18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabezpieczenie

~_Yarko_ • 2020-06-01, 19:19
Żeby się klapa nie otwierała.


Juzwa

2020-06-01, 20:01
Otwarta klapa to zły pomysł. Spaliny włażą do środka. Pojeb zamiast zapłacić parę groszy za transport truje siebie i pasażera.

35i

2020-06-01, 20:08
Juzwa napisał/a:

Otwarta klapa to zły pomysł. Spaliny włażą do środka. Pojeb zamiast zapłacić parę groszy za transport truje siebie i pasażera.



Wystarczy otworzyć okna.

St...........on

2020-06-01, 20:25
35i napisał/a:

Wystarczy otworzyć okna.



Otóż to. Sprawdzone.

Juzwa napisał/a:

Otwarta klapa to zły pomysł. Spaliny włażą do środka. Pojeb zamiast zapłacić parę groszy za transport truje siebie i pasażera.



Po to ma kombiaka, żeby się nie prosić o transport, ale fakt nie powinien wtedy wozić pasażera z tyłu, nie ze względu na spaliny (które nie wlatują po uchyleniu okien) ale przez niebezpieczeństwo przy wypadku.

Juzwa

2020-06-01, 20:31
alexandrus napisał/a:

Po to ma kombiaka, żeby się nie prosić o transport



Ale to nie jest kombi. Ładunek wystaje raczej więcej niż 0,5m poza tylną płaszczyznę samochodu i powinien być oznaczony czerwoną chorągiewką.
Ale to Rosja, więc nie wiadomo co tam komu wolno.

35i

2020-06-01, 20:40
Juzwa napisał/a:

Ale to nie jest kombi.



Heh. Czepisz się szczegółów. SUV jest w zasadzie podwyższonym kombi. Pewnie mi odpiszesz, że to nie SUV a crossover.

Juzwa

2020-06-01, 20:55
35i napisał/a:

Heh. Czepisz się szczegółów. SUV jest w zasadzie podwyższonym kombi. Pewnie mi odpiszesz, że to nie SUV a crossover.



Jest też ten Nissan w wersji kombi. Ale w sumie to 3 w 4 temu z filmu. Dla mnie może jechać samolotem z 1WŚ.

35i

2020-06-01, 23:16
Juzwa napisał/a:

Jest też ten Nissan w wersji kombi. Ale w sumie to 3 w 4 temu z filmu. Dla mnie może jechać samolotem z 1WŚ.



To żeś pan pojechał. Jest wersja Qashqai+2, ale nikt tego nie nazywał kombi.

htp

2020-06-02, 09:34
Juzwa napisał/a:

Otwarta klapa to zły pomysł. Spaliny włażą do środka. Pojeb zamiast zapłacić parę groszy za transport truje siebie i pasażera.



To jest Rosja, nie przykładaj do tego jakiejkolwiek logiki.
Pamiętaj, że transport kosztuje.

mesjans

2020-06-02, 19:31
Jak się czyta komentarze pod tym filmem to ma się wrażenie jakby to był portal przeznaczony dla lekarzy, prawników, stróży prawa i klubu aut kombi.

Baba powiedziała że chce mieć nową kuchnię na wymiar, facet powiedział że jej kotlety mu i ze starej kuchni smakują, więc co najwyżej z IKEA ale za transport nie zapłaci więc baba trzyma linkami kuchnie w bagażniku by nie wypadła. Ważne że się dogadują.