18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabicie Jose przez syna za pobicie jego matki

fantastico • 2017-10-20, 10:49
Jose bity do zabicia w Colônia Terra, Nova, Strefa Norte de Manaus. Za pobicie matki bijącego pobity zostaje na śmierć. Na śmierć bo nie przeżył.




P4GER

2017-10-21, 06:11
Chyba spałowany

elfis

2017-10-21, 06:56
co to byłoby za zabicie, gdyby nie było przedtem pobicia

brylant1412

2017-10-21, 07:47
od razu śmieciarka przyjechała na koniec-przypadek

Ciastus888

2017-10-21, 08:43
A ja myślałem, ze jak na smierć zostal pobity to przeżyje

arekwroclaw

2017-10-21, 11:01
te opisy sa ani smieszne ani madre, wezcie zmiencie tego francisco bo juz mi sie tu nie chce wchodzic

De...........sz

2017-10-21, 13:41
k***a skończcie się już czepiać tych opisów bo to już k***a nudne jest. on tak pisze już od roku czy nawet dłużej, a wy dalej k***a to samo. jesteście niedoj***ni czy co?

Beated

2017-10-21, 13:50
k***a, wchodze na sadola po kilku latach, a te opisy sprawiają, że ten portal już całkowicie schodzi na psy. Jakiś gimbus próbuje być zabawny. I zajebiście, że sie ludzie czepiają. Bo piszesz jak zj***ny zjeb, a dlategóż zj***ny, bo nie śmieszny he. Żenada, k***a żenada.

skfarovski

2017-10-21, 16:59
Wiem, że gównoburza na temat fantastico nie ma końca, więc też nie będę kontynuował antygównoburzy, któraś strona musi skończyć, więc nie napiszę nic. Np. nie napiszę w ogóle, że gust jest jak dupa, każdy ma swoją, liczy się treść tematu, jak nie chcesz to nie czytaj, "nie rozumiesz użytych czasem archaizmów?".
Napiszę, że materiał elegancki, a szczególnie początkowy dźwięk deski na głowie, można? Można. Natomiast @arekwroclaw, zimne piwo, bo lubię jak przerabiacie nicki, np. fanta z tico ktoś ogarnął, hehe
a francisco ląduje na pierwszym miejscu, szanuję.

arekwroclaw

2017-10-24, 20:47
Dehumanizacjusz napisał/a:

k***a skończcie się już czepiać tych opisów bo to już k***a nudne jest. on tak pisze już od roku czy nawet dłużej, a wy dalej k***a to samo. jesteście niedoj***ni czy co?



oczywiscie, ze jestesmy niedoj***ni, mamy w ulubionych sadistic :)