych Faktach pt. "Zabijał bo grał z ZOO Tycoon".

Stivi

2009-06-08, 00:04
endr1u napisał/a:



Już widzę reportaż w Wiadomościach lub innych Faktach pt. "Zabijał bo grał z ZOO Tycoon".



A prawda jest taka, ze pewnie rodzice go nie kochaja i chciał jakos ich uwage zwrócić :x

zs...........il

2009-06-09, 21:19
Zabic gówniarza i tyle, co za różnica czy ma 50 czy 7 lat, człowiek kto człowiek. W sumie to nawet lepiej zabic go teraz za młody niż potem gdy będzie latał z AK-47 po mieście i strzelał do wszystkiego co się rusza.

Mo...........66

2009-06-10, 16:55
Rhox napisał/a:

Tam w australii zakazuja brutalnych gier, filmow, tekstow


Co ciekawe, KidCrusher znalazł się 2 drugim miejscu w hot-chartsach czy inym mainstramowym gównie.