18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabijmy biednych by zrównoważyć budżet

Rock_Star • 2013-04-27, 16:14
Artykuł będący odpowiedzią na planowane przez rząd Australii zmiany wymierzone przeciwko super-bogatym, zaleca zabicie 20% najbiedniejszych Australijczyków jako alternatywna opcja zrównoważenia narodowego budżetu.

„Skromny ubój uderzyłby w samo sedno naszego fiskalnego dylematu” sugeruje autor Toby Ralph w swoim artykule zatytułowanym „Zabij ubogich” opublikowanym na stronie internetowej Menzies House – think-tanku Partii Liberalnej.

Toby Ralph, wieloletni strateg Partii Liberalnej, powiedział, że „w przeciwieństwie do bajecznie bogatych, niezwykle biedni mają bardzo niewielki pożyteczny wkład dla społeczeństwa”. „Zużywają więcej, niż wnoszą, kładąc ogromne obciążenie na budżet państwa.”

„Jeśli przynajmniej 20% obywateli zostało by zlikwidowanych to bezpośrednio uwolni to 25 mld dol, które prawie pokryją przekroczenie budżetu przez rząd Gillard od teraz do 14 września, zakładając że Pan Swan utrzyma swoją długoterminową średnią stopę rozrzutności.”

Makabryczne zalecenia równoważenia budżetu Toby’ego Ralpha, zostały określone jako „haniebna tyrada” przez Skarbnika Waynea Swana, który kwestionował sensowność publikacji artykułu w „Menzies House”, donosi Fairfax.

Wyszczególniając dalsze korzyści krwawych zaleceń, Toby Ralph sugeruje, że „powstaną innowacyjne sektory przemysłu, zostaną stworzone nowe, atrakcyjne miejsca pracy w obozach przetwarzania.”

„Ruch uliczny będzie szybszy, nieskrępowany przez czyszczących szyby, ulice zostaną oczyszczone z artystów ulicznych i żebraków a schroniska dla bezdomnych w naszych lepszych przedmieściach mogą stać się przyjemnymi gastro pubami, kawiarniami i winiarniami.”

„Pomyśl o możliwościach inwestycyjnych miasta.”

Ralph podpowiada ironicznie w swoim artykule opowiadając się za korzyściami uboju.

„Listy oczekujących w szpitalach znikną, programy reality show znikną z powodu nędznych wyników oglądalności a świadczenia socjalne będą przydzielane tylko przez krótki okres ochronny. Po sześciu tygodniach na zasiłku będzie ur*chamiany automatyczny proces usunięcia w najszerszym możliwym sensie.”

:shock:

Koniec Świata

2013-04-27, 16:50
Nosz k***a, eksterminacja biedoty to liberalizm pełną gębą.

:facepalm: Ja pie**olę.

Może trzeba zaj***ć bogatych, bo z nadmiaru bogactwa im sie nudzi i wpadają na takie popie**olone pomysły?

Menzies House powinien zmienić nazwę na Nazis House.

Tf4rdy

2013-04-27, 16:53
Koniec Świata napisał/a:

Nosz k***a, eksterminacja biedoty to liberalizm pełną gębą.

:facepalm: Ja pie**olę.

Może trzeba zaj***ć bogatych, bo z nadmiaru bogactwa im sie nudzi i wpadają na takie popie**olone pomysły?



Ktoś chyba nie rozumie ironii...

JackCola

2013-04-27, 17:01
I bardzo dobrze , trzeba tępić lewacką hołotę, już JKM pisał kiedyś że "niech głodni zjedzą bezrobotnych i po sprawie"Dość zasiłków dla nierobów i darmozjadów jak nie chcą pracować za 1000 to niech żrą kamienie.Takie mendy będą zawsze głosować na bande czworga PO, PSL,PiS,SLD... tylko Nowa Prawica zmieni ten ustrój na lepszy.Trzeba pomóc przedsiębiorcą bo płacą za duze podatki,należy zlikwidować płace minimalną, zasiłki i troszkę przykręcić pasa temu lumpenploretariatowi. A jak jakiemuś nie pasuje niech spada na zmywak za granicę.

Koniec Świata

2013-04-27, 17:19
@JackCola

Rozumiem, że masz problem z głową?

