18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Za wolno zapierdalał ..

~McSadol • 2022-01-30, 09:51
.. śnieg , ślisko - dla niego to nie problem ...


Payan

2022-01-30, 09:53
Nigdy tego nie zrozumiem. Warunki ciężkie na drodze, ale zapie**alać muszę.

baronturbina

2022-01-30, 10:16
Pajan napisał/a:

Nigdy tego nie zrozumiem. Warunki ciężkie na drodze, ale zapie**alać muszę.


No bo taki cebulak przykładowy myśli: „mam VW nowe od taty! Teeeechnolooogiaaaa i systemy! Będzie za mnie jechał i nic go nie pokona”

Cycu320

2022-01-30, 10:29
To się nazywa ładne wyjscie z poślizgu... ;-)

M_A

2022-01-30, 11:32
I bardzo k***A dobrze :lol:

shiters

2022-01-30, 13:42
normalne warunki eliminujące debili.

Marcin360360

2022-01-30, 13:53
Mógł się zabić dla dobra ludzkości. Taki pajac predzej czy później kogoś zabije na drodze.

na...........pl

2022-01-30, 14:07
Pajan napisał/a:

ale zapie**alać muszę.


Ja tego nigdy nie zrozumiem :D po co zapie**alać jak można jechać wolniej? Szef z roboty wywali? :D Doszedłem do stanu takiego wyj***nia na wszystko że nigdzie się nie spieszę - to na mnie najwyżej poczekają, ja nie muszę o innych dbać. Polecam wszystkim, żyje się tak dużo przyjemniej a i nie trzeba wypatrywać drogówki w krzakach.

Dodam że doszedłem do tego posiadając najmocniejsze dotychczas auto (280KM) - po prostu nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać.

htp

2022-01-30, 14:25
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Ja tego nigdy nie zrozumiem po co zapie**alać jak można jechać wolniej? Szef z roboty wywali? Doszedłem do stanu takiego wyj***nia na wszystko że nigdzie się nie spieszę - to na mnie najwyżej poczekają, ja nie muszę o innych dbać. Polecam wszystkim, żyje się tak dużo przyjemniej a i nie trzeba wypatrywać drogówki w krzakach.
Dodam że doszedłem do tego posiadając najmocniejsze dotychczas auto (280KM) - po prostu nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać.






na...........pl

2022-01-30, 14:53
@htp

Jak jesteś młody i głupi to nawet lepiej żebyś na moto zapie**alał - nikt nie straci, rodziców trochę szkoda najwyżej. Jak masz dziecko czy od twojej pracy zależy byt twojej rodziny - a nadal ryzykujesz życie (bo nie da się inaczej nazwać tego co niektórzy na moto odpie**alają) to w sumie też nie szkoda - bo po ch*j się ktoś z idiotą wiązał, niech cierpi :D

Smokw

2022-01-30, 20:18
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Ja tego nigdy nie zrozumiem po co zapie**alać jak można jechać wolniej? Szef z roboty wywali? Doszedłem do stanu takiego wyj***nia na wszystko że nigdzie się nie spieszę - to na mnie najwyżej poczekają, ja nie muszę o innych dbać. Polecam wszystkim, żyje się tak dużo przyjemniej a i nie trzeba wypatrywać drogówki w krzakach.
Dodam że doszedłem do tego posiadając najmocniejsze dotychczas auto (280KM) - po prostu nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać.



@Mam 220 koni mechanicznych i śmieszą mnie te typki w tipo i w skodach co na światłach na wielopasmowych chcą się ścigać. Przecież to jakiś absurd dobijam na tempomacie na przykład do 50 km/h szybciej od nich, bo tak to wygląda, a póżniej samochód sam przestaje przyspieszać, a te głupki prują do setki bo myślą, że podjąłem wyzwanie :)
Ciekawe czy później się jarają do znajomych jakie to mają przyspieszenie do setki? No porażka umysłowa.
Drugi temat to jestem zawodowym kierowca ciężarówki i rozwala mnie jak debile wyprzedzają mnie w zabudowanym na przejściu dla pieszych, gdzie przecież nie widzą czy ktoś nie wchodzi na przejście, ani pieszy nie widzi ich.

bosch86

2022-01-30, 22:36
Prędkość nie była za duża tylko zakręt był za ciasny

Kidl3r

2022-01-31, 09:57
Obiecał że się poprawi