18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabite jaguary

phrontch • 2019-11-14, 14:14
Myśliwy chwali się zabiciem trzech jaguarów. Film został nagrany prawdopodobnie w stanie Mato Grosso. Oburzeni Brazylijczycy wypisują w komentarzach, co zrobią z myśliwym, gdy go dopadną. Liczę na ciąg dalszy na hardzie




Pawehan

2019-11-14, 20:47
W częściach ,kompletnie rozmontowane.

freaky

2019-11-14, 21:00
-Puk puk!
-Kto tam?
-Na pewno nie trzy jaguary.

poligon6

2019-11-14, 21:18
Zbereźnik napisał/a:

Nie znam Cię gościu ale to co napisałeś jest żałosne jak i ty z pewnością . Co do filmiku to przykry widok bardZo przykry. Gościa bym zmasakrował



Kolejny lew kanapowy, jakby jaguar wpie**olił ci psa, koze i kota oraz polował na bachora to inaczej bys spiewał.

A takim gosciom co odpie**olili trzy jaguary z przedpotopowej strzelby to nawet gruchy byś nie strzepał. To nie jest taka prosta sprawa, wybrać się do dzungli, wytropic jaguara i odpie**olic go w naturalnym srodowisku.

W1ru2

2019-11-14, 21:50
poligon6 napisał/a:

To nie jest taka prosta sprawa, wybrać się do dzungli, wytropic jaguara i odpie**olic go w naturalnym srodowisku.


Widać, że doświadczenie przez ciebie przemawia.

Hyyc

2019-11-14, 22:11
I taki idiota myśli że dokonał czegoś wielkiego...

fdM

2019-11-14, 22:51
Chciałbym, żeby odcięli mu nogę lub rękę w nagrodę. Po jednej za każdego kotka.

Andrzejas

2019-11-14, 23:17
Ja pie**olę! Co ja tu czytam?!
Na filmie widzę martwe jaguary. Nie wiem, jak gość je zabił i czy to w ogóle on. Jak zatem mam go osądzić?
Podejrzewam, że jaguary były w tym samy teamie, bo mają takie same skiny. Podejrzewam, że taką grupą nie zapuszczają się na obce terytoria. To samotne zwierzęta. Zakładam więc, że grały na swojej mapie. Prawdopodobnie miały przewagę liczebną.
Niestety zmarnowały dziesiątki tysięcy lat expa, na jakieś noktowizory, szpony, cammo i inne OP perki.
Gość w kapeluszu pakował punkty tylko w dexa i miał jeden perk - kciuk vis-a-vis reszty palców.
Na low levelach mało przydatny, ale z biegiem czasu wysoce efektywny.

Każde stworzenie na tej planecie miało cholernie dużo czasu, żeby sobie ogarnąć cywilizację, broń palną i mieć swoje 5 minut.
Jakby taki tygrys z ocelotem nie lizali się po jajach 4 godziny dziennie, tylko jakoś konstruktywnie podeszli do tematu, to mieliby większe szanse na dogadanie się ze szczerbatym kapelusznikiem.

Loaloa

2019-11-15, 00:39
Zajebiste musi być futro z takiego jaguara. Sam z chęcią odstrzeliłbym sierściucha.

feniks_01

2019-11-15, 04:25
Bedzie material na harda z mysliwym :D

Tomix93

2019-11-15, 07:45
Nie wiem co w tej Brazylii. Człowieka zastrzelą czy okradną to jest ok, a za odstrzał niebezpiecznych kotków bulwers :d

memphis60raines

2019-11-19, 22:26
poligon6 napisał/a:

Juz zaczeło sie buldupienie sadisticowych ciot.
Dojechac moze ich sąd jeżeli jaguary były pod ochrona lub odstrzelili je poza sezonem. A tak morda sadolowe cioty, nie kwekac tu jak małe dziewczynki.
"Liczę na ciąg dalszy na hardzie"
Ale na co liczysz dokładnie? Że będzie pokazane jak wyprawiaja skórę? Bo chyba nie myslisz że tobie podobne p*zdeczki piszace zza szklanego ekranu cos zrobia?



Odezwał się internetowy kozak.