18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabicie psa

~DMT • 2017-04-08, 20:18
Rowerzysta w odwecie za atak, zabija psa.


PabloEskobar

2017-04-10, 05:18
NieWiemZeWiem już się wypłakałeś, p*zdeczko?

Brawo dla kitajca :ok: jak ktoś wyżej napisał, kundel który bez przyczyny atakuje człowieka nie ma prawa dychać tak jak i właściciel. Tyle w temacie.

ZieleTDH

2017-04-10, 05:18
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Czytając wasze komentarze dochodzę do wniosku...










ps. pies który rzuci się na człowieka nie ma prawa doczekać następnego dnia



Człowiek, który zabija psa nie jest człowiekiem.
Myśle że jesteś taką osobą, która rozjeżdża psy na drodze niczym Hugo swoje żetony$

sudomakemeasandwich

2017-04-10, 06:04
Ja pie**olę, czy Wy (niektórzy) nie widzicie różnicy między zabiciem psa ot tak, a zabiciem psa w obronie, który bez powodu atakuje człowieka? Jestem przeciwny krzywdzeniu jakichkolwiek zwierząt, no ale ten ewidentnie sobie zasłużył...

babubabu89

2017-04-10, 11:43
W domu mam dwa psy więc jak już ktoś wyżej napisał jestem osobą "kochającą psy" ale takiego z filmiku to sam bym zaj***ł.

RedIsGood

2017-04-10, 12:44
Nie wiem czy oglądaliśmy ten sam filmik. Przecież ten pies nawet go nie ugryzł(wystartował tylko bronić swojego terytorium i natychmiast się wycofał) a właściciel natychmiast go uspokoił. Później pies nawet się nie bronił więc nie była to jakaś wielka i groźna bestia tylko zwykły pchlarz, który wyrwany ze snu zareagował instynktownie. Szczerze mówiąc z kitajca nie byłoby co zbierać gdyby podobnie próbował się zachować na moim podwórku w stosunku do mojego psa. Skończyłbym w kryminale ale raczej nic by mnie nie powstrzymało.

ciepson

2017-04-10, 13:20
pie**olicie wszyscy - żółtek nie zabił waszego psa to po ch*j szczekacie jak psy?
Mi się fajnie oglądało i ch*j.

koxu42

2017-04-10, 18:09
Kiedyś pies sąsiada gonił mnie jak jechałem do sklepu rowerem,skoczył mi do buta,akurat miałem ubrane takie robocze,z stalową ochroną na palce.jak mu zak***iłem,zapiszczał jakby wpadł do wrzątku. To był ostatni raz jak mnie gonił.

SFI

2017-04-11, 22:45
Nie jest to może zachowanie spotykane na codzień ale na agresję odpowiedział agresją, choć zgodnie z polskim prawem powinien go co najwyżej pogryżć albo uszczypać :D