18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żabson dostaje wpierdzel od ochrony na własnym koncercie

czakalakax • 2019-07-20, 19:56
Filmik z wczoraj, firma staje murem za pracownikami. Według mnie słusznie bo ciekawe jakby jakiejś małolacie kręgosłup połamał ? A były już takie przypadki ostatnio w PL. :lol: :lol: :lol: Kto to jest ten żabson ?


bania88

2019-07-20, 23:36
Sajlenthill napisał/a:

Polowe tych j***nych pseudo raperow powinno sie zutylizowac. Gromke brawa za ochorone. Powinien jeszcze bule wychaczyc na ten tempy leb.



Przyjrzyj się dobrze tak w 42-43s, dziadek sprzedaje mu ładną bułę na ryj, nawet słychać klask :-)

Strielok1

2019-07-20, 23:49
mieszalniapasz napisał/a:

ch*j z RZapsonem, ale ciecie to jednak ciecie - zero pomyślunku.



Muszę przyznać Ci rację, celowali dobrze ale niestety nie odrzucili go do tych prętów...

PieronJasnySzlag

2019-07-21, 02:16
Może ktoś z młodszego pokolenia mi wyjaśnić co to jest ściana śmierci?

Rinko

2019-07-21, 02:20
Taki Poziomka z p*zdzichowa :amused:

ZieleTDH

2019-07-21, 03:05
taki z niego raper, że nawet ochrona go położyła na glebe :D Jechać z nim :D

Sadic

2019-07-21, 10:38
Ale upokorzyli tego "dzieciaka".
Każdy człowiek który ma odrobinę szacunku do samego siebie, nigdy więcej nie poszedłby na jego koncert.

niemamskarpet.

2019-07-21, 11:01
odpowiedni poziom szacunku dla odpowiedniego artysty..... chociaż myślę, że przez ten filmik ochroniarz poniesie konsekwencje dlatego że koncert został przerwany a dla organizatorów liczy się tylko kasa....

sereja3

2019-07-21, 11:08
Spiderowski napisał/a:

Może ktoś z młodszego pokolenia mi wyjaśnić co to jest ściana śmierci?








To jest ściana śmierci, a tamten to chyba chciał w ścianę głową pizgnąć

MadDave

2019-07-21, 11:15
Huh było blisko do gimbusiej żałoby na necie :D


jagerros

2019-07-21, 11:45
Ja myślałem że to disco polo jakieś, za moich czasów koncerty hip hopu inaczej wyglądały, a tu jakieś dziwne disco pajaco polo widzę, dobrze się to skończyło,,,,,

Budrys2000

2019-07-21, 11:58
Ja wiedziałem że tak będzie ;-)

gieroj111

2019-07-21, 13:02
powinien mieć żałobson. bardziej pasuje

założę się ze ten ochroniarz który to zaczol był kiedyś milicjantem. na bank to z nich nie wychodzi

LordVIP

2019-07-21, 13:39
Haha podoba mi się jak próbuje wskoczyć na publiczność, a ochroniarz go zaraz ściąga za szmaty i na ziemię.

call_me_Satan

2019-07-21, 16:00
Ale z was j***ne cebulaki. Moim zdaniem niepotrzebnie go zatrzymali. Na koncertach na całym świecie dzieje sie komuś krzywda ? Na metalowych/rokowych imprezach jak ludzie wchodzą w pogo potrafią zabić człowieka jak się przewróci , a wy robicie gównoburzę . Każdy Artysta kiedyś kładł się na tłum , a on nie chciał skakać ze sceny na ludzi, tylko położyć się na nich z barierki. Tak interpretuje ten filmik.
A tak poza tym, pie**olicie że teraz dobrego rapu nie ma ... muzyka się zmienia z wymaganiami społecznymi. Taaa też słuchałam klasyków począwszy od jazzu i bluesa i soul'a ze stanów , bo stąd ewoluował rap. Przerabiałam East Side i West Side, przerabiałam Mistic Molestę z 92 roku.
A wy jesteście niereformowalnymi dziadami, którzy myślą, że zawsze mają rację i że za ich czasów było lepiej. Stanęliście w smutnej przeszłości, gdzie chłopaki nawijali jak jest na tych blokach smutno i źle i jakimi to nie są łobuzami.
Ileż można o tym słuchać.