18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabity podczas napadu

Jesse.Pinkman • 2022-01-13, 18:02
Wyszedł w najgorszym możliwym momencie i zginął. Źródło.

piter52

2022-01-13, 20:41
To się,qrwa, dowiedziałem ze ,, źródła"...

Krakus36

2022-01-13, 20:55
piter52 napisał/a:

To się,qrwa, dowiedziałem ze ,, źródła"...



xD te muzułmańskie pismo dosłownie wygląda jak mowa węża ... coś ala tego szatana z biblii xD kusił idiotkę, dlatego uważam że islam to sekta satanistów mord gwałt kradzież brak szacunku... i nawet pismo mają jak żmijowate sk***ysyństwo nic tylko prać łopatą ;P

Leesniczy

2022-01-13, 22:46
Krakus36 napisał/a:

uważam że islam to sekta satanistów mord gwałt kradzież brak szacunku



Nie żeby coś, ale w idąc za Wikipedią, to w Brazylii:
Kościół katolicki: 123 000 000 – 64,6%
Protestantyzm: 42 300 000 – 22,2%
Niezwiązani z żadnym wyznaniem: 15 000 000 – 8%
Inne religie: 9 300 000 – 5,2% (w tym: Świadkowie Jehowy: 913 479)

Nie bronie islamistów w żadnym wypadku, oni są wybitnie sp***oleni, są tak z 200 lat za chrześcijaństwem. Jak dla mnie to wszystkie religie mogą zniknąć.

Marian_Koniuszko

2022-01-14, 02:49
Ehhh, te nieczytate Sadole...


Zdarzenie miało miejsce w Karaczi w Pakistanie przy Kashmir Road.

Policja poinformowała, że ​​obywatel Shah Rukh, który został ranny podczas strzelaniny, został przeniesiony do prywatnego szpitala, gdzie niestety zmarł.

Przed domem ofiary miał miejsce napad na członków jego rodziny, a kiedy Shah Rukh stawiał opór, przestepca otworzył do niego ogień.

Źródła policyjne podały, że ofiara Shah Rukh, ożenił się zaledwie 2 dni wcześniej.

Według źródeł policyjnych, tego dnia zgineło trzech cywilów podczas ulicznych incydentów przestępczych.


Proszę bardzo, nie ma za co.


Uczcie się języków obcych bracia i siostry!

Salam Alejkum :szczerbaty:

WhiteForce

2022-01-14, 06:37
Marian_Koniuszko napisał/a:

Ehhh, te nieczytate Sadole...
Zdarzenie miało miejsce w Karaczi w Pakistanie przy Kashmir Road.
Policja poinformowała, że ​​obywatel Shah Rukh, który został ranny podczas strzelaniny, został przeniesiony do prywatnego szpitala, gdzie niestety zmarł.
Przed domem ofiary miał miejsce napad na członków jego rodziny, a kiedy Shah Rukh stawiał opór, przestepca otworzył do niego ogień.
Źródła policyjne podały, że ofiara Shah Rukh, ożenił się zaledwie 2 dni wcześniej.
Według źródeł policyjnych, tego dnia zgineło trzech cywilów podczas ulicznych incydentów przestępczych.
Proszę bardzo, nie ma za co.
Uczcie się języków obcych bracia i siostry!
Salam Alejkum



Wolałem myśleć że to było zajście Londynu..