18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabrakło czerwonej szminki?

~Angel • 2020-10-28, 13:39
To żaden problem ;-)


tantof

2020-10-28, 19:12
Widział ktoś z was ameby jak se to wyciąga skądś czy ulegacie tu zbiorowej histerii prawackie omnibusy? Wami da się w tak beznadziejnie łatwy sposób manipulować, że głowa mała. Nie pozdrawiam.

Thomas12

2020-10-28, 19:18
Nie dałbym jej do ryja skoro krew jej tak smakuje

qwerq221

2020-10-28, 19:35
jakiesz te k***y sa obrzydliwe

Rebel81

2020-10-28, 20:46
To jakiś nowy czelendż???

~McSadol

2020-10-28, 22:06
Typowa pisiara boi się wywalić do kosza i traktuje z należytym szacunkiem ..

Cezar87

2020-10-28, 23:24
Mnie przeraza to ze wy od razu byliscie pewni ze to tampon. Ja stawialem najpierw na pogryziona papryczke .

dwakilo

2020-10-29, 00:21
KoniecZartow napisał/a:

Przygotowania przed strajkiem tępych cip.



Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.

Sv...........ge

2020-10-29, 00:33
KoniecZartow napisał/a:

Przygotowania przed strajkiem tępych cip.



Twoja stara nawet tak się dla ciebie nie stroi. Bo i po co...burak ital zostanie burakiem

kijowo

2020-10-29, 11:58
KoniecZartow napisał/a:

Przygotowania przed strajkiem tępych cip.



nie z kościołem buraku tylko z decyzją pisiorów. na ch*j sie kler wpie**ala w politykę?

Juzwa

2020-10-29, 13:03
Usta czy p*zda, u niej to służy do tego samego.

KoniecZartow

2020-10-29, 13:57
dwakilo napisał/a:

Gdyby ministranci zachodzili w ciążę aborcja byłaby sakramentem.



To oczywiste.


Sverige napisał/a:

Twoja stara nawet tak się dla ciebie nie stroi. Bo i po co...burak ital zostanie burakiem



Idź na zlot tęczowych feminazistek które wykrzykują hasełka o których nie mają pojęcia.

kijowo napisał/a:

nie z kościołem buraku tylko z decyzją pisiorów. na ch*j sie kler wpie**ala w politykę?



Zawsze cioty muszą multikonta robić, żeby coś ugrać :hitler:

Tak gdzie kończy się logika, zaczyna się sp***olenie lewaków.

RYHOO

2020-10-29, 19:40
Przygotowania do bycia lezbą ważna sprawa. Przecież lepsza zaropiała p*zda z krwi i krwi niż czysty cieplutki ku*as w ryju.

sadystaxx

2020-10-29, 21:29
kijowo napisał/a:

nie z kościołem buraku tylko z decyzją pisiorów. na ch*j sie kler wpie**ala w politykę?



A to była k***a decyzja episkopatu czy trybunału? Podjęta zresztą na podstawie konstytucji jeszcze z czasów pijaka Kwaśniewskiego. Kościół stanowisko ochrony życia nienarodzonego przejawia właściwie od początku swojego istnienia, ale nagle teraz stał się kozłem ofiarnym. Kościół katolicki od dawna jest łatwym celem, nie to co np. muzułmanie.
Mimo, że jestem niewierzący, to uważam, że ten motłoch za bezczeszczenie kościołów powinien dostać oklep. Dziwne, że jak np. rolnicy protestowali, to nawet armatki wodne zostały użyte (o czym media nie mówiły), a tutaj psy jakby sparaliżowane się wydawały.
Mi tam nie zależy, niech się skrobią - nie przekażą głupoty, ale niech nie pie**olą, że to chodzi o "ich ciało", bo wg mnie skrobanka dotyczy głównie ciała skrobanego dzieciaka. Lewica od lat domaga się ogólnego przyzwolenia do aborcji - nieważne czy zachodzi ryzyko poważnej choroby dziecka czy też nie, po prostu ot tak. A dla mnie to już podchodzi pod zabójstwo. Trzeba się było nie puszczać (nie mówię w tym miejscu o gwałtach). Pomijam fakt, że połowa z tych protestujących będzie miała spore problemy, aby znaleźć kogokolwiek, kto razem z nimi zechce stworzyć że tak powiem "przedmiot aborcji".
Ktoś w innym poście słusznie zauważył, że alimenty jak najbardziej, ale współdecydowanie mężczyzny o losach wspólnego dziecka to już nie bardzo.

music0

2020-10-30, 13:48
KoniecZartow napisał/a:

Przygotowania przed strajkiem tępych cip.



A co , twoja matka czy siostra tam uczestniczą ?

simon1989

2020-10-31, 18:14
KoniecZartow napisał/a:

Przygotowania przed strajkiem tępych cip.



To nie jest strajk tępych cip, tylko strajk przeciwko przymusowi urodzenia dziecka np. bez głowy, albo przymus doprowadzenia do sytuacji gdzie kobiecie w ciąży można dopiero pomóc gdy jest umierająca.

Katabasy wpie**alają się do życia innych, bo kościół dostarcza PiSowi wyborców, więc Jarek puszcza takie ustawy.
Nie pisz takich farmazonów. Tylko się zainteresuj tematem najpierw.

Teraz do Ciebie żebyś zrozumiał. Masz dwie opcje:

1. Jeżeli nie chcesz żeby, gdy coś jest bardzo nieok z dzieckiem w brzuchu lub podczas ciąży pójdzie coś nie tak, że Twoja dziewczyna musiała męczyć się podczas ciąży, albo prawie umrze, albo umrze, albo urodzi Ci się dziecko, które chwilę po urodzeniu umrze, albo nie będzie miało w ogóle życia, tylko mękę, to zapie**alasz i wspierasz ten protest aż te ***** cofną tą ustawę.

2. Piszesz te głupoty dalej i pozostajesz taki jak do tej pory...