18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

robertskc7

2019-12-01, 23:01
powinni go ożywić żeby mógł iść siedzieć

niezlySuchar021

2019-12-01, 23:22
O kurde i to się właśnie nazywa SQUAD WIPE, a nie jakieś p*zdowate stłuczki. 8-)

polakwrocek

2019-12-02, 00:19
Deadlyo napisał/a:

Uwielbiam takie filmy, zawsze staram się wyobrazić sobie, co czuł taki debil jeden z drugim chwile przed śmiercią.
Czy żałował, bał się, zesrał się ze strachu.
Zanim go pewnie zobaczył i zareagował jakoś, to zostały mu sekundy życia, strasznie mało na przemyślenia



Raczej nie masz czasu na przemyślenia. Chyba że nie straci przytomności odrazu przy uderzeniu, to mógł jeszcze z minutkę myśleć po uderzeniu.
Raz jak wpadłem w zimie w mały poślizg (ale opanowałem) to nie miałem znacznych przemyśleń, tylko "k***a, Ja pie**olę."
Na szczęście granie w gry nauczyło mnie że jak jest poślizg to trzeba operować gazem i hamulcem na zmianę. (napęd przedni)

Wiewór

2019-12-02, 07:49
W sumie powinna być nominacja do nagrody Darwina. Miał dzieci ale naprawił swój błąd i usunął wszystkie swoje geny z dostępnej puli.

Deadlyo

2019-12-02, 14:18
polakwrocek napisał/a:

Raczej nie masz czasu na przemyślenia. Chyba że nie straci przytomności odrazu przy uderzeniu, to mógł jeszcze z minutkę myśleć po uderzeniu.
Raz jak wpadłem w zimie w mały poślizg (ale opanowałem) to nie miałem znacznych przemyśleń, tylko "k***a, Ja pie**olę."



A to to samo, downhill akurat ale sytuacje podobne, nie raz widząc, że popełniłem błąd jadąc daną trasą nie mam czasu na nic więcej niż na soczyste "kuuuuuuuuuurwaaa"
Ale to jest upadek z łamaniem i przeżyciem, więc nie ma tragedii.

A tu facet pewnie zbladł, bo wiedział, że to ostatnie sekundy życia.
Mózg po odcięciu tlenu, działa przez minutę, więc jak nie rozwalił go sobie o kierownicę, to był w stanie myśleć jeszcze, a minuta to ogrom czasu przy takiej sytuacji