18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabierz narkotyki z mojego miasta.

T3RMINATOR • 2021-01-05, 19:19
I oto zjawia się on "Pogromca ćpunów"


pro_avenger

2021-01-05, 21:02
Szegerege12 napisał/a:

Bez kitu kozak, atakować z partyzanta dwóch ćpunów skitranych w krzakach xd niech wpie**oli komuś bardziej znaczącemu



A ty komu wpie**oliłes? Burmistrzowi ?

Ni...........ka

2021-01-05, 21:37
ququa napisał/a:

uuja dobrze robi, równie dobrze mógł tam isc śmieci pozbierać, lepszy efekt dla społeczeństwa by był.
Jesli typy za swoje kupili i siedza w tak niewidocznym miejscu, to kolo to niedojeb zyciowy, żeby im przerywać. Przyznam Ci racje jesli wstawisz z filmiki z typem jak walczy z palaczami pijakami, czy nawet babcia pod blokiem której pies nasrał na trawnik. Typ chciał sie wyżyć tylko



Tak typ chciał się wyżyć. Tak powinien zająć się palaczami i pijakami. Jeżeli chodzi o ćpunów, to nawet jaki nikomu nie przeszkadzają to szkodzą sami sobie. Dlatego uważam, że gość mimo wszystko dobrze robi. Nie musisz mi przyznawać racji, trudno jakoś to zniosę, ale babcię z pieskiem zostaw w spokoju.

Zsasz

2021-01-05, 21:55
Co za pipa z tego pogromcy , takich sobie przeciwników dobrał to tak ja by miał dzieciaka z 2 klasy lać

Marcin1878

2021-01-05, 22:00
Fałszywy stróż moralności

outsidethebox86

2021-01-05, 22:04
A chłopaki cały tydzień ciułali drobne, żeby sobie w końcu kreskę przyjąć haha

Jakiś psychol ten koleś. Może stary mu się zaćpał...

fikuswdoniczce

2021-01-05, 22:38
Wiadomo właściwie za co im doj***ł? Nie sądzę, żeby po prostu za to że nie lubił narkotyków. Może to na przykład lokalni złodzieje którym oklep się należał?

Czerstwy

2021-01-05, 22:42
Jak czytam niektóre komentarze pochwalające zachowanie tego napastnika i argumenty z p*zdy, przemawiające za tym, że ma racje, to jestem za tym by zrobić taki porządek z Wami społeczne k***y. Ci goście siedzą w jakimś pie**olniku na uboczu, z dala od ludzi, nie są głośni i co ważne: jarają. Widać na filmie bletki i tzw. 'wiadro'. Po tym są kompletnie spokojni, znieczuleni i nie groźni. Jeśli dla was marihuana jest na równi z ćpaniem fety, mefy, hery albo innego gówna, to macie mentalność Grażynki spod bloku. Co do zachowania tego typa: skończony bezmózg i pie**olony społeczniak. Nic nie wywalczy w taki sposób, nie sprowadzi nikogo na dobra droge, nie pokaże, że można żyć inaczej, już pomijając nawet fakt, że nie rozróżnia 'ćpunów' i chce pouczać tych którzy używają najlżejszej formy substacji psychoaktywnej. Więcej by zdziałał gdyby przyszedł do nich i kazał im sprzątać ten syf, grożąc im, że jeśli nie to przemówią pięści i gdyby byli zjarani to założe się, że obsraliby kaftan momentalnie i zaczęliby sprzątać. Mam nadzieje, że ktoś go już doj***ł, albo zadźgał za swoje obywatelskie frajerstwo.

baronturbina

2021-01-05, 22:42
banerr napisał/a:

A w rym czasie ktoś mu podpie**olił rower.


Seba słoneczko. Mielec być pod muzeum solidarności i mnie znów obrobić. Czemu na smski nie odpisujesz??? Znudziła ci się czarna armatka ?? :-(

mesjans

2021-01-05, 22:53
Niemampmyslananicka napisał/a:

Z jednej strony pochwalam gościa. Może w ten sposób nakłoni narkomanów to terapii. Mimo, iż rozwiązania siłowe nie są może społecznie akceptowane to jednak uważam, ze gość dobrze robi. Bo co jeśli w tym przypadku i wielu podobnych inne metody zawiodły. Myślę, że z drugiej strony jak już ktoś wyżej pisał typ powinien się zabrać za dilerów. Tylko, że pewnie na nich jest za krótki. To jednak, moim zdaniem, gość dobrze robi. Bo coś robi, a nie tylko gada.



Myślę że do żadnej terapii ich nie nakłonił tylko wyżył się na nich bo to lubi i to nagrywał, nie wiem kto jest tu większym zjebem. Złego złym nie naprawisz chyba że odstrzelisz ale to też dobra nie rodzi.

Smokw

2021-01-06, 00:56
B3b3ch napisał/a:

k***a gość niech się bierze za dilerów, a nie ćpunów wj***nych w prochy.



Bez ćpunów nie ma dilerów. Chyba proste. Po za tym niech idą ćpać na wysypisko a nie do parku.

Ni...........ka

2021-01-06, 01:37
Czerstwy napisał/a:

Jak czytam niektóre komentarze pochwalające zachowanie tego napastnika i argumenty z p*zdy, przemawiające za tym, że ma racje, to jestem za tym by zrobić taki porządek z Wami społeczne k***y. Ci goście siedzą w jakimś pie**olniku na uboczu, z dala od ludzi, nie są głośni i co ważne: jarają. Widać na filmie bletki i tzw. 'wiadro'. Po tym są kompletnie spokojni, znieczuleni i nie groźni. Jeśli dla was marihuana jest na równi z ćpaniem fety, mefy, hery albo innego gówna, to macie mentalność Grażynki spod bloku. Co do zachowania tego typa: skończony bezmózg i pie**olony społeczniak. Nic nie wywalczy w taki sposób, nie sprowadzi nikogo na dobra droge, nie pokaże, że można żyć inaczej, już pomijając nawet fakt, że nie rozróżnia 'ćpunów' i chce pouczać tych którzy używają najlżejszej formy substacji psychoaktywnej. Więcej by zdziałał gdyby przyszedł do nich i kazał im sprzątać ten syf, grożąc im, że jeśli nie to przemówią pięści i gdyby byli zjarani to założe się, że obsraliby kaftan momentalnie i zaczęliby sprzątać. Mam nadzieje, że ktoś go już doj***ł, albo zadźgał za swoje obywatelskie frajerstwo.



To im jeszcze medal daj w nagrodę za to, że ćpają. Nie ma tłumaczenia. Później będzie trzeba takich wysłać na odwyk na koszt Państwa. Twoje tłumaczenia są gówno warte. Nie należy propagować narkomanii. Nieważne co kto zażywa. Każdy nałóg jest szkodliwy. Te dwa typy szkodzą sami sobie, przede wszystkim dlatego, że biorą takie coś. Ten typ co ich pobił może i zrobił źle. Może są inne metody żeby leczyć nałogi, ale narkomania to słabość. Ciekawe jak będą finansować swój nałóg. Pracą? Nie sądzę. Stoczą się i będą kraść.

homorek

2021-01-06, 07:55
Takich trzeba eliminować na amen, inaczej działanie jest krótkotrwałe. :tasak:

piorun343

2021-01-06, 13:16
Rękawice!? Kastety !!!

Kurde26

2021-01-06, 14:04
Dla mnie to zwykła ciota. Gość startuje do dwóch typów co razem może ważą tyle co on a do tego są tak przećpani że ledwo na nogach stoją. Jak jest taki twardziel to niech wystartuje do handlarzy a nie ćpunków