18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa londyńskich motocyklistów

ozzy • 2013-08-10, 19:48
Filmik dość stary, przedstawiający zabawę motocyklistów :roll:


Jendor

2013-08-12, 09:02
jak dla mnie świetne :D trochę strachu pewnie komuś napędzili i tyle ...

ps: niech ktoś wstawi maść na ból dupy dla smutnych buraków ;/

MGC

2013-08-12, 09:15
nie dość, że ustawione to jeszcze material z przed 20 lat...

czeladnik

2013-08-12, 09:21
Ja bym się pobawił w rozciąganie sznurka :D

Sixsoul

2013-08-12, 09:51
Ten zj***ny angielski humor...

ellsworth

2013-08-12, 10:31
1:30 przypie**olił w samochód i uciekł ch*j j***ny tak jak większość poj***nych motocyklistów

Szycha929

2013-08-12, 12:18
pamiętam dobrze ten filmik :D
2:18 leżą jakby dostali z Glocka :D


za strzał z wydechu na gaźnikowym silniku zawsze piwo :)

kielek

2013-08-12, 13:49
susher napisał/a:

@S_H_O_O_T

bo kierowca auta w lusterko nie popatrzył :)

A tak poza tym to z "motocyklistami" powinno być jak ze zwierzętami zagrażającymi życiu człowiek - powinien być odstrzał kontrolowany.



Ta, ciebie za wypisywanie głupot powinno się odstrzelić.

Życie pokazuje że w każdej grupie społeczniej spotkać można buraka. Z drugiej strony oglądamy tu setki innych "pranków", które nie są śmieszna dla osób które się wkręca.

Ma...........91

2013-08-12, 15:08
Osobiście sam jestem motocyklistą i uważam ze ich zachowanie na drodze jest karygodne. Nie wyobrażam sobie zapie**alać przez czerwone jak idiota lub wjechać komuś w dupę (co jeszcze mi się nie zdarzyło) i sp***olić jak pies z Chin. Mam kilku kolegów z zapie**alaczami i żaden z nich tak się nie zachowuje.

Co nie zmienia faktu że nieraz motocykl uratował mi dupę jak do roboty się zapie**alało a korek był :p

horod

2013-08-12, 17:13
Najlepiej strzelał Polonez

susher

2013-08-14, 10:21
kielek napisał/a:



Ta, ciebie za wypisywanie głupot powinno się odstrzelić.

Życie pokazuje że w każdej grupie społeczniej spotkać można buraka. Z drugiej strony oglądamy tu setki innych "pranków", które nie są śmieszna dla osób które się wkręca.



Czyżby zabolała dupa ??
Specjalnie wziąłem w cudzysłów słowo motocyklistów - debile którzy zapie**alają na czerwonym, wpie**alają się na pasy, zapie**alają prawą stroną lub wciskają się między samochody bo mają 2,5 cm miejsca, nie mówiąc już o t"J"unigu wydechu w postaci nałożenia puszki po kukurydzy zasługują na wyeliminowanie ze społeczeństwa (chociaż większość takich sezonowych kierowców sama się wyeliminuje).
Dodam jeszcze, że inni "współużytkownicy" dróg zachowujący się w podobny sposób zasługują na taki los.

tepad.no

2013-08-17, 22:29
Inselaffe - nic dodac nic ujac