18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaatakował kobietę nożem

Jesse.Pinkman • 2022-01-25, 19:35
Według źródła to Austria a napastnik to imigrant.

Lobo24

2022-01-25, 19:48
Co tam się dzieje! k***aa! Tak nie może być!
Kredy!!! Dajcie kredy!

Annnnnaaa

2022-01-25, 20:12
Rozkręcił się j***ny

C0C0JUMBO

2022-01-25, 20:17
Mógł jeszcze poprawić dla pewności... :shock:

CrookerS

2022-01-25, 21:08
Kiedys slyszalem madre porownanie na temat brudasow. Nie kazdy jest terorrysta (choc osobisie uwazam inaczej) ale patrzcie:

Mamy pelna miske cukierkow, kazdy sie czestuje. Ale gdy zatrujemy jednego cukierka, i wymieszamy z reszta pozostalych, to poczestujecie sie? No nie. :ok:

Tak samo jest z brudasami. Ogolnie ch*j w dupsko wszystkim ktorzy krzyczeli zeby ich wpuscic. Powinni byc z automatu wyj***ni za bialoruska granice lub do dzungli w Callais. :kawa:

Jak zawsze jade na rzadzacych, tak w tym wypadku jestem zadowolony z ich podejscia. :ok:

Mzimu

2022-01-25, 22:04
CrookerS napisał/a:

Kiedys slyszalem madre porownanie na temat brudasow. Nie kazdy jest terorrysta (choc osobisie uwazam inaczej) ale patrzcie:
Mamy pelna miske cukierkow, kazdy sie czestuje. Ale gdy zatrujemy jednego cukierka, i wymieszamy z reszta pozostalych, to poczestujecie sie? No nie.
Tak samo jest z brudasami. Ogolnie ch*j w dupsko wszystkim ktorzy krzyczeli zeby ich wpuscic. Powinni byc z automatu wyj***ni za bialoruska granice lub do dzungli w Callais.
Jak zawsze jade na rzadzacych, tak w tym wypadku jestem zadowolony z ich podejscia.



JAkiego podejścia? Przecież Białorusinów i Ukrów wpuszczali całymi latami. Miliony ich są w Polsce.

Ban1berg

2022-01-25, 22:32
Mzimu napisał/a:

JAkiego podejścia? Przecież Białorusinów i Ukrów wpuszczali całymi latami. Miliony ich są w Polsce.



Banderowcow j***nych. Tfu..

MotherFucker

2022-01-25, 23:26
1. zaatakował to chyba "lekkie" niedopowiedzenie... To był pie**olony mord na kobiecie! :shock:

2. Komentujący bardzo spokojnie prowadzą rozmowę, jak na zaistniałą sytuację...

3. Propsy za Majkela Dżeksona. Pasuje do podrygów nożykiem. :lol:

ra0mir

2022-01-26, 10:55
Ale musiała go wk***ić.

serenity

2022-01-26, 22:35
Ban1berg napisał/a:

Banderowcow j***nych. Tfu..



Też ich nie cierpię ale oni tu do roboty przyjechali i w 99,9% rzeczywiście zapieprzają na siebie, rodzinę w ojczyźnie i mieszkanie i życie tu. Duża większość pracuje legalnie i zabiera nam pracę dzięki dopłatom od j***nego rządu który jebie nas! Ten kraj zasługuje na napaść! Nie ruszę dupy i ni ch*j nikt mnie nie zmusi! Chętnie popatrzę jak odjebią cały sejm i rząd i opozycję w ramach przejęcia władzy! Gorzej już chyba nie będzie!