18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy z e-papierosem

yogibp • 2013-09-18, 22:08
Takie dawne małe hobby. Przez pierwsze miesiące rzucania palenia przerzuciłem się na e-papierosa i dla "pamiątki" po starym nałogu postanowiłem nagrać kilka trików. Więcej nie zdążyłem uwiecznić bo niestety.. rzuciłem szybciej niż myślałem. ;-)



Oczywiście nie było bo materiał własny.

PTX

2013-09-19, 12:47
zeby dym trzymal, sie powierzchni to ona musi byc schlodzona. Robilem tak z dymem z fajki i z sziszy i nawet sie udało

InsaanePL

2013-09-19, 13:02
Jak uzyskać taki gęsty dym? Specjalny e-papieros czy wkłady, likłidy?

piogo27

2013-09-19, 14:34
Żeby stworzyć taki efekt osadzania się dymu nie można się zaciągać. Btw piwko, bo jaram elektryka i o zrobieniu tornada z "buszka-gęściuszka" jeszcze nie pomyślałem ;P Pozdro dla wszystkich wapujących.

yogibp

2013-09-19, 15:38
Cieszę się że się spodobało. Jeśli chodzi o to czy "opłaca" się kupować to moim zdaniem jak najbardziej ale tylko jeśli ktoś faktycznie chce rzucić papierosy i ten okres traktuje tylko jako przejściowy. Co do liquidów to nie ma żadnego znaczenia w trikach. Te mongolskie teorie o tym że szklanka ma być schłodzona to zwykłe bajki i liczy się tu tylko odpowiednie wpuszczanie i wypuszczanie dymu. Życzę dla każdego żeby szybciej nauczył się odmawiać fajków niż robił jakieś sztuczki ;-)
PS a tym frajerom co pie**olą coś na małą w komentarzach życzę dalej tak samo sp***olonego życia jakie prowadzą do tej pory.

nata77

2013-09-19, 21:34
fajna muza,dobry filmik plus j***lam bym cie jak tusk Polske :)

Dobry filmik . fajan muza no i j***lam bym Cie jak tusk Polske :)

Kamilarz

2013-09-20, 17:07
Ja też palę e-fajki i żeby uzyskać gęstą chmurkę wystarczy na 1 ml dodać 0,3 ml gliceryny, którą można kupić w aptece, a to właśnie dzięki niej powstaje "dym: :D

a_kazik

2013-09-21, 04:58
Jogi, Jogi pozdro od Kazika :D D