18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaczynam lubić tą naszą "laskę od gorsetu" :D

sadysci • 2015-03-14, 19:48
Super porady jak wyrwać laskę od gorsetu! Już ja bym jej napisał!!!!

Luqas95

2015-03-15, 00:18
@up pouczasz resztę jak ojciec , czyzby zaginiony tatuś sie po latach znalazl ?
ale macie spine dupy o te błendy o ludzie ...

Areczos

2015-03-15, 00:22
Xytanox napisał/a:



"wieżę"
:homer: :facepalm:

Ja rozumiem że rocznik +90 ma pewne "dysfunkcje" jeśli chodzi o pisownię, ale k***a proszę... chociaż ten je**ny język polski na poziomie podstawowym opanować wypadałoby.


Zostaw Go może akurat gra w szachy i Jego strategia opiera się na zbijaniu Wieżą :shock:

Luqas95 napisał/a:

@up pouczasz resztę jak ojciec , czyzby zaginiony tatuś sie po latach znalazl ?
ale macie spine dupy o te błendy o ludzie ...


I bardzo dobrze skoro w szkole nie douczyli, a tym bardziej nie potrafi zrobić korekty, więc niech chociaż tutaj ktoś zwróci Mu uwagę i przy okazji Tobie

riczardson

2015-03-15, 00:29
kam332
nie posraj się ;) debilu

Xytanox

2015-03-15, 00:43
Luqas95 napisał/a:

@up pouczasz resztę jak ojciec , czyzby zaginiony tatuś sie po latach znalazl ?
ale macie spine dupy o te błendy o ludzie ...



Kolejny pacjent. Tym razem 95 rocznik.
Ból dupska: poziom - over 9000. Brawo!

"o te endy"

Tylko mnie utwierdasz 95-roczniku w tym co poprzednio napisałem.
Ja rozumiem że "polska język być trudna" ale jak wspomniałem wcześniej, wypadałoby chociaż znać podstawy własnego ojczystego języka... i nie k***a, nie pouczam tylko ZWRACAM UWAGĘ takim pustym mentalnym gimbusom żeby chociaż posiadali szacunek do własnego języka... bo do siebie samego i innych to nie ma co wymagać, jak widać zresztą.

Gieniu

2015-03-15, 00:48
Napisałem że wylizałbym jej sranie po tureckim kebabie, ciekawe czy zar*cham.

napierdalator13

2015-03-15, 00:51
czym sie podniecacie większośc kanałów YT nastawionych jest na zarabianie zawsze lajkuj subskrybuj zz tego co pamiętam za like jest 1 cent za suba 3 centy zależy jaką umowę podpiszesz a swoją drogą fajna dupa z twarzy:P

Miles87

2015-03-15, 01:15
Na górze róże na dole fiołki w kupie wczoraj cię miałem w sercu a dziś ma cię w dupie.

gandolfini

2015-03-15, 01:31
Na górze róże,
fiołki na dole.
Kwejk tu się robi,
że ja pie**olę...

qwerq221

2015-03-15, 01:42
k***a ta ogromna pokusa bycia fajnym w internetach... nagrania siebie pie**olącego bzdury byleby były fajne i na czasie, zrobienia czegoś innego niż wszyscy wyróżnienia się jakoś byle jak aby być oryginalnym k***a jakie to jest żałosne i puste ja pie**ole. Człowiek, który choć trochę zastanawiał się nad sensem swojej egzystencji lub ma tak jakby wrodzoną zdolność i potrzebę unikania wszystkiego co bezwartościowe dzisiaj to znaczy w tych czasach zwyczajnie ma tylko jedno wyjście załamania rąk oraz zwyczajnego odcięcia się od tego całego niehonorowego karygodnego syfu. Już abstrah*jąc od tej dziewuszki bo jechanie po żeńskiej części na sadolu już mnie trochę znużyło, ale chcąc nie chcąc muszę zauważyć pewną kwestię, którą wszyscy widzą, ale nie każdy potrafi ją nazwać. A ja uważam, że jeśli coś trudno opisać należy to dość mocno uprościć. I tą kurewską prawdą dzisiejszych czasów jest fakt takiego jak już wcześniej pisałem wewnętrznego braku honoru, wartości ludzkiej czy zwyczajnego sumienia człowieka. Takie wewnętrzne wartości są zatracane i pomijane na rzecz tak naprawdę ch*j wie czego... urojonego "splendoru"? I nic dziwnego, że potem słyszy się o modelkach wpie**alających gówno za hajs, parze z pobliskiego liceum, która wrzuciła do internetu swoją seks taśmę czy widzi się jak młode siksy wrzucają zdjęcia swoich dup do internetu aby dostać jak najwięcej lajków.

sadysci

2015-03-15, 01:48
qwerq221, W takim razie co robisz tutaj na sadolu?

urteusz

2015-03-15, 02:28
Podziwiam waszą wytrwałość, nie wytrzymałem 10 sekund tego gówna (na miano filmu moim zdaniem to nie zasługuje). Ni to śmieszne, ni to fajne, wygląd średni. Musicie być bardzo zdesperowani :)