18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa z pieskami...

~DMT • 2021-01-07, 19:31
Jak radośnie machają ogonami...


sadzanet

2021-01-08, 14:26
Zawsze mnie zastanawia, dlaczego Ci ludzie nie próbują skręcić karku takiemu psowi... dobra, rękę Ci pogryzie, ale ostatni raz. U ruskich to chłop vs wilk 1:0

Rebeliant

2021-01-08, 18:03
sadzanet napisał/a:

U ruskich to chłop vs wilk 1:0





Jak mnie pamięć nie myli, to w/w to ch*j, bo jakieś dwa naj***ne kacapy naj***ły niedźwiedzia w Tatrach i trafił na OIOM.

Ryuugamine

2021-01-09, 02:32
Chyba niedźwiedź mniej groźny niż np: dwa wilki, jakby człowieczyna miał które z nich spotkać. Bo tak, to wilki szybko, a jak hap to hap, a niedźwiedź trochę wolniejszy i ew mu w oko patykiem trafisz lub w gardło wepchnięcie patyk elko

Rebeliant

2021-01-09, 11:07
Ryuugamine napisał/a:

Chyba niedźwiedź mniej groźny niż np: dwa wilki, jakby człowieczyna miał które z nich spotkać. Bo tak, to wilki szybko, a jak hap to hap, a niedźwiedź trochę wolniejszy i ew mu w oko patykiem trafisz lub w gardło wepchnięcie patyk elko



Nie do końca. Niedźwiedź ma znacznie większą masę, ma kły i wielką szczękę, ale także szpony zdolne rozpruć człowieka. Dwa wilki to nie to samo co jeden, ale i nieważne, bo oba spotkania bliskiego stopnia dla większości ludzi zakończyłyby się śmiercią.