18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa zapalniczką

~LegendarnyZiom • 2017-07-31, 15:25
Kiedy nudno przed kompem.


tarcer123

2017-07-31, 21:09
elfis napisał/a:

znajdz sobie mądrą, empatyczną, wrażliwą, pracowitą, zajebistą w łóżku,




O taki ch*j! :amused:

Oponka

2017-07-31, 22:14
elfis napisał/a:

TB303
ale ty jesteś debilem,
bez obrazy, poważnie, naprawdę
wierzysz w inteligentne kobiety

powiem tak
znajdz sobie mądrą, empatyczną, wrażliwą, pracowitą, zajebistą w łóżku,
wtedy dopiero docenisz prawdziwą kobietę

inne niech sp***alają



muszę się zgodzić. wielu porównuje mądrość z inteligencją, a to są nieporównywalne cechy. inteligentnych "kobiet" można szukać na polibudzie (wiecie, co wybieracie), a mądre z reguły mają już kochającego męża i kilkoro dzieci, a jeżeli ktoś liczy na inteligentną, mądrą i ładną to prędzej sam sobie ch*ja w dupę wsadzi i wyciągnie z dupska złote runo.

dobra_kawa

2017-07-31, 22:34
hehe jak czytam Wasze wywody to mi się przypomniało. Spotykałem się w liceum z jedną panną, bardzo ładna tylko jakaś taka mocno humanistyczna była. Siedzimy raz u niej rozmowa jakaś taka drętwa (ni ch*ja nie dało się na żaden temat dłużej porozmawiać) więc rzucam ostatnie koło ratunkowe i pytam "o czym myślisz?" Na co ona po chwili "o niczym, myślenie nie jest moją mocną stroną".

Poszedłem zaraz w p*zdu i to była nasza ostatnia randka :D

radziuxd

2017-08-01, 02:03
Oponka napisał/a:



muszę się zgodzić. wielu porównuje mądrość z inteligencją, a to są nieporównywalne cechy. inteligentnych "kobiet" można szukać na polibudzie (wiecie, co wybieracie), a mądre z reguły mają już kochającego męża i kilkoro dzieci, a jeżeli ktoś liczy na inteligentną, mądrą i ładną to prędzej sam sobie ch*ja w dupę wsadzi i wyciągnie z dupska złote runo.



Odwrotnie. Mądre to te, które wiedzą tylko to czego się nauczyły na siedmiu kierunkach, a i tak są życiowymi miernotami jak ta p*zda w Miljarderach, co nie wiedziała, że "na akord" można pracować. Inteligentne to te, które nawet bez szkoły są zaradne życiowo i o wszystkim można pogadać. Tak je grupuję.

AisesPoint

2017-08-01, 06:39
TB303 napisał/a:


Może dla Ciebie, ja pragnę kobiety inteligentnej. Pewnie dlatego nigdy nie stworzyłem związku :amused:

pie**olicie głupoty mam inteligentną dziewczyne i to jest ch*j a nie robota. juz wolałbym idiotke.

elfis

2017-08-01, 06:48
są różne tak naprawdę definicje inteligencji, dla mnie najsensowniejsza jest ta -

Inteligencja (od łac. intelligentia - zdolność pojmowania, rozum) – zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w różnych sytuacjach

najciekawsze, że nie jest jednoznaczna z ilością czasu studiowania, fakultetów, formą wypowiedzi, kalkulatorowego liczenia, choć przez wielu właśnie w taki sposób postrzegana / dla nich stworzono na pocieszenie inteligencję językową, muzyczną, ruchową itd./

dlatego wolę kobietę mądra niż inteligentną

piterrulez

2017-08-01, 10:54
TB303 napisał/a:


Może dla Ciebie, ja pragnę kobiety inteligentnej. Pewnie dlatego nigdy nie stworzyłem związku :amused:



dziewczynę o urodzie klasycznej i nietuzinkowej. Powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, piersi foremne. Jednym słowem powinna być kwintesencją kobiecości... tak... A dla kolegi... to wszystko jedno... :) )

TB303

2017-08-01, 11:44
elfis napisał/a:

TB303
ale ty jesteś debilem,
bez obrazy, poważnie, naprawdę
wierzysz w inteligentne kobiety

powiem tak
znajdz sobie mądrą, empatyczną, wrażliwą, pracowitą, zajebistą w łóżku,
wtedy dopiero docenisz prawdziwą kobietę

inne niech sp***alają


Chłopie, błagam cię... nie pie**ol, że wziąłeś na poważnie tak prosty żart.
Ja w ogóle mam małą wiarę w ludzką inteligencję, bo 70-75% populacji to idioci :amused:

zonk

2017-08-01, 13:38
@up, i pewnie należysz do tych 70%

TB303

2017-08-01, 13:58
SQT napisał/a:

@up, i pewnie należysz do tych 70%


Te, k***a! Respektuj moje wybujałe, narcystyczne ego :amused:

elfis

2017-08-01, 22:51
TB303 napisał/a:


Te, k***a! Respektuj moje wybujałe, narcystyczne ego :amused:


teraz udajesz głupa, trochę za późno
bo twoja wypowiedz mówiła coś innego
a zupełnie inna sprawa , że nie chodzi o ciebie bo wiem co reprezentujesz, ale o innych którzy też czegoś się uczą, nawet na sadolu

jebacgowno

2017-08-02, 00:31
TB303 napisał/a:


Może dla Ciebie, ja pragnę kobiety inteligentnej. Pewnie dlatego nigdy nie stworzyłem związku :amused:



Taaa... Na pewno dlatego. :D