18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa kotem ...

~McSadol • 2021-10-04, 20:04
.. nie wiem czego się idiotka spodziewała ..


Dorik

2021-10-05, 11:56
Folur napisał/a:

śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z glowami



bo te p*zdy pomyliły forum dla zoofili z sadistic'kiem
ps j***ć sierściucha i blondyne też :lozko:

SlimShady

2021-10-05, 12:52
pazuzu napisał/a:

Chętnie bym tą głupią k***e wrzucił do zimnej rzeki i jeszcze rzucał w nią kamieniami



Przestań, kot już raz zostaw wrzucony, co ci takiego zrobił że chcesz w niego rzucać kamieniami?

Michaloss1

2021-10-05, 13:45
To jak będę Ci skakał po głowie to też pikuś, przecież na sadolu robia gorsze rzeczy ?

BanujNasNieMichalka

2021-10-05, 15:01
San.Escobar napisał/a:

pie**olenie. Jak komuś ucinają głowę albo patroszą to znaczy, że prawdopodobnie należał do innego gangu. Człowiek może być winny, zwierzę nie, bo nie potrafi zrobić komuś coś złego tak o, dla zabawy (poza paroma wyjątkami z tego co wiem, ale mogę się mylić). Zresztą mam wrażenie, że pod filmami gdzie zabijają nie wiem, dziadka albo małą dziewczynkę, również się wk***iamy.



A koty to gatunek inwazyjny. Może jej kurę ulubioną zaj***ł? Może podrapał dzieciaka gdy ten biegał po podwórku? Może zaj***ł 7 ptaków które dokarmiała?
Jak widzisz filmik jak pies gryzie kogoś to piszesz komentarze że to tylko zwierzę i na nieswiadomce wpie**ala łydkę dziecka/baby/chłopa?

Co do krwawej rozrywki zwierząt to poczytaj więcej bo dla zabawy to chyba wróble tylko nie zabijają.

San.Escobar

2021-10-05, 15:54
Rannhide napisał/a:

A koty to gatunek inwazyjny. Może jej kurę ulubioną zaj***ł? Może podrapał dzieciaka gdy ten biegał po podwórku? Może zaj***ł 7 ptaków które dokarmiała?
Jak widzisz filmik jak pies gryzie kogoś to piszesz komentarze że to tylko zwierzę i na nieswiadomce wpie**ala łydkę dziecka/baby/chłopa?
Co do krwawej rozrywki zwierząt to poczytaj więcej bo dla zabawy to chyba wróble tylko nie zabijają.



Tak jak mówię, jeśli nawet to zrobił to nie for fun tylko albo żeby się nażreć i w życiu nie widziałem, żeby kot podrapał gówniaka biegającego po podwórku. Chyba, że gówniak sam do kota podchodzi, próbuje złapać za ogon czy coś.
Widziałeś żebym gdzieś tak pisał? Oczywiście jakby na filmie było widać, że gówniak sam prowokował to broniłbym psa, w innych wypadkach nie.
No to ty poczytaj albo daj jakieś źródło ;)

Sonal

2021-10-05, 16:34
jozue napisał/a:

Folur chyba ty masz coś z łbem skoro pie**olisz takie bzdury, właśnie jak człowiek cierpi to jest fajne i można popatrzeć, a zwierząt zawsze szkoda



Zwierząt tylko szkoda jak się ich mięso zepsuje zanim zdążymy je ładnie usmażyć.

Serdello24

2021-10-05, 16:41
Folur napisał/a:

halo



No k***a trafione w sedno...ciekawe ktore to zycie pchalrza

gumbi3

2021-10-05, 16:58
Sierściuch się zepsuł to go wypie**oliła, co w tym dziwnego?

hunzuuu1

2021-10-05, 18:47
sothis napisał/a:

No dramat, wrzuciła kota do zimnej wody. Na pewno straszliwa tortura zastosowana na biednym zwierzęciu odciśnie straszliwe piętno tak na jego ciele jak i psychice.
Skad Wy się urwaliście, że biadolicie normalnie jakby zwierzaka uwiązała do drzewa w lesie i zostawiła?



Bo to miękkie c*pki są. Komu byłoby szkoda kota, przecież to bezużyteczna, wredna kupa sierści. Fuj.

