18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~DMT

2020-02-25, 23:29
Amatorka. Za czasów szkoły, odj***łem lepszy patent, polecam spróbować samemu... :ok:

Wziąłem z wypożyczalni taki doj***ny strój średniowiecznego mnicha (taki krój jak na zdjęciu), czarny, z wielkim kapturem, tak że nie było widać kompletnie twarzy i ogień na przypadkowe osiedla. Oczywiście na grubej bani. Dzwonek do drzwi kompletnie losowego mieszkania, (tu ważnym elementem jest, żeby w momencie dzwonienia światło na klatce było zgaszone, ale nie koniecznym) drzwi się otwierają, stoimy ok metra od nich, nie ruszamy się, nie mówimy nic przez 5 sekund, nie patrząc kompletnie w stronę drzwi i nie słuchając co mówi gospodarz, po czym mówimy zdecydowanym tonem, dalej nie zmieniając pozycji:

TO JUŻ, TYLKO, TYDZIEŃ...

Od razu bez wdawania się w żadne dyskusje, odwracamy się i wracamy tak jak przyszliśmy, bez oglądania się itp.

Założę się, że wszyscy odwiedzeni tej nocy już nie usnęli, reset musieli mieć dobry... :diabel:

Piękne czasy...


aaaaaaaaaaaaaa

2020-02-25, 23:32
Jak ktoś nie r*cha na lewo i prawo wszystkiego, co na drzewo nie ucieka, to raczej zna numer do lasek, które dyma... A jak nie zna, to i one nie znają. A jak skądś zdobędą, to chyba pomyślą, że nie masz do niej numeru, więc trzeba się przedstawić.... chociaż........ oszk***a...

~DMT napisał/a:

....nie słuchając co mówi gospodarz, po czym mówimy zdecydowanym tonem, dalej nie zmieniając pozycji:
TO JUŻ TYLKO TYDZIEŃ...
Od razu bez wdawania się w żadne dyskusje, odwracamy się i wracamy tak jak przyszliśmy, bez oglądania się itp.
....



A jak otworzył Najman???? Wpie**ol ;)

~DMT

2020-02-25, 23:38
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wpie**ol



Nie no, daj spokój, nie będę go bił. Swoje już zebrał... :szydera:

mazga50

2020-02-26, 04:23
Wiadomość: " Jestem w ciąży : ( "
Odpowiedź: " Było się nie k***ić ".

marynarz88

2020-02-26, 09:28
Ja odj***łem inaczej koledze który mi ciągle po pijaku wydzwaniał i pitolił głupoty, zresztą nie tylko do mnie.

A mianowicie:
Na kilku stronach dodałem ogłoszenie ze poszukuję pracowników na winogrona do Francji! Płatne na godzinę iyp było dość obszerne i wyglądało na realistyczne i godne zaufania.
Następnie na jakiś studenckich forach udostępniłem linki, zakładałem fake konta i chwaliłem owego pracodawcę.
Co minutę miał telefon od kogoś, aż musiał zmienić nr i zmądrzał na przyszłość

Xs...........33

2020-02-26, 14:51
mazga50 napisał/a:

Wiadomość: " Jestem w ciąży : ( "
Odpowiedź: " Było się nie k***ić ".



Mistrz :)