18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabijał krzesłem elektrycznym domowej roboty

Pomocnik Św. Mikołaja • 2009-06-12, 16:53
Cytat:

Milicja z Jekaterynburga zatrzymała psychopatę, który mordował swoje ofiary używając do tego samodzielnie skonstruowanego krzesła elektrycznego.
Według śledczych, 30-letni mężczyzna zamordował przynajmniej 5 osób, choć przyznał się na razie do zabicia jednej. Scenariusz był prawdopodobnie zawsze taki sam. Zwyrodnialec ogłaszał w Internecie, że jest zainteresowany zakupem części komputerowych; potem wabił handlarzy do przydomowego garażu, gdzie ich związywał i umieszczał w samochodzie; a następnie za pomocą przewodów elektrycznych - podłączał ich skrępowane ciała do kondensatora.

Po uśmierceniu nieszczęśnika, mężczyzna wywoził ciała na przedmieścia i wrzucał je do ogniska wznieconego z opon samochodowych.

Przestępcę udało się schwytać dopiero wtedy, gdy milicja znalazła niedopalone zwłoki, które udało się zidentyfikować. Jak poinformował serwis life.ru - aresztowany mężczyzna natychmiast przyznał się do winy. Powiedział także funkcjonariuszom, że jest gotów przyznać się do wszystkich zabójstw popełnionych wg tego schematu. Postawił tylko jeden warunek - milicjanci muszą znaleźć ciała kolejnych ofiar.
W trakcie działań operacyjnych, milicjanci znaleźli w garażu należącym do mężczyzny niewielką elektrownię, która połączona była z komputerem.

Psychopata powiedział w trakcie przesłuchania, że zaprojektował także urządzenie, za pomocą którego chciał zabijać ludzi poruszających się samochodami. Wieloczęściowa maszyna miała być tak zbudowana, by najpierw wyłączać silniki przejeżdżających samochodów, a potem razić prądem i zabijać wysiadających z pojazdu kierowców.

Jak podały rosyjskie media, morderca - wynalazca zapowiedział, że podczas pobytu w zakładzie karnym chce stworzyć mechanizm, który za pomocą promieni elektromagnetycznych będzie usuwać wspomnienia z ludzkiej pamięci.


psychol :-> :mrgreen:

bumcyb

2009-06-12, 17:31
rosja = hardkor

Dz...........su

2009-06-12, 17:40
Geniusz. Ja bym go zatrudnił, zamiast zamykać.

Człapi

2009-06-12, 17:48
to nie psychopata tylko wynalazca- obiektów do badań potrzebował

Ojecik

2009-06-12, 18:06
w niemczech za czasów hitlera to by stał w jednym szeregu z mengele.

Oski_m

2009-06-12, 19:03
Nałogowiec z Tibii.

Lashlo

2009-06-13, 01:29
źródło?

pan_prezes

2009-06-13, 11:06
Koleś ma u mnie piwo. Dobry sposób na zabicie nudy xDD

.:...........:.

2009-06-13, 12:25
A teraz z nim strażnicy będą się bawić:


kolka

2009-06-14, 01:53
JP wariat xD