Dead Kennedys - "Kill the poor"

Ork.Fajny

2013-04-27, 18:34
Ten gość nie jest liberałem tylko socjalistą. Liberałowie mówią o wolności jednostki a socjaliści o "dobru społeczeństwa/narodu". Nauczcie się k***a wreszcie że liberalizm to wolność całkowita a socjalizm to niewola gospodarcza. Albo mamy wolność w każdej dziedzinie i nazywamy to wolnością albo mamy wolność tylko w paru wybranych dziedzinach i mamy socjalizm.

JackCola, z tego co wiem o Krulu to raczej nie podpisałby się pod tym tekstem nawet w chwili największej szczerości jaka mu się napatoczyłaby. Tekst jest prawdziwie lewicowy nie kryjąc się z ideą mordowania tych którzy są niewygodni partii rządzącej a nie liberalny.

McMenel

2013-04-27, 18:49
Ork.Fajny napisał/a:

Ten gość nie jest liberałem tylko socjalistą. Liberałowie mówią o wolności jednostki a socjaliści o "dobru społeczeństwa/narodu". Nauczcie się k***a wreszcie że liberalizm to wolność całkowita a socjalizm to niewola gospodarcza. Albo mamy wolność w każdej dziedzinie i nazywamy to wolnością albo mamy wolność tylko w paru wybranych dziedzinach i mamy socjalizm.

JackCola, z tego co wiem o Krulu to raczej nie podpisałby się pod tym tekstem nawet w chwili największej szczerości jaka mu się napatoczyłaby. Tekst jest prawdziwie lewicowy nie kryjąc się z ideą mordowania tych którzy są niewygodni partii rządzącej a nie liberalny.


Ośmielam się nie zgodzić. Jest liberałem powołuje się na jasne i czytelne względy ekonomiczne za którymi liberałowie zawsze stoją. Nie pie**ol tu że jest socjalistą. Bo niedługo tylko dwóch ludzi na ziemi nie będzie socjalistami ty i Mikke.

Ork.Fajny

2013-04-27, 20:40
Od kiedy to liberalizm opiera się na zabijaniu kogoś by inny mieli lepiej lub byli bardziej wolni...?
Jedyną osobą która tutaj pie**oli jesteś ty. Głupi buc którego mózg nie potrafi pojąć prostej reguły że liberalizm = każdy człowiek jest wolny, ale nie może ograniczać wolności innym tak jak inni nie mogą mu, a wszystko co łamie tą zasadę to po prostu socjalizm lub niewolnictwo, zależy jak kto woli to nazywać.

adresikpuma

2013-04-27, 20:53
przecież to sarkazm i ironia jest ..

oblakany

2013-04-27, 22:07
@up ciii, niech sobie trochę poubliżąją :)

Jukers

2013-04-28, 01:57
@up @upup

No nie psujcie chłopakom zabawy...

Glugsti

2013-04-28, 14:16
może zwyczajnie ich nie utrzymywać i zmniejszyć swoje wydatki? a nie...zapomniałem, politycy nie lubią mniej wydawać

jazda123

2013-04-28, 14:17
Niezły ból dupy musiał wywołać u lewaków!

Meretrix

2013-04-28, 14:24
A jeszcze biedni zawsze najbardziej narzekają na państwo.

Światłocień

2013-04-28, 14:26
Ork.Fajny napisał/a:

Nauczcie się k***a wreszcie że liberalizm to wolność całkowita a socjalizm to niewola gospodarcza. Albo mamy wolność w każdej dziedzinie i nazywamy to wolnością albo mamy wolność tylko w paru wybranych dziedzinach i mamy socjalizm.


Wolność w każdej dziedzinie to jest pie**olona anarchia, a nie żaden liberalizm. Nie ma czegoś takiego jak całkowita wolność.

Cytat:

I bardzo dobrze , trzeba tępić lewacką hołotę, już JKM pisał kiedyś że "niech głodni zjedzą bezrobotnych i po sprawie"Dość zasiłków dla nierobów i darmozjadów jak nie chcą pracować za 1000 to niech żrą kamienie.Takie mendy będą zawsze głosować na bande czworga PO, PSL,PiS,SLD... tylko Nowa Prawica zmieni ten ustrój na lepszy.


To głębokie zrozumienie dla mentalności naszego narodu i błyskawiczne rozwiązanie. Uwielbiam Was chłopcy z sadistica, serio.