18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawny wujek...

Halman • 2020-12-11, 04:55

ale nie dla rytualnie obrzezanych....

Radbug

2020-12-11, 13:09
Wreszcie jakis spoko materiał na głównej ;)

raistpol

2020-12-11, 15:04
Miles87 napisał/a:

Halman jak zwykle wykazał się pseudointeligencja. Dla Żydów nie śmieszny za to dla śmieci z kotwiczka urządzających urodziny hitlera śmieszny. Zaorałeś jakieś 5% elektoratu.(mimo ze to nie jest trudne tobie wyszło z głupoty)





Halman napisał/a:

A ty czym się możesz wykazać? pisaniem do mnie następnych usprawiedliwień na PW plując przy okazji na Polskę i polaków?
Dla ciebie to jest wyznacznik inteligencji? Tfuuu świnio bez honoru...
Weź idź zobacz czy cię nie ma na innej, znanej stronie. Może tam będziesz szczęśliwy przez jakis czas póki się na tobie nie poznają...



to jakiś wykopowoneuropejski k***iszon typu @czeski- @anonimek123456 czy jakiś inny ciepły @kempes
Ha tfu im na ryj

Profx5015

2020-12-11, 20:01
Myślałem, że ktoś mu wyjebie albo coś, a tu taki zawód i nic...

KebabRemover

2020-12-11, 22:10
rytualnie obzezanych czyj jak kapłan ich tzw rabin obcina im kawalek ku*asa małoletnim a potem bierze pozostałości ich ku*asa do buzi jak pedofil i spija krew z dziury powstałej po obcięciu ku*asa ?

Profx5015 napisał/a:

Myślałem, że ktoś mu wyjebie albo coś, a tu taki zawód i nic...



a za co ze chłop smieszkuje? czy chodzi o Hitlera? no wibił troche Polaków i niestety tych z inteligencji głównie, dlatego mamy taki burdel w państwie bo to chołota, chłopstwo i chamstwo , pospólstwo się dostało do władzy po wojnie i to oni tworzyli nauke, polityke wojsko i widać jak to wygląda w porównaniu do zachodu lub Rosji xDDD
ale gdyby nie on to byśmy mieli ponad 2 razy więcej żydków w panstwie a jedyne co zydkom teraz pozostalo to oczeniać nas na youtubie za holokałst xD tyle mogą

cedrikk

2020-12-12, 15:40
Prawie jak Cezary Pazura w 13 posterunku :-o :-o

Zbysław

2020-12-13, 09:33
Co to za nuta?

T3RMINATOR

2020-12-16, 20:57
@Halman

Niemcy z Adolfem zabili tyle samo polaków co żydów. To nie jest śmieszne.

Mariolek95

2021-12-21, 00:26
W tle laska ma orgazm