18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zabiła córkę bo nie chciała odrobić pracy domowej

Nero • 2008-07-22, 21:45
Mieszkanka Santiago śmiertelnie pobiła swoją córkę, która nie chciała odrobić pracy domowej - podała we wtorek chilijska policja.
26-letnia Erna Rivera przyznała, że straciła panowanie nad sobą w poniedziałek, gdy jej 9-letnia córka nie chciała czytać lektury zadanej na wakacje.

Skatowana dziewczynka zmarła w przeddzień swoich dziesiątych urodzin. Matkę oskarżono o zabójstwo.

"Matka przyznała się, że biła i kopała dziecko, i że pchnęła je na meble" - powiedział funkcjonariusz wydziału zabójstw Mauricio Lara.

W wyniku pobicia dziewczynka doznała licznych urazów, miała nudności, a potem zemdlała. Rivera zawiozła córkę do najbliższego szpitala, gdzie nastąpiło zatrzymanie akcji serca dziewczynki. Mimo reanimacji dziecko nie przeżyło.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,5481180,Zabila_corke_za_to__ze_nie_chciala_odrobic_pracy_domowej.html?skad=rss

grauper

2009-04-02, 19:44
k***a... Chyba zacnze czytac te pie**olone lektóry w LO

yo...........ko

2009-04-02, 22:27
o.O no ja nie wiem, jak Wy, ale ja się zaczynam cholernie bać ;P

.:...........:.

2009-04-02, 22:31
grauper napisał/a:

Chyba zacnze czytac te pie**olone lektóry



Lepiej tak, gdyż czytanie książek zanika.

Es...........ne

2009-04-03, 13:59
OMFG kochana mamusia, dbała o rozwój dziecka

Felix

2009-04-03, 14:06
Zaszła jak miała 15 lat to co sie dziwić gówno o macierzyństwie wiedziała.
Niech gniję w więzieniu, młoda i jak ładna to ją tam inne urządzą

Bogna

2009-04-03, 15:26
grauper napisał/a:

Chyba zacnze czytac te pie**olone lektóry w LO


widzę, że przydałoby Ci się.

av...........er

2009-04-04, 01:05
Ja w zerówce miałam koleżankę która opowiadała, mi jak jej matka uczyła ją czytać. Ona pamiętam miała problemy z czytaniem, ciężko jej było litery składać. Matka stała nad nią z paskiem i kazała czytać aż się nie nauczy, za każdy błąd dostawała w tyłek .. Przez 2 dni miała problemy z siadaniem. :-|

Ap...........um

2009-04-04, 15:34
Linekk napisał/a:



Lepiej tak, gdyż czytanie książek zanika.


zalezy
ja osobiscie do lektur nie moglam sie przemoc, moze dlatego, ze do ich czytania nas zmuszano. Jako tako ksiazki ktore sama wybiore lubie czytac i robie to dosc czesto.

.:...........:.

2009-04-04, 15:47
Aphogeum napisał/a:

lubie czytac i robie to dosc czesto



Prawidłowo, lecz wiele osób nie lubi i nie czyta książek.

Ale twierdzą inaczej - jak ten

Lo...........ey

2009-04-07, 00:03
Brrr.....masakra ,takie osoby powinno się traktować tak samo jak one traktowały swoje dziecko :-x