18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabity na oczach syna

~_Yarko_ • 2024-04-17, 20:37

Zakupy odbywały się w Kolumbii.

Con4terPro96

2024-04-18, 09:11
przemekkaro napisał/a:

Polecam Wenezuele



w pakiecie do tego iż każdy obywatel może cie oj***ć /zaj***ć dochodzi gratis policja - może to drugie to niekoniecznie ale pierwsze jak najbardziej :D

ma_faja

2024-04-18, 09:54
Im bardziej na południe od równika tym gorzej. Tam tylko bombę zrzucić i zaorać to badziewie.

juderaus

2024-04-18, 10:03
danielxc717 napisał/a:

Ciekawe czy ty widziałeś jak byłeś kaszojadem jak ci ojca zapie**olili



Nie. Widziałem za to jak twoją starą brali w trzech za sklepem.

ZlotyStrzal

2024-04-18, 10:28
Pedator napisał/a:

k***a co za poj***ny dziki kraj. Zawsze chciałem pojechać, zwiedzić Ametyke PD i Mexyk. Przez was sadole moja noga tam nie stanie nawet jakby mi zapłacili.



byłem kiedyś w Meksyku, zanim odkryłem sadola... pewnie jeszcze bym tam wrócił, ale Brazylie czy Wenezuelę wolę oglądać na filmach :lol:

Zpider

2024-04-18, 11:58
Pedator napisał/a:

k***a co za poj***ny dziki kraj. Zawsze chciałem pojechać, zwiedzić Ametyke PD i Mexyk. Przez was sadole moja noga tam nie stanie nawet jakby mi zapłacili.



Nie ma takiego miasta ametyka pd i mexyk jest lądek, lądek zdrój.

beeveer

2024-04-18, 14:56
Pedator, nie dramatyzuj, co roku spędzam kilka tygodni w meksyku i RPA. zapewniam cię, że w tamtych nocnych klubach czujemy się dużo bezpieczniej niż w PL. walą do siebie ci, co mają grube pretensje. wyłapać tak za darmo (za głupią pyskówkę czy przepychankę) jest dużo trudniej niż u słowian. oczywiście są miejsca gdzie z automatu traci się wszystko co przy sobie,, ale są dobrze znane i gdybym był tak głupi żeby tam łazić, równie dobrze móglbym wleźć pod pociąg.

Bul_od_bytu

2024-04-18, 17:12
beeveer napisał/a:

Pedator, nie dramatyzuj, co roku spędzam kilka tygodni w meksyku i RPA. zapewniam cię, że w tamtych nocnych klubach czujemy się dużo bezpieczniej niż w PL. walą do siebie ci, co mają grube pretensje. wyłapać tak za darmo (za głupią pyskówkę czy przepychankę) jest dużo trudniej niż u słowian. oczywiście są miejsca gdzie z automatu traci się wszystko co przy sobie,, ale są dobrze znane i gdybym był tak głupi żeby tam łazić, równie dobrze móglbym wleźć pod pociąg.



To komendant powinien zatrudnić ochronę do remizy skoro taki terror tam masz. W RPA to chyba z hotelu nie wychodziłeś bo raczej byś tu już nie pisał

:roll: