18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa Sylwestrowa

matips00 • 2013-07-27, 22:57
Just got out of prison after attacking a man on New years eve;
excuse me for getting nervous while an Arab was counting down from ten.

KidekDynamitek

2013-07-28, 20:07
matips00 napisał/a:

Zjebem i gimbusem jest osoba ocaniajaca druga osobe po wstawieniu nieprzetlumaczonego kawalu! No k***a, jezeli ktos chce w zyciu cos osiagnac to w tych poj***nych czasach musi znac j. angielski, ale jak dla niektorych szczytem jest skonczyc edukacje na poziomie podstawowki i zapie**alac u ciapka na zmywaku w kebabie to luz. I h*j mnie obchodza wasze pie**olone zale.




"ocaniajaca", "osobe", "nieprzetlumaczonego", "kawalu", "jezeli", "ktos", "zyciu", "cos", "osiagnac", "znac", "niektorych", "skonczyc", "podstawowki", "zapie**alac", "obchodza", "zale".

Tych słów nie ma w języku polskim. Mogłyby być gdybyś wiedział, że jest coś takiego jak litery diaktryzowane. Jestem inżynierem a nie polonistą, a takie podstawy języka znam.
Tak więc zanim zdecydujesz się być tym, który osądza, że w tych czasach chcąc coś osiągnąć powinno znać się angielski, zastanów się nad tym czy nie jesteś osobą, która tak naprawdę nie zna nawet polskiego języka.

arciorek

2013-07-28, 20:24
Fajnie że temat jest po polsku
but you can write it in one language ;P

matips00

2013-07-28, 23:00
KidDynamite napisał/a:




"ocaniajaca", "osobe", "nieprzetlumaczonego", "kawalu", "jezeli", "ktos", "zyciu", "cos", "osiagnac", "znac", "niektorych", "skonczyc", "podstawowki", "zapie**alac", "obchodza", "zale".

Tych słów nie ma w języku polskim. Mogłyby być gdybyś wiedział, że jest coś takiego jak litery diaktryzowane. Jestem inżynierem a nie polonistą, a takie podstawy języka znam.
Tak więc zanim zdecydujesz się być tym, który osądza, że w tych czasach chcąc coś osiągnąć powinno znać się angielski, zastanów się nad tym czy nie jesteś osobą, która tak naprawdę nie zna nawet polskiego języka.

Od 7 lat siedze w FR, jezyk systemowy tez po francusku, niemam potrzeby zmieniania jezeli w zyciu codziennym nie uzywam polskiego.

rew123321

2013-07-29, 02:37
Seiki napisał/a:

@up:

Wszystko super, pięknie, ładnie, tylko zauważ, że to jest POLSKA strona, więc powinno się pisać, o zgrozo, po POLSKU! Jeszcze bym zrozumiał jakby tu była jakaś gra słów czy coś nieprzetłumaczalnego...
A "pie**olone żale" raczej nie są z powodu niezrozumienia tekstu na poziomie gimnazjum, a raczej z powodu twojego odmóżdżenia.


1. W internecie nie ma granic.
2. Internet to amerykański wynalazek i przez amerykańskie serwery przewija się najwięcej danych = można uznać że jest amerykański
3. Jak chcesz się bawić w "upolszynianie" to szoruj na ulicę reklamy markerem poprawiać.

a później pozdro & poćwicz angielski

Nidrax

2013-08-03, 23:29
matips00 napisał/a:

Od 7 lat siedze w FR, jezyk systemowy tez po francusku, niemam potrzeby zmieniania jezeli w zyciu codziennym nie uzywam polskiego.



k***a, kolejny debil, który nie potrafi sobie w systemie dodać układu klawiaturowego...
:homer:

inb4, azerty to nie wymówka. Ja używam układu hiszpańskiego i nie narzekam. Wystarczy zapamiętać, gdzie są jakie klawisze :p