18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa przy ognisku.

wolfclaw • 2020-12-08, 21:46


Młodzieniec usilnie stara się popisać swoimi akrobacjami przed rówieśnikami. Zamiast gorącej nocy z koleżankami zalicza gorętszą noc z płomieniami.

Zcarg

2020-12-09, 07:55
Czerstwy napisał/a:

Jak widać nawet biegać nie potrafi, a chciał skakać nad jebitnym ogniskiem, pie**olony paraolimpijczyk. Niewiele rzeczy na tej stronie mnie tak zadowala jak patrzenie na takie pokraki gdy cierpią przez własną głupote.



Alkohol biegł za niego pewnie

:roll:

KaiKenzo

2020-12-09, 09:17
kamerzyscie allah akbar w dupe

9kamil9

2020-12-09, 10:23
Przypomniał mi się kawał, nawet nie wiem czy tu go nie czytałem:

Górale zrobili sobie ognisko, jedzą, piją, śpiewają - no impreza.
Jak popili to zaczęli skakać nad ogniskiem. Jeden z nich niefortunnie się poślizgnął przy lądowaniu i rozkraczony siadł na żar. Najstarszy góral patrzy - rzyć razem z jajami opalona. Mówi do nieszczęśnika:
- Jędrek leć do chałupy, maczaj jaja w zimnej śmietanie bo będzie piekło.
Jędrek na te słowa mądrości poleciał do domu i już w progu się drze - JAGNA DAWAJ ZIMNĄ ŚMIETANĘ!
Jagna podała śmietanę w misie, Jędrek śmietanę zabrał, stawia misę na taboret i okrakiem stoi nad misą maczając oparzone jaja. Na co Jagna zakrywając usta w zdziwieniu rzecze:
- Jak tryskał to widziałam, ale jak tankuje to nigdy w życiu!

spiepszaj_dzbanie

2020-12-09, 12:01
Jak się nie poparzył, to znaczy że wampir - a jak spłonął, to znaczy, że był czarownikiem i poszedł do piekła.

Jumperek22

2020-12-11, 23:41
Czerstwy napisał/a:

Jak widać nawet biegać nie potrafi, a chciał skakać nad jebitnym ogniskiem, pie**olony paraolimpijczyk. Niewiele rzeczy na tej stronie mnie tak zadowala jak patrzenie na takie pokraki gdy cierpią przez własną głupote.



Przepraszam bardzo, sam jestem paraolimpijczykiem i skaczę wzwyż 219cm, więc takie ognicho to tyłem bym przeskoczył, więc proszę nie obrażać ;) ;p