18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawa dzieci farbą

CrazyEdek • 2013-03-29, 10:12
Raczej nie odmyją się za szybko... :mrgreen:


AdekZbójnik

2013-03-30, 23:57
dlatego warto w gumy inwestować ;)

osiedlowy_madafaka

2013-03-31, 00:02
lizmojekolano napisał/a:

pierwszy raz widzę, żeby ktoś napisał odmyją. Nie wiem co za region Polski reprezentujesz, ale fajnie musicie miec w szkole.



na Kresach Wschodnich tak mówią

Mysz_Kamiki

2013-03-31, 00:25
Podlasie, "tego nie odmyjesz" - zazwyczaj w negatywnym znaczeniu mycia jest używane.

wasiuu

2013-03-31, 10:09
Wy na tym Podlasiu, to w ogóle macie jakieś dziwne grypsy. Na przykład nie mówicie "do kogoś" tylko "dla kogoś". k***a, skąd to się wzięło? "Powiedziałem dla mamy" No ja pie**ole.

donplicco

2013-03-31, 10:26
@up i nie wychodzą "na dwór" tylko "na pole' :)

vond3r

2013-03-31, 10:31
każdy rejon ma swoją grypserkę :D

kajojeq

2013-03-31, 11:23
donplicco napisał/a:

@up i nie wychodzą "na dwór" tylko "na pole' :)



chyba pomyliłeś regiony ;) wychodzimy na dwór :)

sa...........wi

2013-03-31, 11:30
@lizmojekolano i wszyscy którzy dali mu piwo. Zamknijcie k***a te ryje wielcy światowi znawcy ortografii i języka polskiego, bo i tak każdy wie o co chodzi to znajdzie się taki debil co musi poprawiać i się wymądrza pojeb. Jak taki k***a mądry jesteś to się zapisz na ogólnopolskie dyktando, mogę się k***a założyć że nawet byś jednego trudniejszego wyrazu nie napisał poprawnie i najprawdopodobniej zesrał byś się w spodnie. Więc jak jeszcze raz chcesz kogoś poprawić to pomyśl debilu że sam też robisz błędy. A ,,odmyje" to może jak byś wychodził z domu i czasami słuchał ludzi to byś zobaczył że zwrot ten jest używany powszechnie i nikt raczej nie powie idź się wymyj lub domyj chyba że jest poj***ny. Proponuje wyjść z domu a nie siedzieć przed kompem i czytać słownik ortograficzny.

donplicco

2013-03-31, 11:37
kajojeq napisał/a:



chyba pomyliłeś regiony ;) wychodzimy na dwór :)



To gdzie wychodzi się na pole? :D

kajojeq

2013-03-31, 12:15
donplicco napisał/a:



To gdzie wychodzi się na pole? :D



no nie wiem.. obstawiam małopolskie :)

wasiuu

2013-03-31, 12:52
sadoluczyibawi napisał/a:

A ,,odmyje" to może jak byś wychodził z domu i czasami słuchał ludzi to byś zobaczył że zwrot ten jest używany powszechnie i nikt raczej nie powie idź się wymyj lub domyj chyba że jest poj***ny.




Chyba jesteś pie**olnięty. Na nieuctwo swoje i znajomych nie szukaj usprawiedliwienia w tym, ze wszyscy tak kaleczycie. Powszechnie ludzie mówią poprawnie. Tylko nygusy brzydzące się książkami maja takie językowe zboczenia.

KAZ!K

2013-03-31, 13:02
a może miało być "domyją" a wy sracie pod siebie z zachwytu?

RikiTaki

2013-04-01, 19:21
"Wy na tym Podlasiu, to w ogóle macie jakieś dziwne grypsy. Na przykład nie mówicie "do kogoś" tylko "dla kogoś". k***a, skąd to się wzięło? "Powiedziałem dla mamy" No ja pie**ole."


A Ty w swoim wielkim świecie idz poskarż się do wujka, to może da Ci banan, jak Ci się nie podoba.
Podlasie mu się qrwa nie podoba...