18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy gównarzerii

~Angel • 2012-03-01, 20:20
banda debili


Earth

2012-03-01, 23:27
Cały czas pie**olicie "ch*ja byś zrobił"

Kto k***a normalny poszedłby na SAM na paru kolesi.
Dwa razy większa ekipa od tych bezmózgów = wpie**ol stulecia.

own33333d7

2012-03-01, 23:31
sowiak92 napisał/a:

@up
I tak każdy wie co byś zrobił ;)


wziąłby coś czym by można było im przyj***ć, wziąłby ziomków, napie**alałby ich pod kolana żeby wyj***li się na glebę i cierpieli, koledzy by każdemu nasikali na pysk, napie**alałby po mordzie póki nos by się nie zrównał z policzkami, poczytałby klepsydry jakby ich zapie**olił i nalałby im na groby.

paczylok

2012-03-01, 23:31
Velture napisał/a:

Wiecie co z nimi zrobić.

Obrazek



Wręczyć stylowe naboje Louis Vuitton?

Konzzi123

2012-03-01, 23:39
jak kogoś obcego to w ch*ju to mam ale za familie zaj***ł bym sk***ysynów .

vitiok

2012-03-01, 23:50
Doj***l bym zj***nemu ruskowi!!

amplidude

2012-03-02, 00:16
Co za śmiecie.

Black Snake napisał/a:

Zaj***łbym ;| pomyśleć, że ja się wiekowo do nich mogę zaliczać i że u mnie w otoczeniu niektórzy podobnie robią (ale bez przesady jak na filmiku).



Wiesz, mi oni na 100-latków raczej nie wyglądają. :roll:

Takeda

2012-03-02, 00:29
Haters_gonna_hate napisał/a:

I tu się nasuwa pytanie co byście zrobili jak by wasza matka/siostra/żona przyszła do domu w taki sposób upokorzona przez bandę idiotów



Zaj***łbym. I niech nikt mi nie pie**oli, że bym nic nie zrobił ze strachu. Gdybym miał się bić ot tak to bym nie poszedł sam na kilku kolesi, ale nigdy nikomu nie pozwolę krzywdzić członków mojej rodziny, zwłaszcza w taki sposób. I ch*j że pewnie dostałbym wpie**ol, jednego czy dwóch ku*asów zdążyłbym uszkodzić. Nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby udać że nic się nie stało.

BongMan

2012-03-02, 01:26
Haters_gonna_hate napisał/a:

I tu się nasuwa pytanie co byście zrobili jak by wasza matka/siostra/żona przyszła do domu w taki sposób upokorzona przez bandę idiotów ? Wielu by na pewno nic nie zrobiła ale zawsze znajdzie się ktoś kto odnalazł by sprawców i wtedy zrobił by sadistic akcje .... w imię honoru skur-ysyny.



Jakbym miał gwarancję, że nie poniosę konsekwencji (czyli nie wsadzą mnie do pierdla) to bym z nimi zrobił takie rzeczy, że to co robiła hiszpańska inkwizycja wydawałoby się niczym. No ale niestety według prawa takie ścierwa też są niby ludźmi i nie można ich zaj***ć, chociaż powinno się to zrobić...

Allin23

2012-03-02, 03:35
W tym kraju chyba wypuścili na przestrzeni ostatnich lat całą zawartość więzień, zakładów psychiatrycznych i innych ośrodków odosobnionych dla redukcji dziury budżetowej...

To co na filmikach z Rosji widać, ciężko opisać słowami.

Kirkor

2012-03-02, 06:58
Nie spinajcie tak dupy

hi...........be

2012-03-02, 08:12
U ruskich tak się wita.Leja na siebie ciepłym moczem

Azazel91

2012-03-02, 08:29
@up nikt nie spina dupy. Oglądamy sobie filmiki z wypadków i wojen ale i tak najbardziej rusza ludzki debilizm. Jeśli nie minimum uprzejmości w nas to co nam pozostanie na tym nudnym jak p*zda świecie?

Phallucifer

2012-03-02, 10:35
jakbyscie przyj***li zdrowo temu co szcza, to wydaje mi sie, ze reszta by sie grubo zastanowila, czy warto dzialac.

WhyMe?

2012-03-02, 16:57
Ja bym tego na pewno nie zostawił. Autentycznie opowiem wam historię. Siedzę kiedyś z Matką w domu i ona mówi że idzie się przejść na spacer i do biedronki podejdzie. Godzinę później wbiega cała zdyszana do domu i mówi mi że jakiś żul ją szarpał pod sklepem i biegł za nią do domu. W 10 sekund się ubrałem zszedłem do piwnicy bo kij bejsbolowy wykonany przez dziadka i sru do auta. Podjechałem pod biedronkę i faktycznie stał żul przy drzwiach i zaczepiał ludzi. Wychodzę z auta i kij trzymałem za plecami, podchodzę do niego i pytam się czy szarpał jakieś 10 minut temu taką i taką osobę, to on że nie i zaczyna się wypierać, tak się zdenerwowałem że chciałem mu zaj***ć tym kijem w nogi, w momencie jak ujrzał kij, kleknął na kola i zaczął przepraszać. Do teraz jak mnie widzisz to mówi mi dzień dobry mimo tego że jest z dobre 20 lat starszy.

maciasus

2012-03-02, 18:31
Ja pie**ole.