18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabili bo jadł loda w ramadan

poligon6 • 2018-03-01, 12:49
Dwaj Syryjczycy zabili swojego rodaka za to, że palił papierosy i jadł loda podczas Ramadanu. Do krwawego ataku doszło w niemieckim Oldenburgu.

Miasto Oldenburg zostało zaszokowane mordem w centrum miasta. Przy ładnej pogodzie deptak był pełen ludzi. Nagle krzyk i wrzask: dwóch młodych mężczyzn spacerujących po deptaku w drugi dzień Ramadanu napotkało 33-letniego Syryjczyka i po krótkiej wymianie zdań zaatakowało go nożami. Ofiara zmarła.

Policji udało się schwytać sprawców już po godzinie – to dwaj 22-letni uchodźcy z Syrii.

W pierwszych meldunkach była mowa o konfliktach na tle religijnym, co następnie skorygowano i podano, że zamordowany jadł loda oraz palił papierosy.

freaky

2018-03-01, 12:52
Czyli według niemieckiego wymiaru sprawiedliwości zabił go nałóg.

Wiewór

2018-03-01, 13:04
U nas zabili rowerzystę bo pokazał kierowcy palec... co kraj to obyczaj.

http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/pabianice/a/smierc-rowerzysty-w-pabianicach-wyroki-w-sprawie-utrzymane,12565954/#komentarz-48461186

Wg. polskiego wymiaru sprawiedliwości wepchnięcie rowerzysty pod autobus to nie zabójstwo tylko pobicie ze skutkiem śmiertelnym bo zabójca powiedział... że nie chciał zabić!
Tak się sądzi w kraju cebulaczków. Nie za to co zrobiłeś tylko za to co chciałeś zrobić.

poligon6

2018-03-01, 13:08
Czekałem az jakis lewus się odezwie i sie nie przeliczyłem.

mygyry

2018-03-01, 13:10
Abraxus napisał/a:

Wg. polskiego wymiaru sprawiedliwości wepchnięcie rowerzysty pod autobus to nie zabójstwo tylko pobicie ze skutkiem śmiertelnym bo zabójca powiedział... że nie chciał zabić!


Takich to mamy sędziów, roztargnionych...

janlew

2018-03-01, 13:31
Abraxus napisał/a:

Tak się sądzi w kraju cebulaczków.


Po raz kolejny! To nie jest kraj twojego cebulowo-czosnkowego plemienia. Macie już własny, obok odchodów na pustyni.
W sądach jeszcze macie pobolszewicką nadreprezentację ale i to nie długo.
PS. Dostaliście już k***a tanie loty do Izraela, czego tu jeszcze siedzicie?

PS2. Raz na zawsze: polskojęzyczny, nie znaczy Polak.


Wiewór

2018-03-01, 13:44
Janlew przypominam!



Cara_Al_Sol

2018-03-01, 14:24
Abraxus, Ciężko mi to przychodzi, bo wiem, że Jesteś mądry facet.
Trollowanie tych biednych zagubionych duszyczek wymaga inteligencji i oczytania.

Muszę jednak zaprotestować - Twoje usilne próby wmówienia nam, że cały nasz naród to 'janusze, seby i grażyny'.
"W Polsce jak w lesie... Nie w Polsce jak w..." i tym podobne jest słabe.
To już jest tak naciągane, i tak częste, że nikt tego nie bierze na poważnie. Coś jak gazeta NIE, pamiętasz?
Za dużo śmiesznych obrazków, za dużo kurew i ch*jów w artykułach... Po pewnym czasie nikt nie brał już poważnie opiniotwórczej gazety za coś, z czym można polemizować i brać na poważnie.
Chcesz podzielić los Lao...?

Wiem, że fajnie się pośmiać, napisać czasem o naszych wadach i złych cechach.
Z nauk Peter'a Zimmermann'a można wyciągnąć wnioski. Lecz maglowanie tematu w kółko i atakowanie pod każdym postem
jest po prostu słabe i niesmaczne.
Mam nadzieje, że nie uraziłem, tylko zmuszę do refleksji.
Pozdrawiam!

andrzejrobert75

2018-03-01, 14:43
to byli lekarze dentysci,dbali o uzębienie denata.

nowynick

2018-03-01, 14:49
No jak jadł loda w ten wypiździel to wyczuleni na pojebów Syryjczycy wyczuli zagrożenie autodetonacji...

janlew

2018-03-01, 16:23
Abraxus napisał/a:

Janlew przypominam!
Obrazek


Dzięki za przypomnienie, ale ja doskonale znam takich jak ty.


TB303

2018-03-01, 16:44
Cytat:

janlew


Przerażasz mnie, chłopie! Naprawdę, poszukaj jakiejś pomocy. Schizofrenia to nie jest lekkie schorzenie, ale da się je wyleczyć. Musisz po prostu uwierzyć i zechcieć sobie pomóc :)
Jak tak dalej pójdzie, to będziesz miał halucynacje i każdy będzie wyglądał dla ciebie jak żyd, co może doprowadzić do skrajnych ataków agresji i skrzywdzisz wielu niewinnych ludzi.

Cara_Al_Sol

2018-03-01, 16:46
janlew napisał/a:


Każda inkwizycja była bardo??? dobra, poza hiszpańską która była dobra.


Popraw to proszę.
Pozdrawiam!

r061071

2018-03-01, 16:57
pogadali nie zrobil im loda to zazgali lodozerce