18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaatakowani pracownicy

Jesse.Pinkman • 2021-12-12, 13:55
Według źródła napastnicy to członkowie lokalnego gangu.

Kriski

2021-12-12, 14:22
Ciężko gościa siedzącego i oglądającego kozy w necie nazwać pracownikiem.

Jesse.Pinkman

2021-12-12, 14:25
Kriski napisał/a:

Ciężko gościa siedzącego i oglądającego kozy w necie nazwać pracownikiem.


A to mało takich siedzi wszędzie? To nie pierwszy który się w robocie opie**ala.

Folur

2021-12-12, 15:35
myślałem że on konika sobie wali

Anal_Intruder_69

2021-12-12, 16:47
k***a, j***na brodata p*zda zza biurka. Jego ziomek walczy sam na 5, z czego jeden ma tasak, broni się dobrą minutę, a ten gorzej niż baba, siedzi i sra w gacie... Ja pie**olę, postawiłby się, to mieliby jakieś szanse, widząc poziom napastników. Ma pod ręką krzesło, tamci też krzesłem napierdlają, więc się da. I na koniec sp***ala...

P.S. Tak widzę wszystkich "współczesnych mężczyzn" z brodą "na drwala", z których większość młotka w ręku nie miała, nie mówiąc o siekierze.

majkelson

2021-12-12, 18:35
Anal_Intruder_69 napisał/a:

k***a, j***na brodata p*zda zza biurka. Jego ziomek walczy sam na 5, z czego jeden ma tasak, broni się dobrą minutę, a ten gorzej niż baba, siedzi i sra w gacie... Ja pie**olę, postawiłby się, to mieliby jakieś szanse, widząc poziom napastników. Ma pod ręką krzesło, tamci też krzesłem napierdlają, więc się da. I na koniec sp***ala...
P.S. Tak widzę wszystkich "współczesnych mężczyzn" z brodą "na drwala", z których większość młotka w ręku nie miała, nie mówiąc o siekierze.



Z drugiej strony dlaczego ma ryzykować własne życie dla typka, który może ma coś za uszami? Może tamten nie jest gangusem i ma wyj***ne, że drugi sobie dorabia na boku i w problemy z tego wynikające.

Rozumiem jakby zostali zaatakowani po prostu a tutaj ewidentnie przyszły chłopy wymierzyć sprawiedliwość.

P.S. jakby do mojego byłego szefa tak wpadli to sam pomagałbym napastnikom

plastic

2021-12-12, 19:12
Anal_Intruder_69 napisał/a:

k***a, j***na brodata p*zda zza biurka. Jego ziomek walczy sam na 5, z czego jeden ma tasak, broni się dobrą minutę, a ten gorzej niż baba, siedzi i sra w gacie... Ja pie**olę, postawiłby się, to mieliby jakieś szanse, widząc poziom napastników. Ma pod ręką krzesło, tamci też krzesłem napierdlają, więc się da. I na koniec sp***ala...
P.S. Tak widzę wszystkich "współczesnych mężczyzn" z brodą "na drwala", z których większość młotka w ręku nie miała, nie mówiąc o siekierze.



o sytuacji z filmu nie wiadomo nic, ale o tobie wiemy już całkiem sporo. a teraz zgol ten koper, synku :)

ridin2

2021-12-12, 20:02
szwecja? anglia?

BartusUkF

2021-12-13, 00:57
Anal_Intruder_69 napisał/a:

k***a, j***na brodata p*zda zza biurka. Jego ziomek walczy sam na 5, z czego jeden ma tasak, broni się dobrą minutę, a ten gorzej niż baba, siedzi i sra w gacie... Ja pie**olę, postawiłby się, to mieliby jakieś szanse, widząc poziom napastników. Ma pod ręką krzesło, tamci też krzesłem napierdlają, więc się da. I na koniec sp***ala...
P.S. Tak widzę wszystkich "współczesnych mężczyzn" z brodą "na drwala", z których większość młotka w ręku nie miała, nie mówiąc o siekierze.



Tak k***a sam na 5 to nic, ale gdyby było 2 na 5 to mieliby szanse. Ty gościu widziałeś co sie dzieje na tym filmie? Jebniety jestes czy jak? We dwoch by doatali w p*zde, pewnie jeszcze nigdy w nią nie dostałeś skoro nadal jestes taki k***a odwazny. Wyjdz zza biurka jełopie.

TylerPL

2021-12-13, 02:05
Obrońcy lokalu też uzbrojeni - jeden wali z maczety, a drugi strzela z palca. W sumie i tak lepiej niż u nas na granicy, gdzie rzucają się kamieniami i gałęziami.

jojoaction

2021-12-13, 21:00
co on mu tam robi na koniec przy twarzy ?

TheBadFrog

2021-12-15, 01:25
Lokalny gang ciot przecież jeden typ stawiał im zdrowo opór a kolega zaa komputera chyba zauroczył się ciotami z gangu :lol: