18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żabka-made in USA

zwierzak30 • 2020-11-04, 17:57
Chciał kupić srajtaśmę,lecz sprzedawca jakiś taki nieobecny. :)
Żabka już w stanach otwiera lokale?



Halman

2020-11-04, 18:00
i tak k***a wszędzie... na ch*j hamować gospodarkę wirusem jak to nowe pokolenie doprowadzi ją samo do upadku? Zamiast pracy marihuana, konto na FB, hiphopowe madrosci z najnowszego srajfona...

zwierzak30

2020-11-04, 18:02
Halman napisał/a:

i tak k***a wszędzie... na ch*j hamować gospodarkę jak to nowe pokolenie doprowadzi ją do upadku. Zamiast pracy marihuana, konto na FB, hiphopowe madrosci z najnowszego srajfona...



Nie narzekaj tak.
Przecież widzisz że On diluje nadzieją. :)

Pitupitu

2020-11-04, 18:02
Czego on się nażarł.
Musi zmienić dilera albo brać pół

cz...........ek

2020-11-04, 18:06
Halman napisał/a:

i tak k***a wszędzie... na ch*j hamować gospodarkę wirusem jak to nowe pokolenie doprowadzi ją samo do upadku? Zamiast pracy marihuana, konto na FB, hiphopowe madrosci z najnowszego srajfona...


Tak, mordo, ziomek wpadł w tryb zatrzymaniu czasu w miejscu po marihuanie.

Biegnij do księdza na plebanię, niech cię napełni swoją moralnością

~Sunday

2020-11-04, 18:06

Tiróweczka :ciasteczkowy:

Halman

2020-11-04, 18:11
czarnybombelek napisał/a:


Biegnij do księdza na plebanię, niech cię napełni swoją moralnością



napisałem o marihuanie a ty usprawiedliwiasz gościa .... marihuaną... no k***a brawo... niech zgadnę, wyznajesz religię dla szczęścia ludzkości; sadzić, palić zalegalizować? no to k***a wróć do filmiku i popatrz ile typ jest wart dla społeczeństwa po zielsku

ProVVe

2020-11-04, 18:17
Ale na "bideta" oddał wazny głos

Salieri16000

2020-11-04, 18:24
Halman napisał/a:

napisałem o marihuanie a ty usprawiedliwiasz gościa .... marihuaną... no k***a brawo... niech zgadnę, wyznajesz religię dla szczęścia ludzkości; sadzić, palić zalegalizować? no to k***a wróć do filmiku i popatrz ile typ jest wart dla społeczeństwa po zielsku



Ty jesteś naprawdę wstrzymany umysłowo- typ się zawiesił po zielsku- BUAHAHAHAHA. Kto ci k***a tępaku takich głupot napie**olił do głowy?! Widzę, że łykasz takie farmazony jak młody pelikan- doedukuj się baranie, zanim weźmiesz się za komentowanie tematu, o którym nie masz zielonego pojęcia...

Halman napisał/a:

Zamiast pracy marihuana, konto na FB, hiphopowe madrosci z najnowszego srajfona...



Kto powiedział, że ludzie którzy palą zielsko nie pracują?! Pracują, jarają, dobrze się mają, w ch*j zarabiają i nie pie**olą takich bzdur jak ty. Co ma do tego Facebook?! Dobrze, że nie wyjechałeś z Harry Potterem, bo nie wiedziałbym co napisać na twoją głupotę pajacu. Ah... No i muzyka- zło tego świata. Hip-hop najgorszy- bo go nie słuchasz, nie słuchałeś i słuchać nie będziesz- za ciężki przekaz, więc go nie zrozumiałeś i dlatego jest "błeee". Zostań przy muzyce folk i disco polo- nie wzbijaj się na wyżyny intelektualne, bo cię to przerośnie i zawiesisz się jak ten typ po marihuanie- buahahahaha.

Halman

2020-11-04, 18:44
Salieri16000 napisał/a:

...buahahahaha.


Napisał bym ci tak wiele ale mam zakaz zbliżania sie do ciebie. Chciałem cie zdyskredytować ale odpuściłem bo zrozumiałem że wymagasz opieki i mi się zwyczajnie żal ciebie zrobiło. Nara...

Salieri16000

2020-11-04, 18:49
Halman napisał/a:

Napisał bym ci tak wiele ale mam zakaz zbliżania sie do ciebie. Nara Maciek...



Nie masz nic do powiedzenia tępaku, bo rozmowa ze mną to za wysoki poziom dla ciebie... Chłop się zawiesił po trawie- buahahahaha- hit sezonu, leżę i płaczę ze śmiechu. Napisz mi jeszcze, co tam ci ksiądz napie**olił do głowy na temat MJ- ciekaw jestem pozostałych skutków ubocznych ;) Nara oszołomie.

zubek25

2020-11-04, 18:50
Ty halman zawieche to ty zes teraz jebnal po trawie takie bum ? To cie chyba poj***lo ale widac kto nic o tym nie wie najwiecej pie**oli idz do kaczki i sie zapytaj czy to sie pali czy co .... Zes styki mi rozj***l teraz na rowno wiec taki twoj powrot jak gowno znawca j***ny trawki tfu moze jeszcze nosem ja wciagc trzeba albo w zyle trawke :shock:

Salieri16000

2020-11-04, 18:54
zubek25 napisał/a:

moze jeszcze nosem ja wciagc trzeba albo w zyle trawke



Następny co się nie zna- trawę to pod język! ;)

Prof._Kot_Budd

2020-11-04, 18:56
Salieri16000 napisał/a:

Ty jesteś naprawdę wstrzymany umysłowo- typ się zawiesił po zielsku- BUAHAHAHAHA. Kto ci k***a tępaku takich głupot napie**olił do głowy?! Widzę, że łykasz takie farmazony jak młody pelikan- doedukuj się baranie.



Halman napisał/a:

napisałem o marihuanie a ty usprawiedliwiasz gościa .... marihuaną... no k***a brawo... niech zgadnę, wyznajesz religię dla szczęścia ludzkości; sadzić, palić zalegalizować? no to k***a wróć do filmiku i popatrz ile typ jest wart dla społeczeństwa po zielsku






Halman

2020-11-04, 18:58
@Prof._Kot_Budd

szacun za zbadanie tematu bo juz zaczynałem wierzyć że ludzkość przestał się umysłowo rozwijać... :krejzi: