18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa z bezdomnym

phrontch • 2020-05-17, 08:18
Został poddany kwarantannie




John Silver

2020-05-17, 09:10
Chyba nie chciał oddać maybacha

Kali111

2020-05-17, 09:13
te dwa głupie uśmieszki odzwierciedlające poziom inteligencji owych samców

komarr0

2020-05-17, 09:58
Czyli nie tylko nasza milicja lubi się z nimi bawic.

35i

2020-05-17, 12:15
komarr0 napisał/a:

Czyli nie tylko nasza milicja lubi się z nimi bawic.



Tą wiedzę czerpiesz z własnego doświadczenia? Takiego zachowania prędzej bym się spodziewał po straży miejskiej. Tam to dopiero zatrudniają debili, całe rodziny.

Juzwa

2020-05-17, 14:29
Akurat bezdomni to ostatnia grupa ludzi, którym coś takiego powinno się robić. Oni i tak mają przej***ne, a są za słabi żeby się bronić. Załóż piździelcu ten kubeł na głowę silnemu młodemu byczkowi. Choćby jakiemuś czarnemu "inżynierowi". Wtedy to będzie i śmieszne i pouczające.

Svenlee

2020-05-17, 14:37
Strasznie słabe, strasznie

pioter84

2020-05-17, 15:04
Juzwa napisał/a:

Akurat bezdomni to ostatnia grupa ludzi, którym coś takiego powinno się robić. Oni i tak mają przej***ne, a są za słabi żeby się bronić. Załóż piździelcu ten kubeł na głowę silnemu młodemu byczkowi. Choćby jakiemuś czarnemu "inżynierowi". Wtedy to będzie i śmieszne i pouczające.



Zdziwiłbyś się jak to bezdomni bywają roszczeniowi, wyszczekani, złośliwi i zwyczajnie niewdzięczni. Jak pracowałem lata temu w gastronomii codziennie musiałem się z tymi śmierdzącymi zapijaczonymi podludźmi użerać. Od tamtego czasu nie cierpię meneli, to podludzie, którzy swoją biedę i gównianą sytuację życiową zawdzięczają tylko i wyłącznie swojej głupocie.

komarr0

2020-05-17, 15:14
35i napisał/a:

Tą wiedzę czerpiesz z własnego doświadczenia? Takiego zachowania prędzej bym się spodziewał po straży miejskiej. Tam to dopiero zatrudniają debili, całe rodziny.



Użyłem czasu teraźniejszego nie przeszłego bo chodzi mi o obecne organa porzadkowe.

przewodnik_elektryczny

2020-05-17, 16:00
silwerbalk napisał/a:

Sk***ysyństwo i tyle....



Właśnie. Ma dwie ręce i nogi , dlaczego nie weźmie się do roboty i nie pomoże tym którzy naprawdę potrzebują pomocy? Sk***ysyn pasożyt

Juzwa

2020-05-17, 20:33
pioter84 napisał/a:

Zdziwiłbyś się jak to bezdomni bywają roszczeniowi,



Hmm, masz słuszność. Ale nie tyczy się to wszystkich jak leci. Zachowanie tych ch*jów na filmie nie jest NICZYM usprawiedliwione, podobnie jak podpalenie śpiącego bezdomnego. Co niestety się zdarza. Takie buce są mocni w grupie i do słabszego. Nie postawią się do mocnego wysportowanego kolesia, bo by złapali oklep i zbierali wybite ząbki połamanymi rączkami. Upokorzenie bezdomnego to fajna sprawa i kupa śmiechu. Coś im zrobił? Nasrał któremuś na wycieraczkę?