18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa na śniegu...

~DMT • 2018-12-26, 10:46
Będzie czapka jak nic...



j***ny ma nawet celownik na masce :mrgreen:

Halman

2018-12-26, 10:48
MaszAyahuaskę napisał/a:

Będzie czapka jak nic...



ale chyba mocno potargana, podejrzewam zabijanie dla przyjemności

wu...........py

2018-12-26, 11:09
@Rebeliant_ZPF niszcza mienie spoko, ale czy to znaczy ze trzeba sie k***a znecac? ciebie(specjalnie k***o j***na z malej litery) to bym specjalnie k***a najpierw oskorowal na zywca, posypal troche sola. albo lepiej wj***l zwiazanego do klatki z jakims zle traktowanym tygrysem. bylby i material na harda i jedno kurewskie scierwo mniej.

wu...........py

2018-12-26, 11:24
@Rebeliant_ZPF ja pie**ole downie, jest roznica. wolisz umrzec we snie bezbolesnie, czy zeby upie**alali Ci na zywca leb maczeta? a zreszta ty i tak jestes pie**olniety psychicznie i wybralbys ta druga opcje. idz byc r*chanym przez kolezanki z ku*asami.

Miles87

2018-12-26, 12:39
@Rebeliant_ZPF
wiele wskazuje że w przeszłości byłeś bardzo krzywdzony przez ojca, wujka może księdza. Pamiętaj że zawsze możesz liczyć na pomoc psychologiczną. Łatwo nie będzie bo być może czeka cię długa terapia, ale warto zainteresować się by nie być odrzuconym przez społeczeństwo.

nwonigers

2018-12-26, 13:10
za duzo by tu tlumaczyc czym sie roznia zwierzeta od ludzi. Jesli sa takie rakowe komorki jak rebeliant nie da sie im wytlumaczyc tylko najlepiej wycinac takie cos ze zdrowego organizmu narodu;d.

SirMajkel

2018-12-26, 13:13
powinno być prawo, które pozwala polować na kłusowników.

Wełzew

2018-12-26, 15:15
Pokolenie rurkowców ... jak zginiesz tak k***a zginiesz.

Angevil

2018-12-26, 20:38
Bez skuterow zdechli by w pierwszym lesie gdziekolwiek zagryzieni przez sarny czy inne wściekłe krety.

spiepszaj_dzbanie

2018-12-26, 21:34
wujekslepy napisał/a:

@Rebeliant_ZPF (...) ciebie(specjalnie k***o j***na z malej litery) (...)


:shock: ale mu dojebaeś, bedzie miał traumę przez 5 lat.

yeahbunnycoolphone

2018-12-26, 22:23
Człowiek zawsze był ponad zwierzętami. Jak jaskiniowcy byli głodni to zajebywali zwierza, jak było im zimno to se robili z nich czapki i kurteczki czy nawet onuce. Tym sie właśnie różnimy od zwierząt że nasz mózg myśli nie tylko o przetrwaniu i pierwotnych instynktach. Jakby niedźwiedzie mialy większy mózg to by sobie z nas robili czapki i kurteczki. A że człowiek jest największym pasożytem tego świata to już drugi problem..

pankruk

2018-12-26, 22:52
Oprócz mózgu i instyntków dodaj jeszcze wyżywanie się na ofiarach. W sumie tym najbardziej ludzie się różnią od zwierząt. Chciałbym zobaczyć analogiczną sytuację jak to lisy nak***iają w tych dziadów z tą różnicą, że kamazami z gruzem.

Konikmamy

2018-12-26, 23:10
Czlowiek to jest gowno, to co robili niemcy podczas drugiej wojny to nie jest wypadek, a brutalna rzeczywistosc, dlatego ja nie bede mial dzieci. Trzeba was jebac r*chac i na was zarabiac.

Heydash

2018-12-26, 23:32
mam nadzieje że nigdy nie zobaczę czegoś podobnego na żywo bo dostane dożywocie

z3r0c00l1337

2018-12-26, 23:42
wujekslepy napisał/a:

@Rebeliant_ZPF niszcza mienie spoko, ale czy to znaczy ze trzeba sie k***a znecac? ciebie(specjalnie k***o j***na z malej litery) to bym specjalnie k***a najpierw oskorowal na zywca, posypal troche sola. albo lepiej wj***l zwiazanego do klatki z jakims zle traktowanym tygrysem. bylby i material na harda i jedno kurewskie scierwo mniej.



"to juz by byl drugi w moim piecu. Na szczescie wystarczy ze jeden poszedł, psy sa 10000000000 razy lepsze" to jest twój cytat odnoście kotów = jesteś pie**olonym hipokrytą + p*zdą wielką mam nadzieje,że zdajesz sobie z tego sprawę. Lisa zabijają źle, psa źle, ale kota za to OK. Jesteście żałośni i płytcy mentalnie. wesołych świąt k***@.