topic

Zabójstwo komendanta...

~DMT • 2018-03-04, 19:41
Gdzie była wtedy Brygada Acapulco? :amused:
Cytat:

On the morning of Saturday March 3, 2018, a commander of the Ministerial Police in Acapulco, Guerrero, Mexico was assassinated by a man pretending to be a shopper.

Identified as Héctor de la Rosa Moreno, the commander was shot dead from behind while talking on his cell phone. He has become the second police commander assassinated in the last 7 days in the same area of ​​the munic**ality.


~Moby_Dick

2018-03-04, 19:54
Komendant? Po miejscu spoczynku powiedziałbym, że zwykły krawężnik.

nowynick

2018-03-05, 08:18
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Tak to już jest w krajach niecywilizowanych, gdzie skorumpowana niemal do cna policja nie potrafi wpaść z bronią automatyczną do bandziorów aby ich pojmać, czyli powystrzelać w obronie własnej. Przecież wszyscy dobrze wiedzą, kto jest przestępczym ścierwem w takich krajach.potrafi, a kartele w zamian wpadają im na chatę zabijają nawet noworodki i wstawiają do neta nagrania ku przestrodze toteż nieskorumpowanych i uczciwych deko ubywa. Tam jedynie nalot regularnej armii może coś by dał tylko nikomu to nie w smak, bo dolary z USA podnoszą jakość życia niejednemu Meksykaninowi polityków wliczając...

Piotru70

2018-03-05, 09:44
Brygada Acapulco była wtedy na castingu.


Wiewór

2018-03-05, 10:07
nowynick napisał/a:potrafi, a kartele w zamian wpadają im na chatę zabijają nawet noworodki i wstawiają do neta nagrania ku przestrodze toteż nieskorumpowanych i uczciwych deko ubywa. Tam jedynie nalot regularnej armii może coś by dał tylko nikomu to nie w smak, bo dolary z USA podnoszą jakość życia niejednemu Meksykaninowi polityków wliczając...


W Kolumbii w znacznym stopniu sobie poradzili.
W Brazylei BOPE też sobie radzi. Nie pie**olą się w uprzejmości. Wjeżdżają BWPami do faweli i robią mega rozpie**ol. Kto im stanie na drodze z bronią - ginie.
Jak żaden policjant nie weźmie w łapę to kartele będą bezradne. Wszystkich policjantów nie zabiją. Poza tym mało, który gang zabija niewinnego policjanta... w każdym kraju na świecie zabicie policjanta wywołuje wojną z policją a żadna strona tego nie chce.

Al...........rt

2018-03-05, 12:56
Wyobrażenie o zabójcach: białe szaty i superanckie poukrywane bronie.
Prawdziwy obraz: Janusz z zakupami i spluwą w łapie.