18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa - podaj dalej ...

~McSadol • 2023-08-12, 08:47
weseli ludzie ... :lol:


Tweed

2023-08-12, 14:35
"Wstała k..a, oszukuje mnie" - "Gdzie pan jest?" - "Nigdzie!"

Jakubczyk

buldozer

2023-08-12, 16:30
SkoPio1 napisał/a:

Nie, najpierw uderzyła kobieta.
Trzymaj się faktów.
;>
A skoro sama wybrała drogę rękoczynów, to sama wpakowała się w tę sytuację.
Mogła zachowywać się jak ktoś normalny.
;>>>



to dlaczego tacy ludzie koncza razem jest dla mnie nie pojete. natomiast ty wyrwalas nie raz na facjate moge smialo zalozyc. gratuluje podejscia do zycia.

zwierzak30

2023-08-12, 17:17
SkoPio1 napisał/a:

Nie, najpierw uderzyła kobieta.
Trzymaj się faktów.
;>



Czy ty naprawdę nie widzisz różnicy,między kobiecym "kuksańcem" a ciosem w szczękę zakończonym nokautem?
Choć proszę.Spotkajmy się gdzieś.Ty mnie dasz "kuksańca" jak ta kobiecina.A ja wyjebie ci w kły z podobnym skutkiem.Plus minus kilka ząbków.
Ciekawe czy po tym dalej będziesz zdania,że ten frajer postąpił właściwie.

ettore_messina

2023-08-12, 19:55
Połamał babce ewidentnie szczękę, to trzeba mieć nasrane w głowie, przecież takiego to od razu na deskoterapię do Brazylii odesłać niech mu oba kikuty połamią

jjzz26

2023-08-12, 22:02
SkoPio1 napisał/a:

Nie, najpierw uderzyła kobieta.
Trzymaj się faktów.
;>
A skoro sama wybrała drogę rękoczynów, to sama wpakowała się w tę sytuację.
Mogła zachowywać się jak ktoś normalny.
;>>>



Damskim podnóżkom nie przetłumaczysz. Stara lała w domu więc chcą kultywować tradycję nie rozumiejąc że nie każdy jest szmatą do pomiatania.

xalk

2023-08-13, 04:26
Cycu320 napisał/a:

Akcja z stacji benzynowej w Niemczech
Odrazu widać po torebesi u agresora że to obcokrajowiec. Obstawiam ukrainę lub inny kraj typu rumunia lub cuś podobnego...



ja obstawiam polaka, co drugi kark z siłowni popie**ala z takimi torebeczkami

Pie-sse

2023-08-13, 21:41
SkoPio1 napisał/a:

Nie, najpierw uderzyła kobieta.
Trzymaj się faktów.
;>
A skoro sama wybrała drogę rękoczynów, to sama wpakowała się w tę sytuację.
Mogła zachowywać się jak ktoś normalny.
;>>>



Uderzyła? Wyjmij oczy z dupy :D

ettore_messina napisał/a:

Połamał babce ewidentnie szczękę, to trzeba mieć nasrane w głowie, przecież takiego to od razu na deskoterapię do Brazylii odesłać niech mu oba kikuty połamią



Spa z oponami w afryce się należą

Widać że to jakieś k***y ze wschodu

JaMaczuga

2023-08-14, 16:31
OLABOGA KOBIETEM BIJOM!!!

Ale chwila, to ona zaczęła pierwsza, więc oberwała zasłużenie.

To tak jakbym uderzył 150kg karka z siłowni i był zaskoczony, że on mi oddał mocniej niż ja w ogóle byłem w stanie uderzyć. Podnosisz rękę licz się z konsekwencjami.

A frajerzy już do obrony kobietki... Z każdym dniem mam coraz mniej szacunku do płci męskiej.

PieronJasnySzlag

2023-08-14, 22:04
Oho, białorycerzyki w akcji :D Już do obrony niewiasty nawet nie znając okoliczności :)
Panowie, jest równoupranienie i tolerancja :D

Mi tylko pozostaje wierzyć że ta kobieta to była silna i niezależna czerwona błyskawica czy tęczowa aktywistka spod znaku sierpa i młota :)

RozjechanyMurzaj

2023-08-15, 01:37
Lobo24 napisał/a:

k***a jaki chwast. Najpierw uderzył kobietę, a jak mu typ w różowym zwrócił uwagę to się tak spiął jakby miał się zesrać a po pierwszym ciosie sp***ala.



ty ślepy jesteś? Kobieta go pierwsza uderzyła i to całkiem mocno jak na damskie możliwości. W zamian dostała co dała, tylko z nawiązką i bardzo dobrze.

zotrix

2023-10-04, 09:59
RozjechanyMurzaj napisał/a:

ty ślepy jesteś? Kobieta go pierwsza uderzyła i to całkiem mocno jak na damskie możliwości. W zamian dostała co dała, tylko z nawiązką i bardzo dobrze.



co za sp***olina umysłowa