BanujNasNieMichalka

2021-10-05, 19:17
San.Escobar napisał/a:

Tak jak mówię, jeśli nawet to zrobił to nie for fun tylko albo żeby się nażreć i w życiu nie widziałem, żeby kot podrapał gówniaka biegającego po podwórku. Chyba, że gówniak sam do kota podchodzi, próbuje złapać za ogon czy coś.
Widziałeś żebym gdzieś tak pisał? Oczywiście jakby na filmie było widać, że gówniak sam prowokował to broniłbym psa, w innych wypadkach nie.
No to ty poczytaj albo daj jakieś źródło



Gościu, pisałem Ci żebyś poczytał to mi odpowiadasz że ja mam poczytać mimo że jak widać nie zadałeś sobie tego trudu.

Nie wiem, na przykład zwierzęta terytorialne. Zabijaja dla rozrywki, gdy się zdenerwują, nawet podstępem doprowadzają do śmierci przedstawiciela TEGO SAMEGO GATUNKU.

Małpy? Szympansy itd. słodkie małpki niby co. Poczytaj o wojnach jakie prowadzą ze sobą, o kanibalizmie itd. ojciec z matką Cię pod jakimś kloszem trzymali chyba. Bo albo masz z 17 lat albo k***a nie wiem xD jak chcesz lekcji to na priv ale 95 zł godzina.

San.Escobar

2021-10-05, 23:10
Rannhide napisał/a:

Gościu, pisałem Ci żebyś poczytał to mi odpowiadasz że ja mam poczytać mimo że jak widać nie zadałeś sobie tego trudu.
Nie wiem, na przykład zwierzęta terytorialne. Zabijaja dla rozrywki, gdy się zdenerwują, nawet podstępem doprowadzają do śmierci przedstawiciela TEGO SAMEGO GATUNKU.
Małpy? Szympansy itd. słodkie małpki niby co. Poczytaj o wojnach jakie prowadzą ze sobą, o kanibalizmie itd. ojciec z matką Cię pod jakimś kloszem trzymali chyba. Bo albo masz z 17 lat albo k***a nie wiem xD jak chcesz lekcji to na priv ale 95 zł godzina.



Jebnięty jesteś. Napisałem nie licząc paru gatunków, ale widzę, że problem z czytaniem. Poczytaj, ja właśnie zadałem sobie ten trud p*zdo. 95zl to nawet twoja stara za j***nie w dupe nie bierze. Nie wiem, nie chce mi się tu wypisywać, bo właśnie nie mamy po naście lat, a przynajmniej taką mam nadzieję. Ja sprawdziłem i jak chcesz mogę ci podesłać linki, ale jak nie masz pewności to zamknij p*zdę, bo innych w błąd wprowadzasz.

hasfar

2021-10-05, 23:24
Folur napisał/a:

śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z glowami



Żeby wrzucić kota do wody (albo napisać zj***ny komentarz) wystarczy być zwykłą sp***oliną umysłową, żeby obciąć głowę człowiekowi trzeba być sp***oliną ale również trzeba przekroczyć pewną granicę moralną, w pewien pokrętny sposób trzeba mieć cohonez.

MysteryMan

2021-10-06, 13:28
San.Escobar napisał/a:

pie**olenie. Jak komuś ucinają głowę albo patroszą to znaczy, że prawdopodobnie należał do innego gangu. Człowiek może być winny, zwierzę nie, bo nie potrafi zrobić komuś coś złego tak o, dla zabawy (poza paroma wyjątkami z tego co wiem, ale mogę się mylić). Zresztą mam wrażenie, że pod filmami gdzie zabijają nie wiem, dziadka albo małą dziewczynkę, również się wk***iamy.



Tak ? Ciekawe w innym filmiku z próby gwałtu czy coś w ten deseń beka w ch*j choć kobita niczemu winna że jakiś pojeb się na nią rzucił więc nie pie**ol że człowiek zawsze winny. Jesteście poj***nymi hipokrytami płacz nad jakimś kotem któremu baba nic w sumie nie zrobiła z resztą nawet jak by go zaj***ła życie człowieka jest dla mnie cenniejsze. Dla mnie jak ktoś ma psa niech se z nim robi co chce nawet niech go pieprzy jego sprawa ważne by nie krzywdzić ludzi.

Wiewór

2021-10-07, 15:07
Folur napisał/a:

śmieszy mnie to biadolenie, jak wrzucają odcinanie głów i patroszenia na zywca ludzi to nikt nie mowi "biedny czlowiek", a tu zwierzaka wrzucila do wody i wielkie halo...niektorzy to mają coś z glowami



90% ludzi na świecie nie zasługuje na życie na tej planecie więc nie ma kogo żałować