18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójca dzieci...

Jesse.Pinkman • 2021-09-24, 10:43
...wychodzi z sali sądowej i dostaje luja ogłuszacza tak na dobry początek reszty swojego nędznego żywota.

Lexter

2021-09-24, 14:08
Dlaczego bez noża, siekiery, tasaka ? :cry:

Ca...........on

2021-09-24, 14:20
Tego lewaka, co się wynurzył, że do 4. roku można zabijać, powinno się skazać za pochwałę przestępstwa.

Pitupitu

2021-09-24, 15:51
Fx12 napisał/a:

Piwo dla p. w czarnej koszulce.
Jeżeli faktycznie oskarżony/skazany popełnił to co widnieje w opisie - co to za sprawiedliwość odsiadka ?
Koszt odosobnionej celi oraz przydzielonej ochrony aby go współwięźniowie nie wypatroszyli, koszt przetrzymywania typa być może do końca swojego nic nie wartego życia, koszt posiedzeń Sądów w związku z licznymi odwołaniami i skargami jakie będą za niego pisać te wszystkie żyjące na koszt "skarbu państwa" organizacje "Julek" z zielonymi włosami i tęczowych koszulkach wszystko ... będzie współfinansowane z podatków ofiar oraz rodzin ofiar którym wyrządził krzywdę.
Pisałem już to mimo to powtórzę: obozy katorżniczej pracy gdzie powinni tacy zwyrodnialcy tyrać do końca swoich dni na utrzymanie własne oraz instytucji która go przetrzymuje przez minimum 25 lat. Jeżeli przetrwa - humanitarna kula w łeb na zakończenie.



I k***a bardzo rozsądnie piszesz piwo

Quassar

2021-09-24, 19:00
Fx12 napisał/a:

Piwo dla p. w czarnej koszulce.
Jeżeli faktycznie oskarżony/skazany popełnił to co widnieje w opisie - co to za sprawiedliwość odsiadka ?
Koszt odosobnionej celi oraz przydzielonej ochrony aby go współwięźniowie nie wypatroszyli, koszt przetrzymywania typa być może do końca swojego nic nie wartego życia, koszt posiedzeń Sądów w związku z licznymi odwołaniami i skargami jakie będą za niego pisać te wszystkie żyjące na koszt "skarbu państwa" organizacje "Julek" z zielonymi włosami i tęczowych koszulkach wszystko ... będzie współfinansowane z podatków ofiar oraz rodzin ofiar którym wyrządził krzywdę.
Pisałem już to mimo to powtórzę: obozy katorżniczej pracy gdzie powinni tacy zwyrodnialcy tyrać do końca swoich dni na utrzymanie własne oraz instytucji która go przetrzymuje przez minimum 25 lat. Jeżeli przetrwa - humanitarna kula w łeb na zakończenie.



Dokładnie nie warto takiego ciula trzymać przy życiu to było fajne w tym zj***nym USA że pomimo różnego syfu i murzynów to jednak były tam kary śmierci ale i to wycofali wolałem jak by te pieniądze szły na socjał ale taki dla prawdziwych poszkodujących a nie te nasze polskie karyny co ch*ja robią ciągną social z bombleków... i potem siedzą takie grube świnie w domu..

CrookerS

2021-09-24, 20:05
paczfiko napisał/a:

Aż targnęły mną emocje, sam bym mu zaj***ł



Zgadzam sie z Toba w kazdym slowie,
Lecz popracowalbym nad sposobem wyplaty premii po 25 latach odsiadki bo jest slaba i malo motywujaca

8-)

Gromm

2021-09-25, 08:50
Fx12 napisał/a:

Piwo dla p. w czarnej koszulce.
Jeżeli faktycznie oskarżony/skazany popełnił to co widnieje w opisie - co to za sprawiedliwość odsiadka ?
Koszt odosobnionej celi oraz przydzielonej ochrony aby go współwięźniowie nie wypatroszyli, koszt przetrzymywania typa być może do końca swojego nic nie wartego życia, koszt posiedzeń Sądów w związku z licznymi odwołaniami i skargami jakie będą za niego pisać te wszystkie żyjące na koszt "skarbu państwa" organizacje "Julek" z zielonymi włosami i tęczowych koszulkach wszystko ... będzie współfinansowane z podatków ofiar oraz rodzin ofiar którym wyrządził krzywdę.
Pisałem już to mimo to powtórzę: obozy katorżniczej pracy gdzie powinni tacy zwyrodnialcy tyrać do końca swoich dni na utrzymanie własne oraz instytucji która go przetrzymuje przez minimum 25 lat. Jeżeli przetrwa - humanitarna kula w łeb na zakończenie.


Słyszałem, że śmieci nie ma kto sortować, a to taka dobra praca żeby zrobić coś dobrego dla planety. Można by było zrobić takie metalowe klatki i puścić przez nie taśmociąg. A jak ktoś nie będzie chciał sortować to prądem go...

dlwar

2021-09-25, 09:57
Bolacy i ich pie**olenie o moralności oraz zasadach xD naród kurew i złodziei.

Strielok1

2021-09-25, 13:56
dlwar napisał/a:

Bolacy i ich pie**olenie o moralności oraz zasadach xD naród kurew i złodziei.



Myślisz że kogoś tu obchodzą twoje historie rodzinne?

ra0mir

2021-09-25, 22:58
dlwar napisał/a:

Bolacy i ich pie**olenie o moralności oraz zasadach xD naród kurew i złodziei.



hacik zaziuciony i nikt nie połknął? Dzidzia się teraz popłacze?

ZgRyZ

2021-09-26, 23:32
sam takie coś odpaliłem w sądzie w kłodzku wiele lat temu. tak wyje*ałem gnojowi, że mu wpadła kość policzkowa. dostałem za to ostrzeżenie od sądu. po 8 miesiącach w zamkniętej celi z pięcioma innymi wziął i się potknął o własne laczki, nieszczęśliwie uderzył głową i pech, nie zdążyli go uratować. bo połknął własny język. jak to nieszczęścia chodzą po ludziach...

Strielok1

2021-09-28, 18:28
ZgRyZ napisał/a:

sam takie coś odpaliłem w sądzie w kłodzku wiele lat temu. tak wyje*ałem gnojowi, że mu wpadła kość policzkowa. dostałem za to ostrzeżenie od sądu. po 8 miesiącach w zamkniętej celi z pięcioma innymi wziął i się potknął o własne laczki, nieszczęśliwie uderzył głową i pech, nie zdążyli go uratować. bo połknął własny język. jak to nieszczęścia chodzą po ludziach...



A smok gdzie?